Close icon

FORBO MARMOLEUM MODULAR – Ekologické podlahy

1 - 20 z 58 Produkty

FORBO MARMOLEUM MODULAR – Ekologické podlahy

Co byste měli vědět o podlaze Forbo Marmoleum® Modular? Je vyrobena z 85% obnovitelných surovin, z nichž většina roste velmi rychle, a její designový nátěr (vzor viditelný na povrchu) vděčí 43% materiálům podporujícím proces recyklace. Ekologická základna linolea může podléhat organickému rozkladu a sestává z lněného oleje, pryskyřice, dřevěné mouky, vápence a různých barvicích pigmentů. Díky nejmodernějším technologiím můžeme bez jakékoliv námahy dosáhnout jakékoli barvy podlahy. Výrobce Forbo zajišťuje, že výroba ekologické podlahy je zodpovědná a pečlivě zpracovává stávající zdroje.

INDIVIDUÁLNÍ A ORIGINÁLNÍ PROJEKTY DÍKY DALŠÍ PRODUKČNÍ TECHNOLOGII

Při vývoji přirozeného designu linolea byla pozornost věnována přirozenosti nejen při výběru materiálů, ale také při výstavbě organické podlahy. Objevte celou kolekci díky přibližně 20 různým barvám, včetně 8 různých dekorů dřeva a 12 kamenných dekorů. Bez ohledu na to, zda se jedná o ořechové dřevo, betonovou podlahu nebo ušlechtilý mramor - máte na výběr! Například si můžete vybrat originální, načervenalý model Fresh Walnut nebo elegantní, velmi tmavě hnědou s velšským Moorem. Modely Shade Black Hole nebo Shade Satellite nabízejí krásnou kamennou optiku v různých barvách. Pokud dáváte přednost mramoru, věnujte pozornost jedinečným návrhům Marble Sparrow nebo Marble Lava. Tyto a mnoho dalších návrhů jsou k dispozici v našem internetovém obchodě. Ve třech různých velikostech, od 50x50 cm, 75x50 cm do 100x25 cm, kolekce nabízí autentické imitace dřevěných desek nebo keramických dlaždic, čímž poskytuje ideální podmínky pro navrhování obytného prostoru. Na druhé straně, světelná odolnost na úrovni 6 zajišťuje, že barvy nevymizí ani pod vlivem slunečního světla a UV záření. Požadovaný účinek zůstane s vámi po dlouhou dobu a potěší vás každý den.

Ekologické PODLAHY - VÍCE NEJVÝZNAMNĚJŠÍCH VLASTNOSTÍ FORBO MARMOLEUM MODULAR

Ekologické podlahy Forbo přesvědčuje nejen vhodně zvolenými materiály a estetikou, ale i technickými hodnotami. Povrchová úprava Topshield² dále chrání vložku a usnadňuje údržbu. Ekologické podlahyForbo Marmoleum Modular vydrží zátěž v kancelářských prostorách, což vyplývá z častého používání židlí na kolech. Povrch je navíc antistatický, takže jej lze bezpečně namontovat na místo s počítačovým vybavením. Linoleum má akustickou izolační kapacitu až 5 dB, což vám poskytne příjemnou atmosféru pro život a práci.

Výrobky Forbo jsou třídy Cfl-s1, které v souladu s evropskou normou znamenají zpomalení hoření a nízké úrovně kouře v případě požáru. Krátkodobý účinek zředěných kyselin, olejů nebo tuků nezpůsobuje žádné změny vlastností materiálu. Ekologické podlahy jsou také bez PVC, změkčovadel a syntetického kaučuku, a navíc má antibakteriální vlastnosti. Díky nízké tepelné odolnosti 0,014 m² K / W jsou ekologické podlahy Forbo vhodná i pro instalaci v kombinaci s podlahovým vytápěním. Zvláště vhodné pro topné systémy využívající horkou vodu, může být Forbo Marmoleum Modular také vytápěna elektrickým topením. Pozornost by však měla být věnována pomalému zahřívání povrchu. Kromě toho nesmí být překročena teplota povrchu 27 ° C.

KRÁSNÉ, FUNKČNÍ A BEZPEČNÉ ekologické podlahy Forbo

Kromě mnoha vynikajících vlastností je pro naše zákazníky obzvláště důležitá bezpečnost. Nemusíte se obávat rizika uklouznutí na tomto nenápadném, hladkém povrchu. Byl navržen tak, aby vám poskytoval maximální pohodlí a bezpečnost. Povrch klasifikovaný jako R9 poskytuje odpovídající koeficient tření.

OBJEDNÁVEJTE FORBO MARMOLEUM MODULAR ekologické podlahy V BRICOFLOR 

Tuto a další ekologické podlahy najdete přímo v internetovém obchodě BRICOFLOR. Již 10 let nabízíme našim klientům pouze ty nejlepší produkty od renomovaných výrobců. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat pomocí emailu. Pro nerozhodnou a nejistou službu nabízíme bezplatný vzorový servis, který je k dispozici na vyžádání. Jsme vždy otevřeni návrhům a vašim potřebám. Větší projekt? Kontaktujte nás - obdržíte individuální, atraktivní cenovou nabídku. Věřte nám a zajistěte co nejlepší podlahu. Vyberte si rychlé a pohodlné nakupování v BRICOFLOR.

Plus icon Přečtěte si více