vyhledávání search on website
Odborné poradenství
+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin
Help icon
KONTAKT

TER HÜRNE STRAIGHT COLLECTION: VÝRAZNÝ PARKET PRO OBYTNOU OBLAST

Líbí se vám trvanlivost dřeva, ale parkety v klasickém designu se vám nelíb&iacu…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

POKOJE ÚČINNĚ ZAŘÍZENÉ S PARKETEM TER HÜRNE

Parket ter Hürne se vyznačuje tmavou barevnou paletou, což z něj dělá perfektního kandidáta na moderní styl nábytku. Celkem 16 variant dubu a ořechu jsou k dispozici pro výběr, jsou zejména sofistikované a vysoce kvalitní přes šedavě a tmavě hnědé. Můžete také zdůraznit silný vzhled tím, že kombinujete prkna se světlými kusy nábytku. Jedná se o vzrušující kontrast, který vás a vaše hosty zaujme. Vrcholem kolekce je nepochybně ter HÜRNE Straight Collection „Oak Pacific Blue D10“. Světle modrý parkets následuje dekor se skoro futuristickým vzhledem, takže to přitahuje pozornost každého.

 

Zatímco kolekce nastavuje jasnou barevnou čáru, máte volnou volbu pro všechny ostatní aspekty návrhu. Najdete zde jak vyvážené, tak i rustikální a impulzivní druhy, které optimálně odrážejí přirozenou povahu dřeva. Dekorace jsou buď ve stylovém prkenném formátu, nebo v živém vzhledu lodní podlahy. Desky mají okrouhlý okraj nebo hranu zkosení, což vytváří diskrétní spáry mezi jednotlivými prkny. Díky tomu je podlaha ještě autentičtější a zřetelně vyniká z PVC role.

 

VÍCE KVALITNÍ ŽIVOT S PARKETEM PRVNÍ TŘÍDY

Nejen moderní design slibuje zlepšení vašich pokojů. Ter Hürne Parkett navíc získal pečeť ekoinstitutu. To znamená pečlivou kontrolu produktů pro znečišťující látky, které bez problémů prochází s nízkoemisními podlahovými krytinami. To je důvod, proč je považován za prospívající zdravému domovu, takže si vždy můžete vychutnat čistý vzduch ve svém domě. Kromě zdraví je upravená podlaha také šetrná k životnímu prostředí: Pro produkci dřeva se používá z udržitelných lesů, což odráží kvalitu firmy. Pokud je pro vás důležité zodpovědné využívání přírody, uděláte s touto podlahou vynikající volbu.

 

SPOLEČNOST VÁM RUČÍ ZA VYSOKOU KVALITU

Sotva jakákoli jiná součást ovlivňuje kvalitu dokončených parket stejně jako její opotřebitelná vrstva. V případě Straight Collection se můžete spolehnout na odolnou vrstvu opotřebení, která vydrží hodně. V závislosti na výrobku se pro utěsnění používá lak, matný lak nebo přírodní olej. Lakované verze se skládají ze snadno čistitelného povrchu. Můžete je dokonce brousit alespoň dvakrát, aniž byste odhalili podkladovou vrstvu. S olejovanou povrchovou úpravou nedoporučujeme smyčky ze závažného důvodu: Parkety se vyznačují speciální povrchovou úpravou a ztratily by svou strukturu při odstraňování vrstvy dřeva. Namísto toho můžete díly udržovat obnovením oleje každé dva roky.

 

INSTALACE BEZ VELKÉHO PROBLÉMU VE VZTAHU K SYSTÉMU CLICKITEASY

Sbírka také nabízí maximální možnou svobodu, pokud jde o připevnění: Můžete ji přilepit na celý povrch a položit ji v plovoucí poloze. Budete dokonce úspěšní i tehdy, pokud jste dosud nebyli schopni získat mnoho zkušeností v oblasti řemesel. Plovoucí instalace se provádí pomocí systému ClickitEasy, kde postupně položíte jednotlivé desky na podlahu několika obratnými manipulacemi. Pro tento účel nepotřebujete lepidlo ani speciální nástroje. Před začátkem práce doporučujeme instalovat zvukovou izolaci, abyste se vy a vaši hosté nepřekřikovali. Nechte se hýčkat lichotivým teplým povrchem - jednoduše kombinujte dřevěnou podlahu s teplovodním podlahovým topením. Jeho tepelná odolnost zajišťuje, že nohy budou vždy očekávat pohodlnou teplotu.

 

TER HÜRNE STRAIGHT COLLECTION NYNÍ K DISPOZICI V OBCHODĚ BRICOFLOR

Dejte svým pokojům jasnou linii - se stylovými podlahovými deskami ter Hürne Straight Collection. Všechny verze lze pohodlně porovnat v našem online obchodě a objednat za atraktivní cenu díky naší nejlepší cenové záruce. Pokud obrázky produktů nestačí k výběru, může vám pomoci bezplatná ukázková služba. Sestavte několik dekorů, které vás zajímají, a pošleme je do vašeho domova. Takže se můžete přesvědčit o vzhledu a kvalitě a zjistit, že uděláte správné rozhodnutí. Pokud plánujete rozsáhlou rekonstrukci, pro kterou potřebujete odpovídající množství produktu, obdržíte od nás individuální nabídku za ještě lepších podmínek. Stačí nás kontaktovat - telefonicky, poštou nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na stránkách BRICOFLOR. Jsme rádi, že vám pomůžeme, pokud budete potřebovat pomoc při výběru správného produktu.

Plus icon Přečtěte si více