Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Fortelock ECO: Výhodná PVC dlažba do garáže, dílny a průmyslu

Česká společnost Fortemix obohacuje trh průmyslových podlah svými inovativními produkty pro dílny, garáže a sklady: Fortelock ECO. Tato výhodné PVC dlažba do garáže Vás nadchne svými vlastnostmi a velmi jednoduchou pokládkou. Chcete už delší dobu konečně opravit podlahu ve Vaší garáži a stále hledáte tu nejlepší podlahovou krytinu, která bude odolná a jejíž cena bude odpovídat kvalitě? Potom je Vaše hledání u konce.

Dozvědět se více

Fortemix Fortelock ECO 2010/2020/2040

 • Garance nejlepší ceny

  Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
 • Nabídky na míru

  Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
 • Vzorky zdarma

  Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Česká společnost Fortemix obohacuje trh průmyslových podlah svými inovativními produkty pro dílny, garáže a sklady: Fortelock ECO. Tato výhodné PVC dlažba do garáže Vás nadchne svými vlastnostmi a velmi jednoduchou pokládkou. Chcete už delší dobu konečně opravit podlahu ve Vaší garáži a stále hledáte tu nejlepší podlahovou krytinu, která bude odolná a jejíž cena bude odpovídat kvalitě? Potom je Vaše hledání u konce. S modely Fortelock ECO diamant, Fortelock ECO kůže a Fortelock ECO penízky získáte – stejně jako s ostatními modely Fortemix Fortelock PVC dlažby do garáže – podlahu, která je odolná vůči vlhkosti podkladu i vsakování kapalin, je odolná proti rázům a oproti standardní plastové dlažbě Fortelock Industry  také o 33 % nižší cenu. Renovujte a zároveň profitujte s dlaždicemi Fortelock ECO také Vy!

Kvalitní, praktické, vzhledné: Fortelock ECO vinylové dlaždice ve zkratce

Masivní a velmi odolná PVC dlažba pro garáže s váhou od 2,2 kilogramu si můžete objednat ve třech povrchových úpravách. Podle toho, zda ve Vašich prostorách upřednostňujete hrubější nebo jemnější podlahu, si můžete vybrat mezi výraznějšími povrchy Fortelock Diamant a Penízky ECO nebo méně nápadným povrchem Fortelock Kůže ECO. Zcela v souladu s úsporným zaměřením ECO dlaždic upustila firma Fortemix od široké palety barev a nabízí tuto řadu pouze v černém a šedém provedení. Fortemix se základnou v Paskově u Ostravy přesně ví, co potřebuje Vaše garáž, dílna nebo průmyslový závod, za jejichž renovaci nechcete utratit příliš mnoho, i když si chcete dopřát kvalitní a robustní podlahu. S moderními a kvalitními vinylovými dlaždicemi Fortelock ECO, které jsou navíc zaměřeny na Vaše potřeby, zvolíte to pravé řešení. Díky dvěma barevným variantám, které jsou volně kombinovatelné, můžete navíc na Vaší podlaze v garáži vytvořit zajímavé vzory a dodat jí moderní vzhled. Pokud už nyní nejste těmito produkty nadšeni, v následujících odstavcích se dozvíte ještě více o dalších unikátních výhodách řady Fortelock ECO.

Nejrychlejší podlaha – průmyslová - senzační:  Fortelock ECO pokládka

Že není možné vyměnit podlahu během provozní doby Vaší dílny nebo fabriky? S plastovými dlaždicemi Fortelock ECO ve všech variantách to jde! Už za neuvěřitelných 60 minut může být Vaše podlaha (o výměře 46 m²) hotová. Jeden člověk položí 30 m² PVC dlažby do garáže za 1 hodinu. Tato blesková pokládka je možná díky tomu, že dlaždice Fortelock ECO jsou extrémně odolné a snesou velmi vysoké zatížení i bez jakéhokoli lepení nebo přímého kontaktu se stěrkou. Podle konkrétního použití unesou volně položené plastové dlaždice do garáže zátěž až 1 500 kilogramů. Pro tento způsob položení Fortemix pouze doporučuje, abyste podklad řádné zametli a poté plochu, na kterou má být PVC dlažba umístěna, pomocí provázku a fixu rozdělili do čtyř kvadrantů. Z jejich středu směrem ven začínáte následně pokládat jednotlivé dlaždice, a to pouze s pomocí běžného gumového kladiva. Abyste mohli položit také okraje podlahy, musíte si objednat Nájezdové rampy Fortelock. Dle doporučení je nutné zaříznout dlaždice nebo nájezdy 5 mm od zdi či pevných bodů na podlaze a to z důvodu možné roztažnosti PVC. Takto rychle a jednoduše se průmyslová podlaha nikdy dříve nedala položit! Skvělé řešení pro garáže nebo autoservisu a navíc velmi atraktivní: Fortelock ECO je možné ihned zatížit. To znamená, že můžete na tuto stabilní podlahu vjet Vaším autem nebo na ni postavit jakékoli další předměty ihned po tom, co je PVC podlaha do garáže položena. 

Vyzbrojte se proti průmyslovému znečištění: Fortelock ECO dlažba

Ve Vaší firmě nebo garáži bude Fortelock dlažba denně vystavena vlhkosti, olejům nebo dokonce chemikáliím. Žádný problém! Fortelock PVC dlažba do garáže je díky své polymerové struktuře nejen odpudivá vůči olejům a chemikáliím, ale také minimálně propustná pro vodu. Toho je dosaženo zejména prostřednictvím Air-Flow systému vinylových dlaždic do garáže: moderní a velmi důmyslná síť kanálků na všech modelech Fortelock PVC dlažby do garáže optimalizuje odpařování vody pod dlaždicemi a zajišťuje tak jejich „dýchání“. Systém Air-Flow tak zabraňuje tomu, aby se pod modely Foretelock ECO tvořily plísně. Další nespornou výhodou dlažby Fortelock ECO zejména při využití v těžkém průmyslu je její snadná údržba. PVC dlažba do garáže od Fortemixu nepotřebuje k čištění víc než vodu a běžný čisticí prostředek. Fortemix nicméně také doporučuje speciální prostředky Dr. Schutz pro případy, kdy je vyžadováno, aby se podlaha Fortelock ECO leskla nebo byla chráněna před extrémním znečištěním. PVC podlahy z řady ECO Vás tedy jako nenáročná, cenově dostupná a zároveň vysoce odolná průmyslová podlaha jistě nezklamou! 

Nahlédnutí pod pokličku: Využití dlažby Fortelock ECO

Dlažba Fortelock ECO se samozřejmě výborně hodí do Vaší garáže, dílny, autoservisu nebo Vašeho skladu. Společnost Fortemix nicméně doporučuje využití tohoto produktu certifikovaného podle EN 14041 i v mnoha dalších prostorech jako na nádraží, v prodejně, veletržních halách nebo na policejních stanicích. Je jasné, že i díky velmi nízké hořlavosti, je škála využití PVC dlažby garáže ohromně široká a pokrývá téměř všechny oblasti. Kromě těchto výhod ale Fortelock dlaždice nabízí ještě další finanční bonus: když si zvolíte Fortelock ECO ako Vaši podlahu, je český výrobce Fortemix ochoten materiál Vašeho Fortelocku znovu zpracovat a nechat nově vylisovat, abyste při opětovném pokládání Vaší podlahy nemuseli nést jakékoli případné náklady navíc. Recyklování je ve firemní politice Fortemixu obecně silně zakořeněno. Při produkci řady ECO je kladen velký důraz na ekologii a do klasického vinylu jsou zalisovány také plastové zbytky z jiných výrobních procesů. Kdo si zvolí Fortelock ušetří tak nejenom peníze, ale odlehčí tak i životnímu prostředí

EKOlogické a EKOnomické dlaždice do garáže - hlavní výhody  

 • Rychlost a jednoduchost pokládky většinou bez nutnosti podlepení
 • Bezprašný a nekluzný povrch
 • Minimální nutnost opravy původního podkladu
 • Dlouhodobá výdrž a stabilita i v těžkých průmyslových nebo skladovacích provozech
 • Odolnost proti mechanickému poškození,ale i proti olejům a chemikáliím
 • Zvukový, teplotní a vibrační izolant 
 • Při rekonstrukci lze vyměnit i jen jednu dlaždici Podlaha je snadno demontovatelná a přemístitelná