Close icon

HEBO KONTRAST - INOVATIVNÍ KORKOVÉ PODLAHY V MODERNÍM VZHLEDU

Tím pravým prvkem životního stylu je kolekce Hebo Kontrast. Podlaha, která je vyrobena př…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

1 - 0 z 0 Produkty

KRÁSNÝ DESIGN PRO VÁŠ DOMOV S PODLAHOU HEBO

Vyberte si z 10 různých návrhů, které mají správný vzhled pro váš domov. Vyberte si jeden z návrhů dlaždic v retro vzhledu nebo si vyberte jeden z dřevěných návrhů s hmatovým povrchem. Díky embosování není snadné rozlišovat prkna od skutečných přírodních materiálů. Aby se zachoval vzhled, je vysoce komprimovaný korkový povrch vytištěn dřevěným dekorem, který se získává v složitém procesu technikou 3D skenování. Následně se obraz s vysokým rozlišením aplikuje na jednotlivé desky bez ztráty kvality pomocí inkoustu odolného proti oděru ve vysokém rozlišení (1000 dpi), který se jinak používá pouze pro tisk vysoce kvalitních ilustrovaných knih.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI KORKOVÝCH PODLAH

Pevná konstrukce desek Hebo Kontrast je dosažena vícevrstvou konstrukcí. Skládají se ze tří různých vrstev: Nejnižší je podklad korku, který zajišťuje tepelnou i nárazovou zvukovou izolaci. Nad ním je středová vrstva 6,5 ​​mm, která se skládá z desky s technologií AquaStop. Horní vrstva se skládá z vrcholové korkové desky o vysoké hustotě 2,5 mm, která byla vylepšena vhodným dekorem pomocí inkoustu odolného proti abrazi a fixována vrstvou keramického laku. To nabízí optimální ochranu před vnějšími vlivy a tím chrání před poškrábáním a opotřebením. Vícevrstvé tmely vytvrzené UV zářením také usnadňují čištění podlahy. Přes barvu zůstává povrch elastický a zachovává se příjemný pocit korku.

IDEÁLNÍ KORKOVÉ PODLAHY PRO VYSOCE FREKVENTOVANÉ REZIDENCE I KANCELÁŘE

Korková podlaha Hebo je vhodná pro různé aplikace díky své stabilitě. A to jak v silně frekventovaných obývacích prostorech, tak v ložnicích, předsíních a všech ostatních obytných prostorech, stejně jako v málo frekventovaných místech, například v malých obchodech, kancelářích či hotelových pokojích můžete použít podlahy bez problémů (třída 23, 31). Firma Hebo vám na podlahu dodává záruku 5 let na instalaci v objektu a 5 let na instalaci v obývacím prostoru.

UDRŽITELNOST A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Vzhledem k tomu, že společnost Hebo je trvale udržitelná výrobní praxe velmi důležitá pro společnost šetrnou k životnímu prostředí, nabízí vysoce kvalitní a trvanlivý produkt, který byl vyroben v souladu s přírodou. Na základě mnoha kvalitních prvků je možné odhadnout vysokou kvalitu výrobku. Patří k nim vhodnost křesla (typ W) a antistatické chování. Díky přírodnímu materiálu můžete těžit z jeho tepelných a zvukově izolačních vlastností, které vedou ke zdokonalení o 17 dB. A o jejich bezpečnost je také postaráno. Také se nikdy nebudete muset v zimě vzdát teplých nohou, protože korková podlaha Hebo je vhodná pro instalaci teplovodního podlahového vytápění. Jako znamení odpovědných výrobních postupů a udržitelného zacházení s dubovým korkem byla podlaha oceněna oficiálním logem z korku.

KORKOVé PODLAHy, KTERé jsou IDEÁLNÍ PRO ŽIVOU OBLAST

Protože Hebo Premium je optimálně navržen pro instalaci ve vysoce frekventovaných obytných prostorech, můžete je instalovat do jakéhokoli obytného prostoru. Bez ohledu na to, zda chcete svou ložnici, dětský pokoj, halu nebo obývací pokoj zladit s krásnou podlahovou krytinou, vydrží všechny každodenní požadavky a je vaším odolným společníkem (třída použití 23). Abychom zdůraznili vysokou kvalitu, obdržíte také záruku výrobce na 5 let na instalaci v obytném prostoru.

TECHNICKÉ CHARAKTERISTIKY JSOU PŘESVĚDČUJÍCÍ – korkové podlahy

Pro zákazníka orientovaného výrobce Hebo je obzvláště důležité vyrobit pro vás dlouhodobý a vysoce kvalitní produkt. To je patrné z mnoha kvalitativních prvků. Například Hebo Premium je korková podlaha, kterou můžete snadno použít v domácí kanceláři: Má antistatické chování a je vhodná pro kolečka (typ W). A kolekce je také vhodná do dětského pokoje, kde si děti raději hrají na podlaze, a to z několika důvodů, protože je na nohy teplá a antibakteriální. Díky materiálu je také zvukotěsný a poskytuje úroveň zlepšení zvuku o 18 dB. Pro vaši bezpečnost je podlahová krytina nehořlavá a má tendenci vytvářet malý kouř (třída požární ochrany Cfl-s1). V zimě se už nikdy nebudete muset obejít bez teplých nohou, protože korkové parkety jsou vhodné pro instalaci podlahového vytápění na horkou vodu. Na znamení odpovědného zacházení s přírodou je podlaha také označena oficiálním korkovým logem.

RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE

Díky osvědčenému systému UNICLIC můžete podlahu rychle a snadno položit bez pomoci řemeslníků. Dostanete se k vaší nové podlaze v rekordním čase a bez použití lepidla. Před pokládkou je třeba nejprve aklimatizovat prkna v uzavřené skříni na pokojovou teplotu po dobu 48 hodin. Vlhkost by měla být mezi 55 ° a 65 °. Hebo Kontrast můžete položit na pevné podlahy jako beton, potěry a dřevěné podlahy. Je důležité, abyste nejprve kompenzovali případné nerovnosti tmelem. Stávající měkké kryty, jako je například koberec, musí být před pokládkou odstraněny, aby byla zajištěna funkčnost a trvanlivost kliknutí. Na připraveném podkladu můžete položit stavební fólii o tloušťce 0,2 mm, která má působit jako vlhká bariéra.

V závislosti na materiálu se obsah balení může lišit, takže je vhodné kombinovat několik balíčků. Před instalací prvního řádku byste měli pomocí distančních klínů označit vzdálenost od stěny nejméně 10 mm od stěny. Tímto způsobem se můžete vyhnout pozdějšímu poškození, které by mohlo nastat v důsledku roztahování a sklouznutí podlahových desek. Obvykle jsou podlahové desky položeny ve směru okna, pouze díky dřevěným podlahám by měly být díky své stabilitě vždy instalovány přes předchozí povrch.

KOREK NABÍZÍ ATRAKTIVNÍ DESIGNY V RŮZNÝCH BARVÁCH

Korek se prezentuje v různých provedeních a barvách. Klasický design korku je k dispozici v různých texturách a odstínech. To Vám umožní vybrat ten, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. Najdete zde také dřevěné nebo kamenné designy. Na korkové jádro, které obsahuje příslušný vzor, se pokládá ještě vinylová vrstva neobsahující znečisťující látky. Prkna jsou zcela synchronní, a tak se dají jen sotva rozlišit od skutečných přírodních materiálů. Jde tudíž o cennou alternativu k běžným vinylovým podlahám. Korek skvěle imituje borovici, dub i jiné dřeviny a další. Světlé a tmavé odstíny pak zapříčiňují, že každý pokoj může být oázou klidu a stylu, čehož je těžké dosáhnout klasickými dekoracemi.

TĚSNĚNÍ U KORKOVÝCH PODLAH JAKO HLAVNÍ KRITÉRIUM SPRÁVNÉHO VÝBĚRU

Klasické korkové podlahy bez dřevěného nebo kamenného vzhledu jsou obvykle utěsněné. Různí výrobci nabízejí již utěsněné produkty, ale jsou i výjimky, kde si těsnění můžete obstarat sami. Vždy je důležité použít speciální korkovou barvu, která se přizpůsobí elasticitě materiálu. Podlaha musí být vyčištěná od prachu a nečistot. Standardně je to však hotové a Vy si vybíráte preferovaný styl povrchové úpravy.

OBJEDNAT NYNÍ HEBO KONTRAST & KOUPIT ONLINE

Vyberte si svůj oblíbený motiv a objednejte si Hebo Kontrast dnes v online obchodě BRICOFLOR. Vaše podlahy dodáváme pohodlně do vašeho domova. Nejdřív se chcete přesvědčit? Žádný problém, prostě použijte bezplatnou ukázkovou službu a přesvědčte se hmatově a vizuálně. Při nákupu budete automaticky využívat naši ověřenou záruku nejlepší ceny, která vám poskytne naše výrobky za nejlepší cenu. Pokud plánujete větší projekt s Hebo Kontrast, kontaktujte nás: Uděláme vám individuální nabídku s atraktivními podmínkami pro Vás. Také s dalšími dotazy můžete jednoduše použít náš kontaktní formulář, zavolat nebo napsat e-mail. Náš přátelský servis vám rád pomůže!

Plus icon Přečtěte si více