SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Joka parkety: Top kvalita mezi dřevěnými podlahami

Společnost Jordan sídlí v německém městě Kassel, přičemž se značkou Joka dobývá tr…

Přečtěte si více

Nejlepší kategorie

1 - 20 z 112 Produkty

Jen ve Spolkové republice Německo společnost zaměstnává více než tisíc lidí. Díky své pečlivé podnikové struktuře si udržuje svou pozici v obchodu, stojí za ní navíc téměř 100 let zkušeností. Proto je v současnosti garantovanou kvalitou a oprávněně je považovaná za jednoho z největších výrobců podlahových krytin v Německu. V online obchodě BRICOFLOR si nyní můžete objednat skvělé parkety z této továrny.

Pestrý, elegantní, komfortní a v souladu s přírodou. Takové jsou hotové parkety Joka

Joka parkety Vám nabízí komplexní výběr hotových vzorů, různých barevných odstínů a textur. Díky rozsáhlému sortimentu si jednoduše zachováte jedinečnost své podlahy v domě či showroomu. Krédo těchto parket je využívání vlastního charakteru dřeva, a pečlivé zacházení s ním. Napříč všemi impregnacemi, vzory i barvami vyzařují parkety kouzlo, které hledáte pro vytvoření útulné atmosféry v obývacím pokoji. Joka je klíčem k přírodním materiálům, které přispívají k domácí pohodě, snaží se zachytit původní blízkost k přírodě i v hektickém městském životě, kterému dodává zpět někdejší uklidňující efekt. Máloco Vás tak rychle přesvědčí, ovšem krásné, odolné a pohodlné dřevěné podlahové parkety rozhodně ano. 

Joka Calgary: Parkety v přírodním hávu

Značka Joka ve svých kolekcích spojuje výtečné vlastnosti přírodního dřeva s absolutní jednoduchostí péče o parkety. Kolekce Joka Calgary navazuje příjemný pocit a láskyplně zvolené dekorace zajišťují optimální parkety pro každou potřebu. Pokud toužíte po čisté a jednoduché domácnosti, kde chcete vytvořit diskrétní, klidnou a útulnou atmosféru, určitě sáhněte po této řadě. Top výrobce se pyšní nesrovnatelnými výhodami ve zpracování oproti ostatním hráčům na trhu, a to jak v moření, broušení či řezání, čímž vytváří speciální povrchové struktury se zvláštními tvary. Ze dříve považované zchátralé podlahové krytiny se tak stává opět elegantní a jednoduchá volba, jak získat poctivé dřevo ve špičkovém designu. Všechny kolekce se navíc zaměřují na zvýraznění původní struktury dřeva olejováním nebo vápněním. Hotové parkety pak mají krásné vzory i odstíny.

Časově náročná péče o parkety? S podlahami Joka to neplatí

Dubové parkety Joka se vyznačují opravdu jednoduchou péčí, kterou lze zvládnout velmi rychle a snadno pomocí různých olejů. Po nějaké větší zátěži je rovněž možné parkety brousit, což naprosto dokonale obnoví původní rovný povrch. Pohodlí a krásný vzhled je tedy možné obnovit bez jakékoli větší námahy. Velmi atraktivní je dále certifikace IBR, ta zajišťuje, že v hotových parketách nebyly použité žádné polétavé ani pochybné organické sloučeniny. Výsledkem je, že parkety do ovzduší nevypouští škodlivé látky, takže Vám nic nebude kazit Váš dokonalý a přirozený smysl pro život.

Objednejte si novinku Joka parkety online na eshopu BRICOFLOR

Nejlepší servis a jasný proces i struktura, takový je eshop s podlahami BRICOFLOR. Jedině zde najdete rychle a snadno to, co hledáte. Velmi přitažlivá je navíc naše garance nejlepší ceny, která se vztahuje na celou řadu. Velký výběr parketových podlah Joka zajišťuje, že vyhoví jakémukoli požadavku nebo chuti a fantazii zákazníků. Vhodná podlaha, jejíž vzorky Vám zdarma rádi zašleme, Vám zajistí dlouhodobý komfort a aspoň malý kousek přírody ve Vašem domě. Kontaktujte nás ještě dnes a vyberte si svůj oblíbený design parkety. Těšíme se na Vás.

Plus icon Přečtěte si více