Close icon
Fortelock Invisible Print Hadí kůže "černá 02"Image maximise icon
Image maximise icon
Image maximise icon
Plánovače interiérů
Room planner icon
Plánovače interiérů
Room planner icon
Brand claim
  • Vysoce kvalitní PVC průmyslová podlaha
  • Jednoduchá pokládka díky inovativnímu zámkovému systému
  • Vhodné použití i pro garáže, dílny nebo obytné prostory
  • Systém proti vlhkosti Air Flow – již žádné plísně
-5 %
567,00 Kč za dlaždici
538,00 Kčza dlaždici
2690,00 Kč za m²
NABÍDKY

Celkový součet(Vč. DPH)
0,00 Kč
Delivery icon
Doprava: 

600 Kč za objednávku

Delivery time icon
Čas doručení: 

14-16 pracovních dní

Bezpečná platba
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Popis produktu
Arrow icon

Naše doporučení do místností

O tomto Fortelock Invisible Print Hadí kůže "černá 02"

Český výrobce Fortelock je velmi dobře známý díky svým vysoce kvalitním garážovým dlaždicím, které jsou odolné, jednoduše instalovatelné a především skvělou alternativou k permanentnímu garážovému řešení. Nová řada Fortelock Invisible je navržená tak, aby splnila ty nejnáročnější požadavky každého zákazníka. To, co je u této dlaždice Fortelock unikátní, je to, že má skrytý zámek, který podlaze dodává jednolitý vzhled. Tato podlaha do garáže i jiných prostor je navíc velmi odolná vůči vysoké zátěži, má protiskluzný povrch a inovativní zámkový systém, jenž dlaždice drží pevně pohromadě. Bonus této krytiny je pak systém Air Flow, který zabraňuje zadržování vody pod PVC a zaručuje pomocí odvodných kanálků stálé větrání.  Tento systém chrání podlahu proti vzniku plísní a vlhkosti na podloží.

Tato PVC dlažba do garáže obsahuje sedm různých barev hodících se do garáže, stejně jako průmyslového objektu. Má povrchovou strukturu hadí kůže, která jí dává elegantní vzhled, a zajišťuje snadné čištění nečistot a prachu, který se nezachytává v textuře. Perfektní je také bezvadné držení jednotlivých dílců u sebe, které nepropustí žádný prach a jiné předměty pod dlaždice. Pakliže by se pod dlaždici přece jen něco dostalo, můžete ji jednoduše vyjmout, nepořádek vysát nebo jinak odstranit, a dlaždici vrátit na původní místo. Kolekce Fortemix Fortelock Invisible je produkovaná z vysoce kvalitních materiálů, a tak jde o zvukový, tepelný a vibrační izolant. S touto podlahou se tedy konečně dočkáte tichého pracovního prostředí, ve kterém najdete potřebnou koncentraci. PVC dlaždice je navíc vhodná pro kolečkové židle, takže se neztratí v žádném prostoru. Svým uživatelům dále poskytuje dlouhou životnost, odolnost, stabilitu, výrobce na ni pak poskytuje 12letou záruku. Pokládka podlahy je velmi snadná, po přípravě podloží můžete klást dlaždice vždy z jedné strany jednu řadu po druhé.

Technické informace
Arrow icon