Close icon

RIGID VINYL - stylová vinylová podlaha

Při renovaci musí být vinylová podlaha vždy pečlivě vybrána, protože je vystavena velké…

Přečtěte si více
1 - 20 z 229 Produkty

SKVĚLÉ MOŽNOSTI DÍKY RAFINOVANÉ STRUKTUŘE - vinylová podlaha

Jedinečným prodejním aspektem společnosti Rigid Vinyl je jejich inovativní struktura, která jednoznačně vyčnívá z tradičních designových krytin. Vinylová podlaha a její nejdůležitější složka je také stejnojmenná: pevná deska uvnitř podlahy. Přeloženo do češtiny, to znamená "tuhý talíř", což podtrhuje jeho nejdůležitější rys. Pevná vinylová podlaha působí proti deformacím a dodává konstrukční podlaze vysokou rozměrovou stabilitu.

Vinylová podlaha od výrobce Rigid Vinyl je skutečným všestranným řešením, které je lepší než ostatní podlahové krytiny. Můžete ji například položit do zimní zahrady, kde tvrdé povrchy nebo vinylová podlaha dosahují svých limitů. Pevná vinylová podlaha má na druhou stranu nespornou výhodu, a díky své struktuře mohou vzdorovat jak hrozící vlhkosti, tak vysokým teplotním výkyvům. Ze stejného důvodu můžete inovativní designovou podlahu používat bez zaváhání i v místnostech s okny od podlahy ke stropu. Vzhledem ke slunečnímu světlu se teplota půdy během dne velmi mění, což může vést ke vzpěru nebo promáčknutí v závislosti na pozadí běžných konstrukčních krytin. Pevný vinylová podlaha a extra dávka slunečního světla nemůže poškodit tuto podlahu, protože vinylová podlaha si udržuje svůj tvar přes tuhou opěrnou desku.

Vinylová podlaha zámková a její VŠECHNY VÝHODY 

Vinylová podlaha od Rigid Vinyl má hodně bezkonkurenčních výhod, které můžete očekávát od moderních designových podlah. Vinylová podlaha je taky odolná proti vlhkosti, což umožňuje ležet v koupelně nebo v kuchyni. Povrch se zároveň snadno čistí, a navíc je obecně odolný vůči chemikáliím. A oheň není pro půdu nebezpečím - jako zástupce třídy požární ochrany Bfl-s1 a Cfl-s1 jsou samozhášecí a vyvíjejí jen mírně kouř, pokud by přesto vzplanuli.

Ještě větší flexibilita v nastavení je dána vysokou odolností Rigid Vinyl. Vinylová podlaha je nejen vhodná pro soukromé použití, ale může být použita i v komerčním sektoru. Některé sbírky jsou dokonce tak robustní, že vydrží i obrovské zátěže v průmyslových halách. Proto se můžete individuálně rozhodnout, kde použít Rigid Vinyl - ve vaší ložnici, na chodbě nebo dokonce v butiku. Můžete si být jisti, že vinylová podlaha vám bude sloužit mnoho let, a to i bez velké péče.

Vinylová podlaha - AUTENTICKÝ DESIGN PRO STYLOVOU ATMOSFÉRU

Vinylová podlaha je založena na přírodním designu, který lze kombinovat s jakýmkoliv stylem interiérového designu. Můžete si vybrat z mnoha různých dekorů ve dřevěném nebo kamenném vzhledu. Tímto způsobem si můžete své pokoje navrhnout podle svých představ - ať už v přímém, moderním stylu s tmavou kamennou podlahou, s rustikálním nádechem se silnými dřevěnými dekory nebo skandinávským nádechem s jasnými variantami. Vinylová podlaha zámková vypadá ještě realističtěji díky obvodovému zkosení hran, které zvýrazňuje jednotlivé panely s mírnými spoji.

Vinylová podlaha Rigid Vinyl - jednoduchá instalace 

Vinylová podlaha od společnosti Rigid Vinyl také přichází s mnoha výhodami, pokud jde o připojení. Vinylová podlaha je založena na konstrukci populárního laminovaného vinylového laminátu a spoléhá se na snadno srozumitelné systémy kliknutí, s nimiž mohou nadšenci DIY a fanoušci do-it-yourself provádět pokládku nezávisle. Vinylová podlaha je spojena pomocí bočně upevněných přípojek, což má za následek přitažlivou podlahu v okamžiku. Na rozdíl od běžných konstrukčních podlah je dilatační spára nutná pouze od velikosti místnosti o rozloze 400 m², což snižuje potřebu plánovaného provedení.

Pokud chcete renovovat místnost a vybavit ji novou podlahovou krytinou, můžete ušetřit drahocenný čas s pevnými podlahami. Protože tuhá deska uvnitř umožňuje pokládku na staré krytiny, aniž by způsobila materiálové deformace. Nízká konstrukční výška zároveň umožňuje velmi snadnou renovaci podlahy a minimalizuje riziko, že budete muset dvířka na spodním okraji zdrsnit pro připevnění. Samozřejmě, že nemusíte postupovat bez komfortu podlahového vytápění pro takové kvalitní designové krytiny. Lze je snadno použít s teplovodním topným systémem, a tím zploštit nohy s pohodlnou teplotou.

Pro dosažení nejlepšího výsledku se doporučuje použití izolační podložky. Mnoho sbírek je vybaveno vestavěnou izolací proti nárazům, takže nemusíte investovat hodiny do nalezení vhodného produktu. Pokud se rozhodnete pro verzi bez předinstalované izolace proti nárazu, dbejte při nákupu izolační rohože na pokyny výrobce: Izolační podklad by měl být vhodný pro použití s ​​vinylovými krycími vrstvami.

OBJEVTE vinylové podlahy RIGID VINYL NA BRICOFLOR SHOP TEĎ

Přestože vinylová podlaha od Rigid Vinyl není na trhu již dlouho, můžete si své první kolekce zajistit a využít inovativní technologie. V našem internetovém obchodě jsou zastoupeni hlavní výrobci, ze kterých si můžete vybrat svého osobního favorita. Pokud máte těžké rozhodování, můžete využít bezplatnou ukázkovou službu. To vám umožní požadovat vzorky pro více dekorů a pak je pohodlně porovnat doma. Pokud již víte, jaká varianta může být pro vaše pokoje ideální, můžete ušetřit peníze zadáním objednávky u společnosti BRICOFLOR. Díky naší záruce nejlepší ceny obdržíte všechny produkty za atraktivní cenu. Pokud chcete řešit rozsáhlý projekt renovace, který vyžaduje velké množství podlah, můžete od nás získat i individuální cenovou nabídku. Kontaktujte nás - telefonicky, mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. I když máte dotazy, můžete nás kdykoliv kontaktovat.

Plus icon Přečtěte si více