Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

HEBO CLASSIC - KLASICKÉ KORKOVÉ PODLAŽÍ

Sbírka Hebo Classic ztělesňuje ideál mezi korkovými podlahami: zde ušlechtilý přírodní materiál zpracovává dlouhodobě zkušený výrobce co nejlépe a dokončuje se k lichotivé výrobě. Nejenže můžete zkrášlit životní prostředí s touto podlahou, ale také budete mít skvělý pocit, s nímž žijete ve svém domě. Díky korku se budete cítit skvěle při chůzi, ale také díky příjemné akustice v místnosti a tepelné izolaci.

Dozvědět se více

Hebo Classic

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Vzhledem k tomu, že pro podlahu je použita pouze kůra dubového korku, kterou lze každých 9 let odloupat, a tak není poškozen žádný strom. Hebo Classic je vybaven inovativní technologií UNICLIC, která usnadňuje i hobby řemeslníkům položit podlahu. K dispozici v mnoha různých odstínech, dělá každý pokoj skutečnou krásou.

 

KORKOVÉ PODLAHY V HARMONICKÝCH BARVÁCH

Hebo Classic dodává dekory v přirozeném vzhledu korku. Přírodní materiálová struktura je viditelná ve všech variantách, nicméně některá podlaží jsou zbarvena v různých odstínech. V provedení keramické barvy je k dispozici celkem 12 různých variant a pod 6 provedení můžete zvolit, zda se rozhodnete pro tvrdý voskový olej. K dispozici je pět odstínů béžové, šedé a bílé, stejně jako pět jemně dýhovaných a pevných korkových povrchů, které se liší optickou strukturou povrchu.

Korkové parkety jsou konstruovány ve třech vrstvách. Celková výška 10 mm je rozdělena na 2,5 mm hrubou pevnou nebo dýhovanou horní vrstvu na dvou různých plochách, na deskách o tloušťce 6,0 mm, které obsahují jak technologii Aqua-Stop, tak klikací připojení a 1,5 mm hrubé korkové podložky na spodní straně, které zajišťují tepelnou i nárazovou izolaci.

Pokud se rozhodnete pro povrchový tmel vyrobený z tvrdého voskového oleje, obdržíte 100% ekologický výrobek, který bude odolný proti propíchnutí, odolný a dobře chráněný díky trojitému použití a sušení na vzduchu. Pokud se rozhodnete pro keramickou barvu, získáte optimální ochranu proti oděru, poškrábání a opotřebení. Izolace vytvrzená UV zářením činí podlahu odolnou proti nečistotám, a proto je snadno udržovatelná - se stejnou pružností povrchu.

 

NEJLEPŠÍ VOLBA PRO VAŠE ČTYŘE STĚNY

Když položíte tuto sbírku do vašeho domova, nemusíte se starat o její trvanlivost. Robustní korková podlaha Hebo je optimálně navržena pro celou obytnou plochu s vysokým provozem! Ať už je položíte do ložnice, obývacího pokoje nebo chodby, výrobce zaručuje dlouhou životnost. Zvolte možnost tvrdého vosku a získáte pětiletou rezidenční záruku (použijte třídu 22). Pokud se rozhodnete pro verzi keramickou, obdržíte 15 let pro pokládku v rezidenční a 5 let pro pokládku v sektoru obchodním. Mohou být také přemístěny do menších butiků nebo hotelových pokojů (použijte třídy 23, 31).

 

CHARAKTERISTIKA, KTERÁ VÁS PŘESVĚDČÍ

Společnost věnuje zvláštní pozornost udržitelnosti svých výrobků a dodržuje nejpřísnější předpisy, aby vyrobila výrobek obzvláště robustním způsobem. Díky vhodnosti křesla (typ W) můžete bez problémů položit podlahu do domácí kanceláře. A pro školky je krásná podlaha vhodná, protože je absolutně bez znečištění a antibakteriální. Přidána k tomu je přirozená tepelná izolace, která dělá podlahu velmi teplou ve srovnání s kamenem, dlažbou a laminátem. Ve skutečnosti je také možné položit pod podlahu podlahové vytápění. Kromě toho je také absorbující hluk při nárazu a zajišťuje tak dobré zlepšení o 17 dB. A vaše bezpečnost je rovněž zajištěna: Klasifikace v třídě požární ochrany Cfl-s1 znamená, že podlaha je nehořlavá a umožňuje pouze nízkou emise kouře.

 

RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE

Díky osvědčenému systému UNICLIC můžete korkovou podlahu rychle a snadno položit bez pomoci řemeslníků. Dostanete se k vaší nové podlaze v rekordním čase a bez použití lepidla. Před pokládkou je třeba nejprve aklimatizovat prkna v uzavřené skříni na pokojovou teplotu po dobu 48 hodin. Vlhkost by měla být mezi 55 ° a 65 °. Hebo Classic můžete položit na pevné podlahy jako beton, potěry a dřevěné podlahy. Je důležité, abyste nejprve kompenzovali případné nerovnosti tmelem. Stávající měkké kryty, jako je například koberec, musí být před pokládkou odstraněny, aby byla zajištěna funkčnost a trvanlivost kliknutí. Na připraveném podkladu můžete položit stavební fólii o tloušťce 0,2 mm, která má působit jako vlhká bariéra.

V závislosti na materiálu se obsah balení může lišit, takže je vhodné kombinovat několik balíčků. Před instalací prvního řádku byste měli pomocí distančních klínů označit vzdálenost od stěny nejméně 10 mm od stěny. Tímto způsobem se můžete vyhnout pozdějšímu poškození, které by mohlo nastat v důsledku roztahování a sklouznutí podlahových desek. Obvykle jsou podlahové desky položeny ve směru okna, pouze díky dřevěným podlahám by měly být díky své stabilitě vždy instalovány přes předchozí povrch.

 

OBJEDNAT NYNÍ HEBO CLASSIC & KOUPIT ONLINE

Vyberte si svůj oblíbený motiv a objednejte si Hebo Classic dnes v online obchodě BRICOFLOR. Vaše podlahy dodáváme pohodlně do vašeho domova. Nejdřív se chcete přesvědčit? Žádný problém, prostě použijte bezplatnou ukázkovou službu a přesvědčte se hmatově a vizuálně. Při nákupu budete automaticky využívat naši ověřenou záruku nejlepší ceny, která vám poskytne naše výrobky za nejlepší cenu. Pokud plánujete větší projekt s Hebo Classic, kontaktujte nás: Uděláme vám individuální nabídku s atraktivními podmínkami pro Vás. Také s dalšími dotazy můžete jednoduše použít náš kontaktní formulář, zavolat nebo napsat e-mail. Náš přátelský servis vám rád pomůže!

✓ Korkové podlahy za nejlepší cenu

✓ Vzorky zdarma

✓ Individuální nabídky na míru