FORBO ALLURA FLEX 0,55 – Moderní vinylová podlaha

Chtěli byste přepracovat své pokoje a hledáte produkt, který má mnoho možností použit&i…

Přečtěte si více
1 - 20 z 60 Produkty

SPOLEHLIVÉ ŘEŠENÍ VINYLOVÉ PODLAHY - FORBO ALLURA FLEX 0,55

Samoležící vinylová podlaha lze pokládat rychle a snadno a lze je odstranit, aniž by zbyly. V kombinaci s obrovským výběrem různých dekorů máte šanci bezstarostně realizovat své individuální nápady. Pokud se chystáte renovovat místnost, obvykle ji chcete vylepšit vizuálně i funkčně. Výběr vhodné vinylové podlahy není vždy snadný.

Trh je velký a varianty vinylové podlahy jsou téměř nekonečné. Samoležící vinylová podlaha z kolekce Forbo Allura Flex 0.55 je však podlahová krytina, která kombinuje výhody široké škály designů. Samolepicí vinylová podlaha má přirozený vzhled dřeva a kamene a kombinuje je s technickými vlastnostmi elastické vinylové podlahy.

Vinylová podlaha se zároveň obzvláště snadno pokládá, díky čemuž se během chvilky můžete z kutila obrátit na profesionála. Projděte si celou kolekci v našem online obchodě BRICOFLOR a objevte ten správný produkt pro váš projekt renovace ještě dnes!

Vytvořte moderní pokoje – Perfektní samoležící vinylová podlaha

Samoležící vinylová podlaha kolekce Forbo Allura Flex 0.55 vám nabízí možnost vybrat si z různých dekorů a vzorů. S řadou přibližně 51 různých povrchů můžete při navrhování svých pokojů nechat svou kreativitu projevit a vytvářet tak netušená světla.

Harmonické napodobeniny dřeva a repliky ušlechtilého kamene jsou navrženy tak autenticky, že až do nejmenších detailů připomínají vaše přírodní modely. Rustikální zrna a jemné struktury jsou jasně viditelné a vinylová podlaha má ještě přirozenější vzhled. Díky inovativním výrobním postupům nejsou žádná dvě prkna nebo vinylová podlaha stejná, takže můžete těžit ze stejně kvalitního vzhledu i na prostorných plochách.

Mimořádně moderně vypadá například samoležící vinylová podlaha Forbo Allura Flex 0.55 v provedení „White Autumn Oak“. Dubový dekor v jemné světle šedé barvě je ideální jako základ pro vytváření přátelských designových nápadů. Díky svému jemnému zrnu nevypadá design příliš rušivě a dovedně zdůrazňuje výhody vašeho interiérového designu.

Pokud naopak dáváte přednost klasickému designu místnosti, můžete nastavit výrazné akcenty pomocí designové vinylové podlahy Forbo Allura 0.55 v „Deep Country Oak“. Středně hnědý dekor dřeva dodává povrchům potřebnou eleganci a nabízí vám vynikající základ pro realizaci vašeho vysněného domova. Abychom vám poskytli ještě větší svobodu, velká část vinylové podlahy je k dispozici také v jiných vinylových verzích, například jako lepicí vinyl nebo samolepící vinylová podlaha!

Užijte si technické výhody – samoležící vinylová podlaha

Samoležící vinylová podlaha z kolekce Forbo Allura 0.55 Flex těží nejen z vynikajícího vizuálního designu, ale také získáte řadu inovativních technických prvků. S celkovou tloušťkou pouhých 4,0 mm se během renovace obejdete bez otravného broušení dveří.  

Vinylová podlaha, která je vyrobená z tenkého materiálu lze jednoduše položit pod něj a posunutí do ostatních místností je odpovídajícím způsobem malé. Vinylová podlaha a její 0,55 mm silná otěruvzdorná vrstva chrání celistvost vaší vinylové podlahy před poškrábáním a odřením, takže získáte výhodu rovnoměrného a nepoškozeného povrchu i při silných nárazech.

Oceněný nejvyššími užitnými třídami pro rezidenční a komerční sektor, můžete použít pružný volně položený vinyl od společnosti Forbo ve svém hojně využívaném obývacím pokoji i v často navštěvované kavárně nebo kanceláři.

Bez problémů je možné i použití ve středně frekventovaných průmyslových oblastech (NK 23/33/42). Další vhodnost pro kolečková křesla a podlahové topení vám poskytne potřebné pohodlí, které je doplněno dobrým chováním ohně (Bfl-s1), odpovídajícím snížením kročejového hluku a odolnosti proti skluzu. V kombinaci s povrchovou úpravou PUR získáte věrného společníka pro každý den, který je obzvláště snadno ošetřovatelný a uživatelsky přívětivý.

Profesionální vinylové podlahy – Snadná a rychlá pokládka

Abyste zajistili nejlepší možný výsledek pokládky vinylové podlahy Forbo, měli byste pečlivě připravit pokládku své designové samoležící vinylové podlahy. Před pokládkou musí být vinylová podlaha umístěna v místnosti tak, aby byla pokládána po dobu nejméně 24 hodin. Tímto způsobem se pružný materiál může dostatečně aklimatizovat a expandovat do své skutečné velikosti.

Teplota v místnosti by měla být minimálně 18 °, teplota podkladu nejméně 15 ° a relativní vlhkost pod 65%. Podklad musí být trvale suchý, nosný, čistý a rovnoměrný pro pokládku. Nejmenší hrbolky se mohly objevit na tenkém povrchu volně položené vinylové podlahy a zanechat nevzhledné stopy.

JEDNODUCHÁ INSTALACE - SAMOSTATNÝ DESIGN VINYLOVÉ PODLAHY Z FORBO

Pro obzvláště dobře promyšlený výsledek je vhodné předem připravit plán pokládky. V každém případě byste měli začít s instalací kolekce vinylové podlahy Forbo Allura Flex 0.55 do středu místnosti. Vinylová podlaha je položena bez spár. U výklenků a řezů lze zadní stranu krytu zahřát pomocí horkovzdušného sušiče a poté pomocí hákovitého nože vytvarovat do požadovaného tvaru.

Pro upevnění vinylové podlahy je třeba zvolit vhodnou disperzní fixaci, přičemž je vždy nutné dodržovat pokyny výrobce. Po nanesení fixace lze vinylová podlaha pokládat. Vždy dodržujte dobu vypnutí blesku. K válcování v podélném i příčném směru by se pak měl použít vícesekční válec, aby se samonivelační podlahová krytina zcela stlačila dolů.

Vinylová podlaha Forbo  - Udržitelné produkty Forbo

Jako jeden z předních výrobců odolných podlahových řešení věnuje společnost Forbo zvláštní pozornost kompatibilitě společnosti a životního prostředí. Pečlivá produkce a pozornost věnovaná přírodním zdrojům jsou na programu tržního giganta. Nejen, že jsou všechny vinylové podlahy vyrobeny v Evropě, ale jsou také vyrobeny ze 100% obnovitelné energie. Kryty Allura mají v zadní konstrukci 60 procent recyklovaného obsahu. Takže i vy můžete těžit z ekologického povědomí společnosti Forbo, vinylová podlaha neobsahuje škodlivé přísady a změkčovadla. Volně položená vinylová podlaha nezíská svou charakteristickou pružnost použitím ftalátů, ale spíše použitím alternativ změkčovadel, které jsou zdravé pro život. Tímto způsobem můžete bezstarostně připevnit vinylové podlahy i v citlivějších oblastech, například v dětském pokoji nebo jídelně.

Kupte vinylové podlahy FORBO ALLURA FLEX 0,55 - Rychle instalovatelná vinylová podlaha od Bricoflor

Už jste se rozhodli pro nějaké vinylové podlahy, ale stále si nejste jisti designem? Poté využijte naši bezplatnou vzorovou službu a nechte si zaslat domů vzorek oblíbených položek. V případě jakýchkoli dotazů můžete pohodlně kontaktovat náš kompetentní a přátelský personál, který bude po vaší straně e-mailem, telefonicky nebo pomocí našeho kontaktního formuláře.

Pokud plánujete lemovat větší plochu samoležící vinylové podlahy z kolekce Forbo Allura Flex 0.55, kontaktujte nás ohledně individuální nabídky s naší zárukou nejlepší ceny. Dopřejte svým pokojům šanci stát se skutečnými designovými prvky a vybavte se praktickou samonosnou designovou podlahou od společnosti Forbo, dnes ve společnosti BRICOFLOR!

Plus icon Přečtěte si více