Close icon
Forbo Allura Flex 0,55 mm "60350 White Autumn Oak"Image maximise icon
Forbo Allura Flex 0,55 mm "60350 White Autumn Oak"Image maximise icon
Forbo Allura Flex 0,55 mm "60350 White Autumn Oak"Image maximise icon
Plánovače interiérů
Room planner icon
Fire sale icon

Tento produkt byl zakoupen 21 krát za poslední 4 týdny.

Plánovače interiérů
Room planner icon
  • Bez škodlivých změkčovadel
  • Autentické dekory
  • PUR povrchová úprava
  • Vysoké užitné třídy pro všechny oblasti
873,00 Kčza m²
Minimální množství objednávky 4 balení
Minimální množství objednávky 4 balení

Celkový součet(Vč. DPH)
9 079,20 Kč
Delivery icon
Doprava: 

700 Kč za objednávku

Delivery time icon
Čas doručení: 

vinyllaminat_forbo

Bezpečná platba
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Fire sale icon

Tento produkt byl zakoupen 21 krát za poslední 4 týdny.

Popis produktu
Arrow icon

Naše doporučení do místností

O tomto Forbo Allura Flex 0,55 mm "60350 White Autumn Oak"

Chystáte se zahájit projekt renovace, ale ještě jste nenašli produkt, který kombinuje vaše individuální potřeby? Pak byste měli být teď pozorní! Kolekce Forbo Allura 0,55 je dovednou kombinací komplexních technických vlastností a autenticky navržených povrchů. Samoležící vinylová podlaha je k dispozici v rustikálním dubovém provedení s výrazným zrnem, stejně jako v jemných béžových tónech nebo jako jemná replika dlaždic. Různé napodobeniny dřeva a kamene jsou tak autenticky navrženy, že na první pohled je lze vinyl jen těžko odlišit od skutečných povrchů. Díky embosované struktuře synchronizované s dekorací některé z nich dokonce nabízejí hmatový zážitek při vstupu na stabilní povrchy. Bez ohledu na to, zda chcete implementovat nové životní trendy nebo se chcete spolehnout na osvědčené klasiky, najdete v kolekci Forbo Allura Flex 0,55 mm podlahu, která odpovídá vašim individuálním nápadům.

Samoležící vinylová podlaha Forbo má také některé technické vlastnosti, které obratně završují vizuální výhody. Díky mimořádně nízké konstrukční výšce 2,2 mm jsou elastické vinylové podlahy ideálním společníkem pro váš projekt renovace. Dveře nemusí být uzemněny a odsazené okraje zůstávají minimální. Vrstva opotřebení o tloušťce 0,55 mm ve spojení s povrchovou úpravou PUR zabraňuje možnému poškrábání, takže nový povrch budete mít jako nový i po letech používání. Vysoká odolnost proti skluzu a dobré chování při požáru vám poskytují další bezpečnost a v kombinaci s integrovanou redukcí kročejového hluku zvyšují dobrý pocit.

Pokládka vinylové podlahy je v tomto případě velmi jednoduchá, jelikož samoležící vinylové dílce stačí pouze umístit na své místo, kde díky své vlastní váze a přilnavosti pevně drží. Ocenění vysoké užitné třídy (NK 23/33/42) ukazují, že bez vinylu z kolekce Forbo Allura 0,55 se nemusíte obejít ani ve svých komerčních prostorách nebo skladech. Vytvářejte kreativní podlahové obrázky a poskytněte svým pokojům stabilní základ pro vaše životní nápady, nyní v BRICOFLOR!

Technické informace
Arrow icon