s click systémem

Známý francouzský výrobce Gerflor patří mezi nejlepší světové prod…

Přečtěte si více
20 / 269 Produkty

Gerflor vinylová podlaha click - moderní vinylová podlaha

Gerflor vinylová plovoucí podlaha je k dispozici v dřevěných a kamenných dekorech, které lze použít v obytných i komerčních prostorech. Plovoucí vinylová podlaha této francouzské prvotřídní firmy je extrémně odolná a vydrží opravdu intenzivní zátěžový provoz. I přes své technické přednosti, je však rovněž hladká, pohodlná a stylová.

Vinylová podlaha click Gerflor znovu dokazuje, že s nejnovější trendy vinylové podlahy si tyká, dokonce je leckdy udává. Sám si nechal zpracovat výzkum, aby splnil požadavky svých zákazníků a přinesl jim to, co poptávají. Vinylová plovoucí podlaha přichází v několika kolekcích s dřevěnými a kamennými styly, od světlého odstínu dubu až po design tmavého kamene.

Gerflor spolupracuje s designéry po celém světě, aby ve svém portfoliu měl jen ty nejoblíbenější a nejnovětší trendy podlahy. Nové barvy, textury a vzory jsou neustále vytvářené a klienti tak mají z čeho vybírat. Protože už tohoto výrobce dobře znají, vždy předvídají nový dechberoucí design. Ten však, pokud je to vůbec ještě možné, předčí jejich očekávání. Zámková vinylová podlaha má vždy naprosto autentický a realistický vzhled, je snadno zaměnitelná za reálné dřevěné parkety nebo kamennou dlažbu.

Vinylová plovoucí podlaha od Gerflor a její znaky

Gerflor poskytuje odolné a pevné zámkové vinylové podlahy, které lze použít ve všech situacích a prostředích. Vinylová podlaha je silná a trvanlivá, jelikož k jejich výrově jsou využívané pouze velmi kvalitní materiály a spadají tak do vysokých užitných tříd. Vinylová podlaha click od Gerflor je navíc odolná proti ohni a také skluzu, což jen přispívá jejich bezpečnosti a vhodnosti použití v domácím, stejně jako komerčním prostoru

Vinylová plovoucí podlaha s click systémem od tohoto výrobce je dále ošetřena povrchovou úpravou PUR, a tak zdatně odolá opotřebení a oděru. Kromě toho úprava podlahu utěsní, což z ní udělá voděodolnou krytinu, která zvládne i koupelny, kuchyně a jiné vlhké prostory. K udržení v dobrém stavu pak postačí jen základní lehké čištění.

Nadčasový design s širokou paletou barev. To nabízí vinylová plovoucí podlaha od Gerflor

I přesto, že Gerflor vyrábí spousty odlišné zámkové vinylové podlahy s click systémem, exisuje několik kolekcí, které vynikají svou excelentní kvalitou. Mají vysoké standardy a vlasnosti, které charakterizují Gerflor, například nabízejí nádherné vzory a zároveň složitě vyražené povrchy, které vypadají jako skutečné dřevo anebo kámen. Vinylová podlaha s nadčasovým designem je typická pro populárního výrobce Gerflor.

Gerflor Senso Lock 20 – cenově dostupná plovoucí vinylová podlaha

Zámková vinylová podlaha v kolekci Gerflor Senso Lock 20 nabízí krytiny za velmi přijatelnou cenu, aniž by jakkoli odbyly luxusní styl. Tato vinylová plovoucí podlaha dokonale napodobuje vzhled a pocit skutečného dřeva, jako kdyby se jednalo o drahé parkety. Mimo to se však pyšní titulem velmi odolného produktu. Tento výrobek zámkové vinylové podlahy byl také velmi těžce testovaný na odolnost, a jeho použití i ve vlhkých prostorech jako je koupelna, je proto rozhodně možné. I tam velmi dobře totiž obstojí.

Díky svému systému montáže se velmi snadno pokládá, udržuje a případně také odstraňuje. Vinylová plovoucí podlaha z řady Senso Lock 20 je tak ideální řešení pro renovaci, kterou zvládne každý sám. Důvtipná montáž celé podlahy Vás krok po kroku provede až k nové místnosti.

Gerflor Creation 55 Clic System– vinylová podlaha do průmyslové zóny

Tato plovoucí vinylová podlaha je pečlivě vyráběná tak, aby vypadala co nejrealističtěji, s jemnými detaily rýh a vláken na povrchu. Uživatelům ukazuje zámková vinylová podlaha svou strukturu a dodává pocit chození po skutečné dřevěné podlaze či kamenné dlažbě. Kolekce Gerflor Creation 55 Clic System je navržena speciálně pro průmyslové využití, čemuž odpovídá také vysoká užitná třída 43.

Žádné zatížení ani napětí není příliš vysoké na tyto zámkové vinylové podlahy podlahy. Vinylová plovoucí podlaha v této kolekci pak dává vybrat z více než čtyřiceti různých provedení a barev. Najdou se zde vzory klasického dubu až po moderní tmavý kámen, tedy takové designy, které skvěle sednou jakémukoli prostoru a stylu v něm.

Gerflor Creation 70 Clic System– vinylová plovoucí podlaha s luxusními designy

Kolekce Gerflor Creation 70 Clic System od společnosti Gerflor byla oceněna cenou Red Dot Design Award, jelikož dosáhla vysoké úrovni inovace, životnosti, kvality a nízké ekologické zátěže oproti její konkurenci. Tato plovoucí vinylová podlaha vás přesvědčí svou všestranností, podrobně propracovanými detaily a ohromným výběrem barev a vzorů.

Díky nízké konstrukční výšce o pouhých 6 mm se vinylová plovoucí podlaha velmi lehce pokládá a instaluje. Plovoucí vinylová podlaha obsahuje povrchovou úpravu PUR +, která chrání zámkové vinylové podlahy před nejrůznějšími každodenními požadavky. Tato zámková vinylová podlaha můžete proto být použita v obytných prostorech včetně kuchyně a koupelny, ale také v komerčních objektech, například ve školách, obchodních domech, nákupních centrech nebo kancelářích.

Gerflor Senso Clic Premium– jedinečná plovoucí vinylová podlaha

Vinylová plovoucí podlaha v kolekci Gerflor Senso Clic Premium přichází v šestadvaceti různých odstínech a stylech, mezi nimiž si svého favorita najde bezesporu každý. Jeden z nejoblíbenějších odstínů Gerflor vůbec, Sunny White, je dostupný i v této řadě. Tohle bílé dřevo skvěle zapadne do jakékoli místnosti v domácnosti, zamilují si jej zejména ti, co mají rádi skandinávský nebo rustikální interiér. Celkově pak v kolekci zámkové vinylové podlahy naleznete osmnáct dřevěných tónů, a tak si určitě najdete ten pravý pro Váš prostor.

Plovoucí vinylová poldaha se dekorem kamene v této kolekci obsahuje osm různých vzhledů od nejsvětlejších barev kamene, až po nejtmavší. Pokud máte rádi texturované vzory, vzor Triangle Grey moderního lesklého dekoru pro Vás bude ideální. Pokud hledáte spíš industriální nádech, pak bude dobrá volba zářivá kovová barva vzoru Metal Board. Zámková vinylová podlaha je vyráběna co nejrealističtěji, jak je to jen možné, s autentickými dřevěnými a kamennými dekory.

Díky 0,55 mm silné užitné vrstvě zvládne plovoucí vinylová podlaha řady Senso Clic Premium denní zátěž prakticky jakékoli místnosti. Může se jednat o Vaši domácnost, kancelář nebo průmyslový objekt, odolnost proti opotřebení není u této zámkové vinylové podlahy nikdy ohrožená. Vinylová plovoucí podlaha je ošetřena povrchovou úpravou PUR+, která zabraňuje škodám, takže se nemusíte obávat o poškrábání nebo hloubkové poškození Vaší zámkové vinylové podlahy od kolečkového nábytku a ostrých předmětů.

Gerflor TopSilence Design– vinylová plovoucí podlaha s novou technologií

Opět přichází Gerflor s průkopovou inovací v oblasti zámkové vinylové podlahy. Vinylová plovoucí podlaha v této kolekci Gerflor TopSilence Design kombinuje výhody laminátové podlahy s přednostmi vinylové podlahy. Nejprve tato plovoucí vinylová podlaha obsahuje nášlapnou vrstvu o tloušťce 0,35 mm, která chrání krytinu před poškrábáním a poničením.

Zámková vinylová podlaha obsahuje vinylovou elastickou vrstvu, která díky kombinaci s vláknitou podšívkou o tloušťce jen 1 mm, zajišťuje pohodlí pod nohama při chůzi. Tato vlákna také polhcují zvuk i nárazový hluk, a tak není nutné podlahu ještě podkládat izolační rohoží. Vinylová plovoucí podlaha je pak dále tvořená odolnou a extrémně silnou (7,5 mm) HDF deskou, jež zaručuje neobyčejnou stabilitu.

Gerflor – ekologicky šetrná plovoucí vinylová podlaha

Tento francouzský výrobce vždy stanovil vysoký standard pro vynikající kvalitu a ekologicky odpovědnou variantu pro všechny své produkty. Žádná vinylová plovoucí podlaha z jeho výroby neobsahuje těžké kovy, formaldehyd, rozpouštědla ani plastifikátory. Všechny produkty zámkové vinylové podlahy jsou navržené tak, aby co nejvíc snižovaly svůj dopad na životní postředí. Gerflor se zavázal používat jen takové suroviny, díky nimž je jejich zámková vinylová podlaha 100% recyklovatelná, a zanechá tak co nejmenší ekologickou stopu.

Každá vinylová plovoucí podlaha se pyšní klasifikací emisí A+ a během výrobního procesu jsou používány jen recyklovatelné a šetrné složky. Veškerá plovoucí vinylová podlaha je vyráběna za použití přírodních plastifikátorů, což zajišťuje Vašim domovům bezpečnost. Další snahou o snížení odpadu v našem životním prostředí je program Second Life, čímž Gerflor umožňuje zákazníkům, aby jejich stará vinylová plovoucí podlaha mohla být odevzdána a plně recyklována.

Rychlá a snadná instalace zámkové vinylové podlahy

Vinylová podlaha zámková od Gerflor má největší výhodu v tom, že jeji montáž zvládne opravdu každý. Nepotřebuje k tomu ani speciální nebo drahé nástroje. Proto je tento druh zámkové vinylové podlahy velmi oblíbený při renovaci. Gerflor zákazníkům neposkytuje jen krytinu, ale především chce, aby jeho plovoucí vinylová podlaha byla produktem, který bude pohodlný a krásný, stejně jako snadný k manipulaci pro každého zákazníka.

Vinylová plovoucí podlaha od Gerflor ještě dnes - v eshopu BRICOFLOR

V onlině obchodě BRICOFLOR najdete pouze prvotřídní zámkové vinylové podlahy, které se hodí pro renovace či jiné projekty. Plovoucí vinylová podlaha u nás je vždy kvalitní produkt, který jsme pro Vás pečlivě vybrali. Kompromisů bylo dost, a proto nabízíme všechny úžasné kolekce vinylové podlahy značky Gerflor, abyste si mohli zvolit tu, která bude přesně odpovídat Vašim představám. Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo využijte kontaktní formulář. Neváhejte vyzkoušet naší službu vzorky zdarma. Také garantujeme, že naše vinylová plovoucí podlaha má nejlepší ceny na trhu. Máte v plánu větší objednávku? Žádný problém, ozvětě se Vám co nejdřív, abychom Vám připravili nabídku na míru. Těšíme se na naši spolupráci!

Plus icon Přečtěte si více