Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Fortelock Light: PVC dlažba ideální pro garáž, dílnu nebo prodejnu pro střední zátěž

Velmi nízká hořlavost, snadná údržba a mnohostranné možnosti využití - to je PVC dlažba Fortelock Light 2050, 2060 a 2080 od českého výrobce Fortemix. Chcete Vaší podlaze do garáže dodat šmrnc a hledáte snadno aplikovatelnou podlahovou krytinu? Vaše fitness studio potřebuje nový vzhled, ale na několikatýdenní renovaci nemáte čas? V tom případě se nyní informujte o systému Fortelock 2050 nebo Fortelock 2060 či Fortelock 2080 od Fortemixu.

Dozvědět se více

Fortemix Fortelock Light 2050/2060/2080

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Velmi nízká hořlavost, snadná údržba a mnohostranné možnosti využití - to je PVC dlažba Fortelock Light 2050, 2060 a 2080 od českého výrobce Fortemix. Chcete Vaší podlaze do garáže dodat šmrnc a hledáte snadno aplikovatelnou podlahovou krytinu? Vaše fitness studio potřebuje nový vzhled, ale na několikatýdenní renovaci nemáte čas? V tom případě se nyní informujte o systému Fortelock 2050 nebo Fortelock 2060 či Fortelock 2080 od Fortemixu. Speciální Air Flow systém zabraňující tvorbě plísní, jednoduchá pokládka bez speciálních nástrojů i životnost až 25 let při odpovídající údržbě dělají z této PVC dlažby Fortelock na první pohled atraktivní produkt pro náročné zákazníky.

Vinylová podlaha se třemi povrchy: Vzhled vinylové podlahy Fortelock Light Diamant, Kůže, Penízky

Tato PVC dlažba s váhou 1,4 kg a drážkami na spodní straně, které umožňují správné odpařování vlhkosti, jsou vyráběny ve třech variantách – Fortelock Diamant, Penízky a Kůže. Podle charakteru místa si můžete vybrat Diamant (Fortelock 2050), který připomíná metalické desky, strukturovanou verzi Penízky (Fortelock 2080) nebo hladký povrch Kůže (Fortelock 2060). Také co se týče barev, ukazuje Fortemix nový směr v nahlížení na vinylové dlaždice, vinolovou podlahu a nabízí velmi pestrou škálu od žluté a modré, přes červenou až po zelenou. Díky tomu bude například Vaše garáž mnohem víc než jen fádní a nevýrazný prostoru pro Vaše auto a nářadí. Dodejte si odvahu a dopřejte Vaší dílně nebo sklepu barevnou podlahu! Pro ty konzervativnější z Vás nabízíme ale samozřejmě také klasické barvy jako šedá a černá. Fortelock PVC dlažba tak dodá každému prostoru to správné. Fortelock dlaždice ale nejsou atraktivní pouze na pohled, mohou přesvědčit také svými technickými vlastnostmi.  

Sbohem speciálnímu nářadí: Fortelock 2050/2060/2080 PVC dlažba do garáže a její pokládka

Nová podlaha už během jedné hodiny? S Fortelock 2050, Fortelock 2060 nebo Fortelock 2080 to není žádný problém! Všechny tři modely PVC dlaždice můžete položit během 60 minut (46 m² plochy). Pro Váš Fortelock podlahový systém totiž jako podklad nepotřebujete ani stěrku ani lepidlo, protože i volně položený Fortelock 2050, 2060 & 2080 snese neobyčejné zatížený (např. naložený paletový vozík s celkovou hmotností do 1 000 kg).  To jediné, co musíte před položením udělat, je pořádně Vaši podlahu zamést a vhodně rozdělit. Rozdělte ji jednoduše do čtyř kvadrantů, z jejichž centra začnete pokládat Fortelock dlaždice, až se dostanete na okraj plochy. K položení podlahy v okrajích částech potřebujete pasující díly od Fortemixu (Fortelock 2015 popř. 2025 a 2045), které musíte pomocí řezačky upravit tak, aby u stěny zůstala mezera 5 mm. Rychleji jste podlahu do garáže ještě nikdy nepoložili! Nezapomeňte také, že Fortelock 2050, 2060 nebo 20XX je možné ihned zatížit. To znamenám, že na Vaši vinylovou podlahu můžete ihned po jejím položení postavit Vaše auto nebo i těžké regály. 

Snadná údržba díky inovativní technologii: Vinylové dlaždice Fortelock 2050, Fortelock 2060 & Fortelock 2080

Zejména v prostorech, kde se často tvoří skvrny od olejů nebo chemikálií, najdou PVC dlaždice Fortelock své uplatnění: Jejich polymerový povrch je odolný proti olejům i chemikáliím a zároveň nepropustný pro vodu. Systém kanálků Air Flow na spodní straně Fortelock 2050, 2060 & 2080 umožňuje kondenzaci vody pod dlaždicí, která díky tomu „dýchá“. Pod podlahou Fortelock tedy nevznikají plísně ani se pod ní nehromadí vlhkost způsobující nepříjemný zápach. Dalším fascinujícím aspektem Fortelock 2050, 2060 příp. 2080 je jeho malá náročnost na údržbu. Fortemix PVC dlaždice nepotřebují nic jiného než vodu a běžně dostupný čisticí prostředek. Tomu, kdo klade důraz na vyšší lesk nebo chce z podlahy odstranit specifické znečištění, doporučuje Fortemix prostředky od firmy Dr. Schutz. Praktická údržba i použití dělají z Fortelock 2050, 2060, příp. 2080, který zároveň izoluje teplo i zvuk, vynikající příklad jednoduché a zároveň nezničitelné podlahy pro všestranné využití

Zcela recyklovatelná a šetrná k životnímu prostředí: Fortelock Light PVC dlažba

Výrobce Fortemix měl v úmyslu se svým produktem pokrýt mnoho různých sektorů: Podle něj je možné Fortelock 2050, 2060, příp. 2080 položit do sklepa, do garáže, ale i ve veřejných prostorech, školkách, kancelářích nebo sportovištích. Tyto dlaždice s certifikací EN 14014 jsou tedy velmi variabilní a navíc mají velmi nízký stupeň hořlavosti, což z nich dělá universální podlahovou krytinu. Fortelock můžete položit zcela podle Vašich představ a navíc tím v dlouhodobém měřítku ušetříte peníze: Fortemix totiž nabízí, že Váš Fortelock 2050, 2060 nebo 2080 po vypršení garance za poplatek kompletně znovu zpracuje a nechá nově vylisovat, čímž Vám při renovaci nevyvstanou skoro žádné náklady navíc. Recyklování je pro firmu Fortemix velmi důležité, a proto je už při lisování vinylových dlaždic v ostravské výrobně kladen důraz na to, aby bylo zužitkováno co nejvíce materiálu z jiných výrobních procesů. Ten, kdo pokládá dlaždice Fortelock, se zároveň chová zodpovědně k životnímu prostředí – správné rozhodnutí!