Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Fortemix Fortelock Industry: Inovativní PVC dlažba pro vysoké zatížení do garáže, dílny a dalších prostor

Český výrobce Fortemix nabízí prvotřídní řešení dlažby do garáže, dílny a skladu: PVC dlažba do garáže Fortelock Industry svou odolností přesvědčí i Vás! Chcete renovovat podlahu Vaší dílny či autoservisu a hledáte kvalitní podlahovou krytinu, ale průmyslové podlahy jsou drahé a vyžadují speciální přípravu podkladu? Vaše provozovna by potřebovala zmodernizovat a betonová podlaha vyžaduje zastavení provozu? V tom případě se rozhodněte pro Fortelock Industry od firmy Fortemix.

Dozvědět se více

Fortemix Fortelock Industry 2010/2020/2040

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Český výrobce Fortemix nabízí prvotřídní řešení dlažby do garáže, dílny a skladu: PVC dlažba do garáže Fortelock Industry svou odolností přesvědčí i Vás! Chcete renovovat podlahu Vaší dílny či autoservisu a hledáte kvalitní PVC podlahy, ale průmyslové podlahy jsou drahé a vyžadují speciální přípravu podkladu? Vaše provozovna by potřebovala zmodernizovat a betonová podlaha vyžaduje zastavení provozu? V tom případě se rozhodněte pro Fortelock Industry od firmy Fortemix. Odolnost dlažby proti vlhkosti díky systému Air-Flow, jednoduchá pokládka pomocí gumového kladiva a nože, 12-ti letá záruka při správné údržbě a zajímavá cena za metr čtvereční Vás nadchnou.

Vytvořte ty správné vzory: barevný design plastových dlaždic Fortelock Industry

Tyto masivní PVC dlažba do garáže Fortelock s váhou 2,2 kg jsou vyráběny ve třech povrchových úpravách. Podle Vašich individuálních preferencí se můžete rozhodnout pro drsnější modely Diamant a Penízky nebo pro hladší typ Kůže. Fortemix navíc se svým podlahovým systémem boří stereotypy o tom, že podlaha v garáži nebo dílně musí být nutně nevýrazná. Váš vybraný model Fortelock dlažby si můžete objednat kromě klasické černé a šedé verze také v zářivých barvách jako ve žluté, modré, červené nebo zelené. Barevné dlaždice jsou ideální například k usnadnění orientace na ploše nebo pro označení jednotlivých oblastí. Nebo jak by se Vám například líbil stylový vzor šachovnice? To všechno Vám umožňuje PVC dlažba z kolekce Fortelock. Tyto dlaždice navíc nejsou pouze opticky zajímavé, ale nabízejí řadu dalších výhod, které oceníte při denním užívání.

Jako profík i bez speciálního nářadí: Nejrychlejší podlaha do garáže Fortelock Industry

Že je nemožné renovovat podlahu za plného provozu? S dlažbou Fortelock Industry to jde. Obě varianty PVC dlažby je možné položit velmi jednoduše a během jedné hodiny může být Vaše podlaha (46 m²) hotová. Z pravidla totiž jako podklad pro Váš Fortelock podlahový systém nepotřebujete stěrku ani lepidlo, protože i volně položené dlaždice snesou obrovskou zátěž (např. vysokozdvižní vozík se čtyřmi gumovými kolečky s nákladem do 1 500 kg). Vše, co musíte pro úspěšné položení Vaší vinylové podlahy do garáže nebo dílny udělat, je zamést podklad a rozdělit ho do čtyř kvadrantů. Od jejich středu začnete podkládat dlaždice, až se postupně dostanete na okraj plochy. K pokrytí menších okrajových ploch Vaší podlahy použijte pasující Nájezdové rampy Fortelock. Takto rychle a jednoduše jste průmyslovou podlahu ještě nikdy nepoložili! Velmi vhodné pro garáž nebo dílnu: Fortelock Industry může být ihned zatížen. To znamená, že ihned po položení můžete na dlaždice najet Vaším autem.  

Robustní a nenáročná na údržbu: Systém vinylových dlaždic Fortelock Industry do garáží, dílen a dalších prostor

Ve Vaší provozovně vzniká denně spousta nečistot z olejů a chemikálií a často je tam velké vlhko? Právě pak je Fortelock PVC dlažba to pravé pro Vás, protože její polymerová struktura je nejen odolná vůči olejům a chemikáliím, ale také téměř nepropustná pro vodu. To je možné hlavně díky speciálnímu Air Flow systému, kterým jsou dlaždice opatřeny: Tento velmi důmyslný kanálků umožňuje optimální odpařování vody pod dlaždicemi a nechává je „dýchat“. Díky tomu se pod dlaždicemi Fortelock netvoří žádná plíseň. Další předností Fortelock dlažby je jeho nenáročná údržba. Tyto plastové dlaždice standardně nevyžadují nic víc než vodu a běžně dostupný čisticí prostředek. Tomu, kdo chce dosáhnout velkého lesku nebo chce zabránit extrémnímu znečištění Fortemix doporučuje speciální přípravky Dr. Schutz. Fortelock vinylové dlaždice, které izolují zvuk i teplo, jsou tak výborným příkladem robustní průmyslové podlahy nenáročné na údržbu.

Všestranná dlažba do garáže: Fortelock Industry PVC dlažba

Tyto plastové dlaždice certifikované podle evropské normy EN 14014 mohou být mimo jiné použity v garáži, dílně nebo skladu. Výrobce Fortemix tento produkt ale doporučuje také pro nádraží, letištní hangáry, nákupní centra nebo dokonce školy. Vaší představivosti se tedy s těmito všestrannými, odolnými a těžko hořlavými dlaždicemi meze nekladou. Fortelock navíc nabízí atraktivní možnost i pro ty, kdo rádi ušetří. Pokud se rozhodnete pro dlažbu Fortelock Industry, nabízí Vám Fortemix, že na konci její životnosti podlahu za poplatek stoprocentně zrecykluje a dlaždice znovu vylisuje tak, aby Vám s opětovnou pokládkou nevznikly další náklady. Recyklování patří k důležitým zásadám firemní politiky Fortemixu, a tak již při výrobě dlaždic v Ostravě se firma snaží zpracovat co nejvíce materiálu z jiných výrobních procesů. Ten, kdo pokládá Fortelock, zároveň podporuje životní prostředí!