HEBO CLASSIC - KLASICKÉ KORKOVÉ PODLAŽÍ

Sbírka Hebo Classic ztělesňuje ideál mezi korkovými podlahami: Ušlechtilý přírod…

Přečtěte si více

KORKOVÉ PODLAHY V HARMONICKÝCH BARVÁCH

Hebo Classic dodává dekory v přirozeném vzhledu korku. Přírodní materiálová struktura je viditelná ve všech variantách, nicméně některá podlaží jsou zbarvena v různých odstínech. V provedení keramické barvy je k dispozici celkem 12 různých variant a pod 6 provedení můžete zvolit, zda se rozhodnete pro tvrdý voskový olej. K dispozici je pět odstínů béžové, šedé a bílé, stejně jako pět jemně dýhovaných a pevných korkových povrchů, které se liší optickou strukturou povrchu.

Korkové parkety jsou konstruovány ve třech vrstvách. Celková výška 10 mm je rozdělena na 2,5 mm hrubou pevnou nebo dýhovanou horní vrstvu na dvou různých plochách, na deskách o tloušťce 6,0 mm, které obsahují jak technologii Aqua-Stop, tak klikací připojení a 1,5 mm hrubé korkové podložky na spodní straně, které zajišťují tepelnou i nárazovou izolaci.

Pokud se rozhodnete pro povrchový tmel vyrobený z tvrdého voskového oleje, obdržíte 100% ekologický výrobek, který bude odolný proti propíchnutí, odolný a dobře chráněný díky trojitému použití a sušení na vzduchu. Pokud se rozhodnete pro keramickou barvu, získáte optimální ochranu proti oděru, poškrábání a opotřebení. Izolace vytvrzená UV zářením činí podlahu odolnou proti nečistotám, a proto je snadno udržovatelná - se stejnou pružností povrchu.

NEJLEPŠÍ VOLBA PRO VAŠE ČTYŘE STĚNY

Když položíte tuto sbírku do vašeho domova, nemusíte se starat o její trvanlivost. Robustní korková podlaha Hebo je optimálně navržena pro celou obytnou plochu s vysokým provozem! Ať už je položíte do ložnice, obývacího pokoje nebo chodby, výrobce zaručuje dlouhou životnost. Zvolte možnost tvrdého vosku a získáte pětiletou rezidenční záruku (použijte třídu 22). Pokud se rozhodnete pro verzi keramickou, obdržíte 15 let pro pokládku v rezidenční a 5 let pro pokládku v sektoru obchodním. Mohou být také přemístěny do menších butiků nebo hotelových pokojů (použijte třídy 23, 31).

CHARAKTERISTIKA, KTERÁ VÁS PŘESVĚDČÍ

Společnost věnuje zvláštní pozornost udržitelnosti svých výrobků a dodržuje nejpřísnější předpisy, aby vyrobila výrobek obzvláště robustním způsobem. Díky vhodnosti křesla (typ W) můžete bez problémů položit podlahu do domácí kanceláře. A pro školky je krásná podlaha vhodná, protože je absolutně bez znečištění a antibakteriální. Přidána k tomu je přirozená tepelná izolace, která dělá podlahu velmi teplou ve srovnání s kamenem, dlažbou a laminátem. Ve skutečnosti je také možné položit pod podlahu podlahové vytápění. Kromě toho je také absorbující hluk při nárazu a zajišťuje tak dobré zlepšení o 17 dB. A vaše bezpečnost je rovněž zajištěna: Klasifikace v třídě požární ochrany Cfl-s1 znamená, že podlaha je nehořlavá a umožňuje pouze nízkou emise kouře.

RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE

Díky osvědčenému systému UNICLIC můžete korkovou podlahu rychle a snadno položit bez pomoci řemeslníků. Dostanete se k vaší nové podlaze v rekordním čase a bez použití lepidla. Před pokládkou je třeba nejprve aklimatizovat prkna v uzavřené skříni na pokojovou teplotu po dobu 48 hodin. Vlhkost by měla být mezi 55 ° a 65 °. Hebo Classic můžete položit na pevné podlahy jako beton, potěry a dřevěné podlahy. Je důležité, abyste nejprve kompenzovali případné nerovnosti tmelem. Stávající měkké kryty, jako je například koberec, musí být před pokládkou odstraněny, aby byla zajištěna funkčnost a trvanlivost kliknutí. Na připraveném podkladu můžete položit stavební fólii o tloušťce 0,2 mm, která má působit jako vlhká bariéra.

V závislosti na materiálu se obsah balení může lišit, takže je vhodné kombinovat několik balíčků. Před instalací prvního řádku byste měli pomocí distančních klínů označit vzdálenost od stěny nejméně 10 mm od stěny. Tímto způsobem se můžete vyhnout pozdějšímu poškození, které by mohlo nastat v důsledku roztahování a sklouznutí podlahových desek. Obvykle jsou podlahové desky položeny ve směru okna, pouze díky dřevěným podlahám by měly být díky své stabilitě vždy instalovány přes předchozí povrch.

KOREK NABÍZÍ ATRAKTIVNÍ DESIGNY V RŮZNÝCH BARVÁCH

Korek se prezentuje v různých provedeních a barvách. Klasický design korku je k dispozici v různých texturách a odstínech. To Vám umožní vybrat ten, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. Najdete zde také dřevěné nebo kamenné designy. Na korkové jádro, které obsahuje příslušný vzor, se pokládá ještě vinylová vrstva neobsahující znečisťující látky. Prkna jsou zcela synchronní, a tak se dají jen sotva rozlišit od skutečných přírodních materiálů. Jde tudíž o cennou alternativu k běžným vinylovým podlahám. Korek skvěle imituje borovici, dub i jiné dřeviny a další. Světlé a tmavé odstíny pak zapříčiňují, že každý pokoj může být oázou klidu a stylu, čehož je těžké dosáhnout klasickými dekoracemi.

TĚSNĚNÍ U KORKOVÝCH PODLAH JAKO HLAVNÍ KRITÉRIUM SPRÁVNÉHO VÝBĚRU

Klasické korkové podlahy bez dřevěného nebo kamenného vzhledu jsou obvykle utěsněné. Různí výrobci nabízejí již utěsněné produkty, ale jsou i výjimky, kde si těsnění můžete obstarat sami. Vždy je důležité použít speciální korkovou barvu, která se přizpůsobí elasticitě materiálu. Podlaha musí být vyčištěná od prachu a nečistot. Standardně je to však hotové a Vy si vybíráte preferovaný styl povrchové úpravy.

OBJEDNEJTE SI KORKOVÉ PODLAHY V ESHOPU BRICOFLOR ZA NEJLEPŠÍ CENU

V našem online obchodě BRICOFLOR naleznete nejdůležitější kolekce korkových podlah v mnoha zajímavých variantách přímo od předních výrobců. Proces objednávání jsme udělali co nejjednodušší, a proto pokud ještě nevíte, který vzor bude vypadat ve Vašem interiéru nejlépe, využijte naší služby zasílání vzorků zdarma. Následně už se snadno budete moct rozhodnout, jaký produkt zvolíte. Díky naší garanci nejlepší ceny si navíc můžete být jistí, že nikdy neutratíte více peněz než nutné. Objednávku zaplatíte pohodlně kartou nebo převodem. Pokud máte jakékoli dotazy nebo přání větší objednávky, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, vždy Vám jsme rádi k dispozici. Spokojení zákazníci v západní Evropě nám věří už více než 10 let, přijdete se k nim. Těšíme se na naši spolupráci.

Plus icon Přečtěte si více