SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

FORBO samoležící vinylová podlaha 

Vzhledem k tomu, že požadavky různých místností jsou stejně rozmanité jako vkus lidí v …

Přečtěte si více
1 - 20 z 132 Produkty

FORBO samoležící vinylová podlaha – DESIGN A FUNKCE V JEDNOM PRODUKTU

Díky velkému množství barev, formátů a povrchových struktur katalog Forbo pokrývá téměř všechny designové požadavky. Kromě nejnovějších designů má švýcarská společnost ve svém komplexním portfoliu produktů také nadčasovou klasiku. Vinylová podlaha a její široká škála dřevěných optik a kamenných vzorů umožňuje každému povrchu zářit v nové kráse a nabízí řadu perspektiv pro design místností. Výrobce navíc zaujme vynikajícím zpracováním a kvalitou svých podlahových krytin. Vinylová podlaha click od Forbo je vysoce kvalitní a designová vinylová podlaha.

Vinylová podlaha láká zájemce ke koupi také právě synchronní dekorační ražbou: Použitím nejnovější technologie výrobce nechává strukturu dřeva vypadat tak reálně, že prkna lze jen těžko odlišit od jejich přirozeného modelu. Díky tomuto procesu je zrno reprodukováno přesně, takže vypadá ještě podrobněji a autentičtěji. Výrobce však není jen odborníkem na reprodukce dřeva. Vinylová podlaha Forbo Click je k dispozici také jako klasický vinylový obklad. Vinylová podlaha Click v kamenném designu vypadá stejně robustně jako běžné kamenné dlaždice, ale nepřijímá své nevýhody produktu.

Samoležící vinylová podlaha je velmi funkční

Nechte se přesvědčit o rozmanitých kvalitách známého výrobce. Samoležící vinylová podlaha Forbo se vyznačuje inovativním povrchovým ražením, nejmodernějším designem a širokou škálou funkcí. Samozřejmostí je vysoká odolnost a kvalita. Zejména při renovaci těžíte z dobré odolnosti a nízké konstrukční výšky podlahové krytiny. Vinylová podlaha má navíc řadu dalších funkcí, díky nimž by měl být každodenní přístup k široké škále povrchů pohodlnější a bezpečnější.

Samoležící vinylová podlaha Forbo – údržba

Vinylová podlaha je velmi praktická a vyžaduje méně práce s péčí a čištěním, než je tomu u skutečných přírodních materiálů. I když vinylová podlaha vypadá extrémně autenticky, k udržení vaší vinylové podlahy click jsou zapotřebí pouze čistící prostředek s alkoholem nebo PU čisticí prostředky. To je dobré nejen pro vaše zdraví a peněženku, ale také pro ochranu životního prostředí. Uzavřený povrch, který se snadno čistí, je vynikajícím předpokladem pro instalaci v koupelnách a kuchyních. Díky vysoce vyvinutému materiálu prkna nebobtnají. Vypořádejte se s krásnými věcmi v životě a užijte si rychlé a snadné čištění vinylových podlah Forbo click.

UDĚLEJTE NĚCO DOBRÉHO PRO ZDRAVÍ – Vinylová podlaha Forbo

Díky mnoha technickým vlastnostem je vinylová podlaha Forbo něčím velmi zvláštním. I když pouhým okem přímo nevidíte vynikající pružnost povrchu, je to patrné na měkkém a příjemném pocitu chůze. Každý z vašich kroků je jemně tlumen pružným povrchem, který dlouhodobě šetří vaše klouby. Udělejte něco dobrého pro sebe a své zdraví a spolehněte se na obrovské výhody click vinylové podlahy.

Vinylová podlaha – RŮZNÉ KOLEKCE PRO RŮZNÉ POKOJE

Samoležící vinylová podlaha od společnosti Forbo uspokojí všechny vaše požadavky s řadou kolekcí - nejen z hlediska vzhledu vašich pokojů, ale také bez ohledu na příslušnou oblast použití. V závislosti na požadavku musí vybraná vinylová podlaha splňovat různá kritéria.

Vinylová podlaha a její praktická instalace kolekce Forbo Allura Click se často používá v obývacích pokojích, ale v některých případech ji lze použít také v komerčních prostorách. Kolekce Forbo Allura Click 0,55 mm nepoužívá žádné lepidlo. Vinylová podlaha s click systémem je zcela dostačující!

0,55 mm silná otěruvzdorná vrstva chrání váš vinylové podlahy před poškrábáním a otěrem, takže i při intenzivním používání získáte rovnoměrný vzhled vinylové podlahy. Kromě kompaktní nášlapné vrstvy chrání povrchové těsnění PUR také podlahu před vlivy prostředí a protiskluzové zařízení R10 vždy zajišťuje vaši fyzickou bezpečnost.

Samoležící vinylová podlaha – nyní u BRICOFLOR

Samoležící vinylová podlaha kombinuje stylovost a praktičnost, což Vám umožňuje obnovit tvůrčí touhy i přesto, že se budete držet jednoduchého procesu a snadné péče. Několik důležitých technických vlastností, kterými samolepicí vinyl disponuje, dovoluje užití této podlahy v jakémkoli prostředí včetně vysoce intenzivního používání, přičemž nadále garantuje dlouhou životnost a stabilitu. V eshopu BRICOFLOR naleznete širokou paletu aktuálních kolekcí, mezi kterými najdete i samolepicí vinyl, který jistě bude vyhovovat Vašim požadavkům. Nabízíme nejlepší produkty na trhu při zachování odpovídajícího poměru cena/výkon. Prosím kontaktujte nás, náš personál Vám rád pomůže objevit samolepicí vinyl, který splní Vaše potřeby a přání. Profitujte z předností vinylu co nejdříve!

Plus icon Přečtěte si více