FORBO IMPRESSA – Ekologické podlahy S DŘEVĚNÝM VZHLEDEM 

Objevte přírodní ekologické podlahy Forbo Impressa a zjistěte, jak pomocí ekologicky še…

Přečtěte si více

FORBO IMPRESSA – Ekologické podlahy S DŘEVĚNÝM VZHLEDEM 

S třídami použití 23 a 34 obdržíte ekologické podlahy, kterou můžete použít jak v obytném prostoru, tak v oblasti objektu. Ozdobte svůj domov elegantním a rozmanitým dřevem a ozdobte si chodby, obývací pokoj nebo ložnici. Můžete také využít kolekci v kancelářských komplexech nebo školách, kde můžete těžit z bezkonkurenční kombinace estetiky a výhod.

VYTVOŘTE ZAJÍMAVÉ POKOJE s ekologickými podlahami

Ekologické podlahy z kolekce z přírodního designu značky Forbo je k dispozici v celkem 15 variantách, které jsou požadovanými podlahami v designu různých druhů dřeva. Díky nejmodernějším tiskovým technikám napodobuje ekologická podlaha mimořádně autentické zrnko pravého dřeva a je k dispozici v široké škále barev. Například, vraťte se k šedavému modelu s ekologické podlahy Forbo Impressa Silver Fine Oak, získejte béžová prkna se severskou borovicí, ozdobte své obytné prostory v teplém odstínu hnědé barvy Pure Natural Oak nebo objevte načervenalý efekt designu Red Cherry. Pro ty, kteří mají rádi poněkud tmavší barvy, můžete také najít produkty v černé barvě, například barvení Dark Zebrano. Vyberte si mezi těmito nebo mnoha jinými návrhy, pokud byste chtěli koupit ekologické podlahy Forbo Impressa. Ať už dub, borovice, buk, třešeň nebo ořech, zde najdete obrovský výběr různých optik. K dispozici ve velikosti 100 x 25 cm, ekologické podlahy z kolekce také představují prodloužená prkna, která činí design vaší dřevěné podlahy obzvláště realistickou. V neposlední řadě je to zajištěno stálostí světla 6, což zajišťuje zachování a autentičnost barev i při dlouhodobém osvětlení slunečním zářením.

Ekologické podlahy S VYNIKAJÍCÍMI TECHNICKÝMI VLASTNOSTMI

Kromě estetického vzhledu a vysoké hodnoty světelné stálosti výrobku přesvědčuje ekologické podlahy Forbo Impressa mnoho dalšími vynikajícími vlastnostmi. Kromě již zmíněné užitné třídy je podlaha s přírodním designem vhodná pro kolečka pro židle typu W a má nízké zbytkové tlakové chování, což zajišťuje, že nábytek, pokud vůbec nějaký, zanechává jen velmi malé stopy. Kromě toho se hluk snižuje materiálem o cca 5 dB a může být doplněn dalšími výrobky pro izolaci kročejového hluku. Materiál je zcela odproštěn od PVC, změkčovadel nebo syntetického kaučuku a má přirozenou odolnost vůči bakteriím nebo jiným mikroorganismům.

Pro své nízkoemisní atributy byl také oceněn ekoznačkou "Modrý anděl". S tepelnou odolností 0,014 m² K / W jsou ekologické podlahy vhodné i pro kombinaci s podlahovým vytápěním. I když lze obecně použít systémy založené na horké vodě, podlaha by měla být elektrickým systémem zahřátá na povrchovou teplotu 27 ° C. Díky antistatickým vlastnostem můžete také bezpečně instalovat celou řadu počítačového vybavení. Podle evropské normy je výrobek v souladu s třídou požární ochrany Cfl-s1, která je považována za samozhášecí a v případě požáru umožňuje pouze mírný vývoj kouře. Půda odolává krátkodobým účinkům zředěných kyselin, olejů a tuků bez změny struktury povrchu.

Ekologické podlahy DO VAŠICH PROSTOR

Další důležitou vlastností, která by neměla chybět v žádné kvalitní podlaze, je odolnost proti smyku. Měří se podle DIN 51130 pro jistotu, různé výrobky jsou klasifikovány. S hodnotou protiskluznosti R9 vám kolekce nabízí srovnatelně nízký, i když dostatečný koeficient tření. To slibuje bezpečný pohyb po vaší podlaze. Nicméně hodnota R9 přichází pouze tehdy, když výrobek položíte pod úhlem sklonu menším než 6-9 °.

FORBO IMPRESSA ekologické podlahy – Charakteristika ekologické podlahy v dřevěném designu

Objevte Forbo Impressa, kolekci ekologické podlahy, která vám nabízí obrovský výběr vzhledu dřeva. Vyberte si z 15 různých dekorů dřeva, které odpovídají řadě druhů stromů. Ozdobte svůj obývací pokoj designem ekologické podlahy z borového, dubového, třešňového nebo ořechového dřeva a užijte si obrovskou paletu barev, která sahá od klasického hnědého dřeva až po bílé, načervenalé, béžové nebo dokonce černé dekory. Vyzkoušejte, jak podlouhlý formát prkna ekologické podlahy přispívá k dokonalému zobrazení vaší ekologické podlahy.

Na druhé straně třídy užitkovosti 23 a 33 jsou vhodné jak do silně využívaných obytných, tak smluvních prostor a potěší vás doma i v kancelářích nebo ve školách! Ekologické podlahy můžete snadno kombinovat s podlahovým vytápěním na bázi teplé vody nebo použít antistatické vlastnosti k bezpečnému umístění IT zařízení ve vašich prostorách. Tyto a mnoho dalších vlastností na vás čeká s Forbo Impressa!

FORBO IMPRESSA – Ekologické podlahy K DISPOZICI NA WEBU BRICOFLOR PRÁVĚ TEĎ

Objednejte si přírodní ekologické podlahy Forbo Impressa od firmy BRICOFLOR, svého specialisty na stěny a podlahy, a objevte mnoho výhod našich všestranných služeb. Chcete-li například, aby váš nákup stál za to, můžete těžit z naší osvědčené záruky nejlepší ceny, která vám dává požadovaný produkt za nejnižší možnou cenu. Chcete-li si svůj produkt prohlédnout v aplikaci Natura, můžete využít také bezplatnou ukázkovou službu, se kterou vám pohodlně pošleme smysluplný vzorek požadovaného produktu poštou. Přesvědčte se o kvalitě, pocitu a vzhledu své organické podlahy a pak si objednejte prostřednictvím našeho uživatelsky přívětivého internetového obchodu. U větších objednávek můžeme také, je-li to možné, sestavit individuální nabídku, která je výslovně přizpůsobena Vašim potřebám. Máte dotazy týkající se vašeho produktu, objednávky nebo chcete získat nabídku? Pak nás neváhejte kontaktovat! Jsme k dispozici telefonicky na naší horké lince, online prostřednictvím e-mailu nebo pomocí kontaktního formuláře a těšíme se na pomoc.

Plus icon Přečtěte si více