Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

HEBO PREMIUM – POHODLNÁ KORKOVÁ PODLAHA PRO VÁŠ DOMOV

Inovativní technologie a nejlepší přírodní materiály, naleznete v kolekci HEBO Premium. Firma s dlouholetými zkušenostmi se snaží především o to, aby její korkové podlahy byly vyrobeny z ekologických materiálů. Ve skutečnosti korek získává na popularitě hlavně díky své univerzálnosti, kdy je možné jej použít v mnoha situacích. Pro podlahy se používá v první řadě proto, že dobře izoluje zvuk a zároveň má izolační vlastnosti a je tepelnou izolací.

Dozvědět se více

Hebo Premium

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Ale najdete i další výhody: Vzhledem k jeho antibakteriálním vlastnostem, je ideální pro domácnosti s alergiky. Se svými různými vzhledy povrchů může mít přirozený vzhled ve vašich prostorách a váš domov bude na všech úrovních velmi útulný.

 

NÁDHERNÝ DESIGN KORKOVÝCH PODLAH HEBO

Všechny výrobky z HEBO Premium jsou zařízeny ve vzhledu přírodního korku. Podlahy jsou vyráběny s takovou povrchovou strukturou, která opticky vypadá velmi rustikálně a v řadě kolekcí mohou představovat jiné struktury. Nezáleží na tom, pro který vzor se rozhodnete – existuje totiž 7 různých vzorů, které dělají HEBO korkové krytiny v jakémkoli prostoru skutečně atraktivními. K dispozici jsou různé povrchové úpravy: jsou s tvrdým voskem a olejem a šest je k dispozici s přírodním olejem. Vysušená na vzduchu si podlaha umožňuje výrazně získat vzhled. Vzhledem k tomu, olej se aplikuje ve třech směrech, podlaha tak jednoznačně získává odolnost proti rozdrcení, je dobře chráněna a vydrží trvalý tlak.

 

STABILNÍ STRUKTURA KAŽDÉHO PRKNA

Hebo Premium nejen dobře vypadá, ale je také postaven s využitím nejmodernějších technických znalostí. Každé z prken korkových hotových parket má tři vrstvy uspořádané tak, aby poskytovaly optimální stabilitu. Pro tepelnou a zvukovou izolaci slouží právě přírodní korek. Vrchní vrstva se sníženou střední vrstvou je bez formaldehydu, o tloušťce 6 mm dřevovláknité desky z emisní třídy E0, která obsahuje inovativní technologii Aqua Stop a ochranu hran. Horní vrstva je 3 mm silná a korek, který je převážně přírodní, je vázaný na pryskyřici, a představuje viditelný povrch. Díky použití přírodního oleje nebo ošetření tvrdého vosku, je půda je chráněna velmi stabilně a před vlivy okolního prostředí.

 

KOREK JE IDEÁLNÍ PRO OBÝVACÍ POKOJE

Vzhledem k tomu, Hebo Premium je optimálně navržena pro instalaci v obytném prostoru, kde je velký provoz, a tak jej můžete položit v každém obývacím pokoji. Ať už chcete vylepšit ložnice, dětský pokoj, předsíň nebo obývací pokoj s krásnými podlahami, zastává korek všechny každodenní nároky a je tak váš odolný společník (třída 23). Pro zdůraznění vysoké kvality, můžete také získat záruku 5 let.

 

NĚKTERÉ DŮLEŽITÉ CHARAKTERISTIKY

Zákazník orientovaný na výrobce Hebo je obzvláště zaměřen na to, aby výroba byla trvanlivá a vytvářela vysoce kvalitní produkt. To lze vidět z mnoha funkcemi kvality. Podlaha Hebo má antistatické vlastnosti a je vhodná pro kolečka (typ W). A v místech, kde děti dávají přednost hrát si na podlaze, je sbírka vhodná z několika důvodů, protože je tak příjemná na dotek a antibakteriální. Díky materiálu, ze kterého je, také pohlcuje zvuk až do výše 18 dB. Pro vaši bezpečnost zajišťuje, že podlahová krytina je zpomalovačem hoření a vytváří málo kouře (požární třída ochrany CFL-S1).

 

RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE

Díky osvědčenému systému UNICLIC můžete korkovou podlahu rychle a snadno položit bez pomoci řemeslníků. Dostanete se k vaší nové podlaze v rekordním čase a bez použití lepidla. Před pokládkou je třeba nejprve aklimatizovat prkna v uzavřené skříni na pokojovou teplotu po dobu 48 hodin. Vlhkost by měla být mezi 55 ° a 65 %. Hebo Premium můžete položit na pevné podlahy jako beton, potěry a dřevěné podlahy. Je důležité, abyste nejprve kompenzovali případné nerovnosti tmelem. Stávající měkké kryty, jako je například koberec, musí být před pokládkou odstraněny, aby byla zajištěna funkčnost a trvanlivost kliknutí. Na připraveném podkladu můžete položit stavební fólii o tloušťce 0,2 mm, která má působit jako vlhká bariéra.

V závislosti na materiálu se obsah balení může lišit, takže je vhodné kombinovat několik balíčků. Před instalací prvního řádku byste měli pomocí distančních klínů označit vzdálenost od stěny nejméně 10 mm od stěny. Tímto způsobem se můžete vyhnout pozdějšímu poškození, které by mohlo nastat v důsledku roztahování a sklouznutí podlahových desek. Obvykle jsou podlahové desky položeny ve směru okna, pouze díky dřevěným podlahám by měly být díky své stabilitě vždy instalovány přes předchozí povrch.

 

OBJEDNAT NYNÍ HEBO PREMIUM & KOUPIT ONLINE

Vyberte si svůj oblíbený motiv a objednejte si Hebo Premium dnes v online obchodě BRICOFLOR. Vaše podlahy dodáváme pohodlně do vašeho domova. Nejdřív se chcete přesvědčit? Žádný problém, prostě použijte bezplatnou ukázkovou službu a přesvědčte se hmatově a vizuálně. Při nákupu budete automaticky využívat naši ověřenou záruku nejlepší ceny, která vám poskytne naše výrobky za nejlepší cenu. Pokud plánujete větší projekt s Hebo Premium, kontaktujte nás: Uděláme vám individuální nabídku s atraktivními podmínkami pro Vás. Také s dalšími dotazy můžete jednoduše použít náš kontaktní formulář, zavolat nebo napsat e-mail. Náš přátelský servis vám rád pomůže!

✓ Korkové podlahy za nejlepší cenu

✓ Vzorky zdarma

✓ Individuální nabídky na míru