Close icon

FORBO MARMOLEUM CLICK - PRAKTICKÉ a ekologické podlahy!

Objevte Forbo Marmoleum Click - Přečtěte si více

1 - 20 z 32 Produkty

FORBO MARMOLEUM CLICK - PRAKTICKÉ a ekologické podlahy!

Tvořen 95% obnovitelných surovin, které jsou 100% biologicky odbouratelné, Forbo Marmoleum ekologické podlahy jsou vyrobeny z 43% recyklovaných materiálů a jsou proto velmi šetrné k životnímu prostředí. Dotčené materiály jsou převážně: lněný olej, pryskyřice, dřevěná mouka, vápno a různé barvicí pigmenty. Výrobce Forbo čerpá energii z obnovitelných zdrojů a obecně udržuje spotřebu nízkých výrobních zdrojů.

Ekologické PODLAHY, KTERÉ JSOU PŘIROZENÝM ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍM

Mezinárodní kolekce Forbo je v souladu s názvem přírodní podlahy a je k dispozici v 23 různých barvách a provedeních. Kromě pečlivého výběru vhodných materiálů mají ekologické podlahy přirozený vzhled, který se jeví jako paleta dřeva a kamene. Můžete získat například prodloužené dřevěné zrno nebo naopak jemnější zrnky v modelech Silver Shadow. Pro ještě více barev je podlaha k dispozici také v nejbarvitějších variantách, jako je zelená, modrá, žlutá nebo červená. Při stálosti světla na úrovni 6 tyto barvy ekologické podlahy a vzory vydrží dlouhou dobu bez ztráty při vystavení slunečnímu nebo UV záření. V kolekci obdržíte tyto a mnoho dalších návrhů v různých formátech, které se mohou lišit v závislosti na barvě. Takže máte tři vzory ve formátu 30x90 cm, další osm v rozměrech 30x30 cm a ostatní 12 ve velikostech 30x30 cm nebo 30x60 cm. Ekologicképodlahy společnosti Forbo reprodukují autenticky prodloužené dřevěné desky nebo ruční keramické dlaždice, které zajišťují estetický vzhled interiéru s žádoucími vlastnostmi.

CO POTŘEBUJETE VĚDĚT - ekologické podlahy

Kromě estetiky a ekologických funkcí je tato přírodní podlaha zvláště přesvědčivá díky své pevné konstrukci a vysoké kvalitě. Inovativní povrchová úprava Topshield² výrazně zjednoduší proces údržby a péče o ekologickou podlahu při ochraně. Ekologické podlahy je odolné vůči některým bakteriím, a proto má pozitivní vliv na vaše zdraví. Navíc zabudovaná korková vrstva potlačuje rázové zvuky až o 17 dB, čímž poskytuje příjemnější pracovní a životní prostředí v celé místnosti. Je také vhodné pro místnosti s nábytkem na kolečkách, takže jej můžete snadno namontovat do kanceláře. Zředěné kyseliny, oleje nebo tuky nezpůsobují žádné patrné změny na ekologické podlahy. V souladu se směrnicemi EU odpovídá ekologická podlahová krytina třídě požární ochrany Cfl-s1. Proto je to ohni odolný výrobek, který nezpůsobuje kouř. Kromě nízké hořlavosti, nízkého tepelného odporu a tepelné vodivosti činí tato přírodní podlaha skvělý výrobek v kombinaci s podlahovým vytápěním.

BIO FORBO MARMOLEUM ekologické PODLAHY JSOU TAKÉ ZABEZPEČENÉ S PROTILINKOVÝMI VLASTNOSTIMI

Jednou z nejdůležitějších vlastností, které musí mít linoleum, ať už doma nebo v práci, je bezpečnost. Její úroveň může být měřena a klasifikována podle DIN 51130. Pro tuto kolekci je to hodnota R9, která nabízí vysokou úroveň bezpečnosti. R9 je vhodná pro každodenní provoz a zabraňuje klouzání na povrch.

JAK INSTALOVAT NOVÉ LINOLEUM FORBO ekologické podlahy?

Konečně, abychom rozptýlili všechny vaše pochyby, rádi bychom vám představili jednoduchý a inovativní způsob montáže, kterou můžete použít pro kolekci ekologické podlahy Forbo Marmoleum linoleum. Tyto technicky ideální ekologické podlahy může být položena velmi snadno, takže si můžete užít nového povrchu bez velké námahy. Než začnete, měli byste nejdříve nechat ekologické podlahy Marmoleum Click aklimatizovat po dobu nejméně 48 hodin v místnosti, kde bude položena. Kromě dalších pokynů, které naleznete v pokynech výrobce, nezapomeňte připravit tvrdý, vodorovný a čistý povrch. Pro montáž jednoduše připojte jednotlivé desky nebo dlaždice praktickým klikacím systémem.

Ekologické podlahy Z FORBO: VYROBENO S ZNALOSTMI ZE VÍCE NEŽ 100 LET ZKUŠENOSTÍ

Jako lídr na světovém trhu s výrobky z linolea nabízí společnost Forbo širokou škálu podlahových krytin, které nyní také najdete v internetovém obchodě BRICOFLOR. Díky více než 100 letům zkušeností, nejmodernějším výrobním technikám šetrným k životnímu prostředí a neustálému dalšímu vývoji produktů je výrobce značky Forbo schopen nabídnout rozsáhlou a inovativní řadu linolea pro obytné a komerční oblasti.

FORBO MARMOLEUM - LINOLEUM V ŠIROKÉ ODLIŠNOSTI BAREV

Díky zkušenostem je podlaha linoleum Forbo nejen ekologická, odolná proti opotřebení, ale také vysoce , snadno se udržuje a je hygienická. S těmito a mnoha dalšími atributy je podlaha linolea Forbo praktickým a robustním partnerem při renovaci, na kterého se můžete spolehnout po celá desetiletí.

Ve velké kolekci ekologické podlahy Marmoleum od společnosti Forbo najdete celý ohňostroj barev. S přibližně 90 barvami existuje vhodné zbarvení pro každou příležitost. Forbo Marmoleum má tři verze: Forbo Marmoleum Real, Forbo Marmoleum Fresco a Forbo Marmoleum Vivace. Linoleum Marmoleum Real má nejrozsáhlejší škálu barev a má klasický mramorový design. Linoleum Marmoleum Fresco je barevná řada rozšířena o další barviva.

Kromě barevného spektra světlých pastelových tónů, teplých a tmavých barev se tato kolekce vyznačuje jemně mramorovanou strukturou založenou na historických freskách. Tyto dvě kolekce doplňuje Linoleum Forbo Marmoleum Vivace. Toto linoleum má barevný mramorovaný design, který je tvořen směsí osmi koordinovaných barev. Objevte celý svět barevných mramorových vzorů ve velké kolekci marmolea Forbo!

Ekologické podlahy FORBO – JASNÉ KONSTRUKCE V DVOUBAREVNÝCH DESIGNECH

Ekologické podlahy z velké kolekce Artoleum společnosti Forbo má jasné struktury. Ačkoli se kolekce linoleum Forbo Artoleum Graphic, Frobo Artoleum Piano a Forbo Artoleum Striato nemohly lišit díky svým designům, všechny mají jasné společné struktury. Výběr Artoleum Graphic od společnosti Forbo má expresivní a cílený design, který se opírá o jasné kontrasty. Linoleum v této kolekci je k dispozici v jemných černých, bílých a šedých variantách, které spolu dokonale ladí.

Design kolekce Artoleum Piano od společnosti Forbo se naproti tomu opírá o subtilní dvoubarevné barevné schéma. Toto linoleum je výrazně méně kontrastní, ale stále je schopno zářit díky svým jasným barvám. Na druhé straně je podlaha linoleum Forbo Artoleum Striato, která má pruhovaný vzhled v přírodně inspirovaných a vícebarevných designech, a ukazuje tak zcela novou stránku této velké kolekce. Lino v této kolekci tak ponechává prostor pro jemný, trendový a dominantní design místnosti, a proto je velmi univerzální. I vy si nyní můžete vyzdobit své pokoje pomocí Forbo Artoleum.

OBJEDNÁVEJTE FORBO MARMOLEUM CLICK ekologické PODLAHY V BRICOFLOR 

Stejně jako s instalací Forbo Marmoleum Click, je to u nás s objednávkou výrobku. Nákup v BRICOFLOR má mnoho výhod. Využijte například nejlepší záruku ceny, abyste získali produkt v nejlepší online nabídce. Znáte již náš bezplatný vzorkovací servis? Objednejte si bezplatný vzorek vaší budoucí podlahy BIO, abyste získali nejlepší možnost k rozhodnutí. Díky tomu můžete mít 100% jistotu, že budete s objednaným produktem spokojeni. V případě větších objednávek může naše oddělení také připravit individuální nabídku, která se vám přesně přizpůsobí. Čekáme na vás!

Plus icon Přečtěte si více