GERFLOR RIGID LOCK 30: VINYLOVÁ PODLAHA 

Zvláště útulné prostředí slibuje sbírka vinylové podlahy Gerflor Rig…

Přečtěte si více
1 - 20 z 21 Produkty

ZAJISTĚTE SI RŮZNORODÉ DEKORY S NOVOU KOLEKCÍ

Vinylová podlaha Gerflor je k dispozici ve dvaceti různých variantách, které napodobují přírodní materiály dřevo a kámen klamavě skutečně. To umožňuje tisk s vysokým rozlišením, který je spojen se strukturovaným povrchem. Tím získáte pocit chůze po skutečných dřevěných deskách nebo dlaždicích. Pokud chcete, aby vaše pokoje byly otevřené a přátelské, můžete použít verze v klasických teplých hnědých odstínech. Na druhou stranu, různé dekory v šedavých odstínech, které jsou primárně vhodné pro moderní styl vybavení, jsou výrazně výraznější.

Vyobrazené trhliny a kroužky vytvářejí útulnou atmosféru, jejíž účinek můžete posilovat pomocí červených dekorativních prvků. Navíc můžete použít rustikální dekorace, které vám poskytnou váš dům v trendově elegantním stylu. Vše, co potřebujete, je světlý nábytek s hravými ozdobami, které mohou dokonce vykazovat známky opotřebení a textilie s jemnými květinovými vzory. Ušlechtilý vzhled svého pokoje můžete zajistit jedním z deseti dekorů ve formátu XL, který se díky své velikosti okamžitě dostane do očí.

VINYLOVÁ PODLAHA ZÁMKOVÁ A JEJÍ VYSOKÁ ODOLNOST DÍKY SPECIÁLNÍ VÝROBNÍ TECHNOLOGII

Ve své nové sbírce se francouzská společnost Gerflor spoléhá na speciální výrobní proces, který vytváří vysoce odolnou podlahovou krytinu. Jako takzvaný rigidní vinylová podlaha má Rigid Lock 30 tuhou opěrnou desku, která jí dává vysokou stabilitu. Nicméně vinylová podlaha má nízkou konstrukční výšku 6 mm, což slibuje snadnou manipulaci při renovaci.

Navíc jejich tuhé jádro činí méně citlivé na teplotní výkyvy, takže se můžete těšit na dlouhodobý produkt. Dlahy také dluží jejich dlouhou životnost jejich dobré odolnosti proti světlu, která spolehlivě chrání autentické barvy dekorů před účinky slunečních paprsků. A přitažlivé návrhářské vinylové podlahy mohou být také přesvědčivé při testu invalidního vozíku. Nepotřebují žádnou komplikovanou péči a stále ještě ponechávají pozitivní dojem.

VINYLOVÁ PODLAHA ZÁMKOVÁ - VÍCE BEZPEČNOSTI A KOMFORTU 

Designová vinylová podlaha zámková mají řadu technických vlastností, které zpříjemní váš každodenní život. Jeho neklouzavý povrch snižuje riziko klouzání a poskytuje pevnou oporu na každém kroku. Zařazení do třídy požární ochrany Bfl-S1 dokazuje, že jste vždy s podlahou na bezpečné straně: Panely mohou vznítit velmi těžko a v případě požáru jen mírně kouří.

Konečně, antistatické zařízení zajišťuje, že se už nemusíte obávat otravných elektrických šoků. Všechny tyto výhody jsou doplněny o další kvalitní vlastnosti: podlaha je dimenzována na užitné třídy 33 a 42 a je tedy vhodná i pro silně využívané komerční prostory a průmyslové haly. Můžete tak bez problémů připojit do obchodních domů, hotelových pokojů nebo foyer. A ve vaší domácnosti vaše představivost nepozná hranice - vybavte například obývací pokoj nebo vstupní prostor se stylovými podlahovými deskami.

DESIGNOVÁ VINYLOVÁ PODLAHA ZÁMKOVÁ JE SNADNÁ NA INSTALACI

Navzdory své mimořádné odolnosti nesmí být sbírka opatrně lepená. Namísto toho můžete položit Gerflor vinylová podlaha zámková zcela bez použití lepidla nebo speciálních nástrojů. Instalace nevyžaduje mnoho předchozích znalostí, což je důvod, proč se instalace snadno ovládá dokonce i domácími profesionály. Jednotlivé panely jsou spojeny společně s bočně namontovaným kliknutím, čímž se postupně vytvoří jednotná vinylová podlaha.

Tuto funkci můžete použít ve spojení s teplovodním podlahovým topením, pokud chcete při chůzi více pohodlí. Navíc další detaily usnadňují instalaci: Jako zadní část je připojena podložka, která snižuje zvuk nárazového zvuku až o 18 dB. To je důvod, proč nemusíte investovat spoustu času, abyste našli správnou zvukovou izolaci pro vaši novou podlahu. Jen si vychutnejte vynikající akustické vlastnosti podlahových desek a nechte uklidňující klid ve vašich prostorách.

KUPTE VINLOVÉ PODLAHY GERFLOR V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali vinylové podlahy po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více