HEBO PREMIUM – POHODLNÁ KORKOVÁ PODLAHA PRO VÁŠ DOMOV

Inovativní technologie a nejlepší přírodní materiály - to vše nalezn…

Přečtěte si více

Korkové podlahy Hebo – kvalita a originalita v jednom

Najdete však také další výhody: Díky svým antibakteriálním vlastnostem je ideální pro domácnosti s alergiky. Díky různě dýhovaným povrchům může dát vašim pokojům skvělý přirozený vzhled a zútulnit váš domov na všech úrovních.

KRÁSNÉ DESIGNY S PODLAHOU HEBO

Všechny designy od Hebo Premium mají přírodní korkový vzhled. Velmi se však liší z hlediska jejich optické povrchové struktury: dýha je k dispozici v pevné formě, ve které byl korek zpracován na homogenně strukturovaný povrch as jemnou dýhou. S posledně jmenovanými jsou korkové proužky umně uspořádány a mohou tak představovat zajímavé struktury.

Bez ohledu na to, jaký celkový obrázek si vyberete - 7 různých designů činí z korkových potahů Hebo skutečný poutač a trendy v každé místnosti. K dispozici jsou také různé povrchové úpravy: šest vzorů je k dispozici s tvrdým voskovým olejem a šest je k dispozici s přírodním olejem. Vzduchem sušený tvrdý voskový olej dodává materiálu jasný vzhled. Protože se olej nanáší třikrát, podlaha se stává výrazně odolnější vůči šlapání, je dobře chráněna a trvale odolná. Přirozeně naolejované korkové podlahy bodují především svým přirozeným, hedvábným, matně vypadajícím povrchem.

STABILNÍ STRUKTURA PRO KAŽDOU INDIVIDUÁLNÍ DESKU

Hebo Premium nejen dobře vypadá, ale je také postaven na základě nejnovějších technických poznatků. Každé z prken korkové parkety má třívrstvou strukturu, která zajišťuje optimální stabilitu. Spodní deska z přírodního korku se používá pro tepelnou a kročejovou zvukovou izolaci.

Střední vrstva s nadměrným bobtnáním je 6 mm silná sololitová deska bez emisí formaldehydu emisní třídy E0, která obsahuje inovativní technologii Aqua-Stop a ochranu hran. Horní vrstva je korková vrstva o tloušťce 3 mm, která je spojena hlavně s přírodní pryskyřicí a představuje viditelný povrch. Díky ošetření přírodním olejem nebo tvrdým voskovým olejem je podlaha velmi stabilní a chráněná před vlivy prostředí. Výběrem Hebo Premium získáte pohodlnou a 100% ekologickou podlahu.

KORKOVé PODLAHy, KTERé jsou IDEÁLNÍ PRO ŽIVOU OBLAST

Protože Hebo Premium je optimálně navržen pro instalaci ve vysoce frekventovaných obytných prostorech, můžete je instalovat do jakéhokoli obytného prostoru. Bez ohledu na to, zda chcete svou ložnici, dětský pokoj, halu nebo obývací pokoj zladit s krásnou podlahovou krytinou, vydrží všechny každodenní požadavky a je vaším odolným společníkem (třída použití 23). Abychom zdůraznili vysokou kvalitu, obdržíte také záruku výrobce na 5 let na instalaci v obytném prostoru.

NÁDHERNÝ DESIGN KORKOVÝCH PODLAH HEBO

Všechny výrobky z HEBO Premium jsou zařízeny ve vzhledu přírodního korku. Podlahy jsou vyráběny s takovou povrchovou strukturou, která opticky vypadá velmi rustikálně a v řadě kolekcí mohou představovat jiné struktury. Nezáleží na tom, pro který vzor se rozhodnete – existuje totiž 7 různých vzorů, které dělají Hebo korkové podlahy v jakémkoli prostoru skutečně atraktivními. K dispozici jsou různé povrchové úpravy: jsou s tvrdým voskem a olejem a šest je k dispozici s přírodním olejem. Vysušená na vzduchu si podlaha umožňuje výrazně získat vzhled. Vzhledem k tomu, olej se aplikuje ve třech směrech, podlaha tak jednoznačně získává odolnost proti rozdrcení, je dobře chráněna a vydrží trvalý tlak.

STABILNÍ STRUKTURA KAŽDÉHO PRKNA

Hebo Premium nejen dobře vypadá, ale je také postaven s využitím nejmodernějších technických znalostí. Každé z prken korkových hotových parket má tři vrstvy uspořádané tak, aby poskytovaly optimální stabilitu. Pro tepelnou a zvukovou izolaci slouží právě přírodní korek. Vrchní vrstva se sníženou střední vrstvou je bez formaldehydu, o tloušťce 6 mm dřevovláknité desky z emisní třídy E0, která obsahuje inovativní technologii Aqua Stop a ochranu hran. Horní vrstva je 3 mm silná a korek, který je převážně přírodní, je vázaný na pryskyřici, a představuje viditelný povrch. Díky použití přírodního oleje nebo ošetření tvrdého vosku, je půda je chráněna velmi stabilně a před vlivy okolního prostředí.

KOREK JE IDEÁLNÍ PRO OBÝVACÍ POKOJE

Vzhledem k tomu, Hebo Premium je optimálně navržena pro instalaci v obytném prostoru, kde je velký provoz, a tak jej můžete položit v každém obývacím pokoji. Ať už chcete vylepšit ložnice, dětský pokoj, předsíň nebo obývací pokoj s krásnými podlahami, zastává korek všechny každodenní nároky a je tak váš odolný společník (třída 23). Pro zdůraznění vysoké kvality, můžete také získat záruku 5 let.

NĚKTERÉ DŮLEŽITÉ CHARAKTERISTIKY

Zákazník orientovaný na výrobce Hebo je obzvláště zaměřen na to, aby výroba byla trvanlivá a vytvářela vysoce kvalitní produkt. To lze vidět z mnoha funkcemi kvality. Podlaha Hebo má antistatické vlastnosti a je vhodná pro kolečka (typ W). A v místech, kde děti dávají přednost hrát si na podlaze, je sbírka vhodná z několika důvodů, protože je tak příjemná na dotek a antibakteriální. Díky materiálu, ze kterého je, také pohlcuje zvuk až do výše 18 dB. Pro vaši bezpečnost zajišťuje, že podlahová krytina je zpomalovačem hoření a vytváří málo kouře (požární třída ochrany CFL-S1).

TECHNICKÉ CHARAKTERISTIKY JSOU PŘESVĚDČUJÍCÍ – korkové podlahy

Pro zákazníka orientovaného výrobce Hebo je obzvláště důležité vyrobit pro vás dlouhodobý a vysoce kvalitní produkt. To je patrné z mnoha kvalitativních prvků. Například Hebo Premium je korková podlaha, kterou můžete snadno použít v domácí kanceláři: Má antistatické chování a je vhodná pro kolečka (typ W). A kolekce je také vhodná do dětského pokoje, kde si děti raději hrají na podlaze, a to z několika důvodů, protože je na nohy teplá a antibakteriální. Díky materiálu je také zvukotěsný a poskytuje úroveň zlepšení zvuku o 18 dB. Pro vaši bezpečnost je podlahová krytina nehořlavá a má tendenci vytvářet malý kouř (třída požární ochrany Cfl-s1). V zimě se už nikdy nebudete muset obejít bez teplých nohou, protože korkové parkety jsou vhodné pro instalaci podlahového vytápění na horkou vodu. Na znamení odpovědného zacházení s přírodou je podlaha také označena oficiálním korkovým logem.

RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE

Díky osvědčenému systému UNICLIC můžete podlahu rychle a snadno pokládat bez pomoci řemeslníků. K vaší nové podlaze se dostanete v rekordním čase a bez dalšího použití lepidel.

Před zahájením instalace byste měli desky v uzavřené krabici nejprve aklimatizovat na pokojovou teplotu po dobu 48 hodin. Vlhkost by měla být mezi 55 ° a 65 °. Hebo Premium můžete pokládat na pevné podkladové podlahy, jako jsou betonové, potěrové a dřevěné podlahy. Je důležité nejprve vyrovnat nerovnosti plnivem. Stávající měkké krytiny, jako jsou koberce, musí být před instalací odstraněny, aby byla zaručena funkčnost a trvanlivost klikového spojení. Poté můžete na připravenou podkladovou podlahu položit konstrukční desku o tloušťce 0,2 mm, aby fungovala jako bariéra proti vlhkosti.

Obsah balení se může lišit v závislosti na materiálu, proto je vhodné míchat několik balení. Před položením první řady byste měli pomocí distančních klínů označit vzdálenost nejméně 10 mm od stěny. Tímto způsobem se můžete vyhnout pozdějšímu poškození, které by mohlo být výsledkem roztažení a sklouznutí desek. Desky se obvykle pokládají ve směru k oknu; pouze s dřevěnými obklady by se kvůli stabilitě měly pokládat vždy kolmo k předchozímu obložení.

Po přesném zarovnání první řady prken můžete začít druhou řadu se zbývajícím dílem. Spojte pero a drážku pod úhlem 20 ° - 30 ° a jemně zatlačte na nejdelší stranu. Opakujte postup s druhou deskou a poté použijte kladivo a poklepávací blok ke spojení obou konců hlavy. Udělejte to, dokud nebude pokryta celá místnost. Poté můžete vstoupit do místnosti a vybavit ji nábytkem bez dalšího čekání.

KOREK NABÍZÍ ATRAKTIVNÍ DESIGNY V RŮZNÝCH BARVÁCH

Korek se prezentuje v různých provedeních a barvách. Klasický design korku je k dispozici v různých texturách a odstínech. To Vám umožní vybrat ten, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. Najdete zde také dřevěné nebo kamenné designy. Na korkové jádro, které obsahuje příslušný vzor, se pokládá ještě vinylová vrstva neobsahující znečisťující látky. Prkna jsou zcela synchronní, a tak se dají jen sotva rozlišit od skutečných přírodních materiálů. Jde tudíž o cennou alternativu k běžným vinylovým podlahám. Korek skvěle imituje borovici, dub i jiné dřeviny a další. Světlé a tmavé odstíny pak zapříčiňují, že každý pokoj může být oázou klidu a stylu, čehož je těžké dosáhnout klasickými dekoracemi.

TĚSNĚNÍ U KORKOVÝCH PODLAH JAKO HLAVNÍ KRITÉRIUM SPRÁVNÉHO VÝBĚRU

Klasické korkové podlahy bez dřevěného nebo kamenného vzhledu jsou obvykle utěsněné. Různí výrobci nabízejí již utěsněné produkty, ale jsou i výjimky, kde si těsnění můžete obstarat sami. Vždy je důležité použít speciální korkovou barvu, která se přizpůsobí elasticitě materiálu. Podlaha musí být vyčištěná od prachu a nečistot. Standardně je to však hotové a Vy si vybíráte preferovaný styl povrchové úpravy.

OBJEDNEJTE SI KORKOVÉ PODLAHY V ESHOPU BRICOFLOR ZA NEJLEPŠÍ CENU

V našem online obchodě BRICOFLOR naleznete nejdůležitější kolekce korkových podlah v mnoha zajímavých variantách přímo od předních výrobců. Proces objednávání jsme udělali co nejjednodušší, a proto pokud ještě nevíte, který vzor bude vypadat ve Vašem interiéru nejlépe, využijte naší služby zasílání vzorků zdarma. Následně už se snadno budete moct rozhodnout, jaký produkt zvolíte. Díky naší garanci nejlepší ceny si navíc můžete být jistí, že nikdy neutratíte více peněz než nutné. Objednávku zaplatíte pohodlně kartou nebo převodem. Pokud máte jakékoli dotazy nebo přání větší objednávky, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, vždy Vám jsme rádi k dispozici. Spokojení zákazníci v západní Evropě nám věří už více než 10 let, přijdete se k nim. Těšíme se na naši spolupráci.

Plus icon Přečtěte si více