SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Ter Hürne Satin Elements Collection "Buk U12"Image maximise icon
Ter Hürne Satin Elements Collection "Buk U12"Image maximise icon
Ter Hürne Satin Elements Collection "Buk U12"Image maximise icon
Room planner icon
Plánovače interiérů
Room planner icon
Plánovače interiérů
Brand claim
  • 3-vrstvá podlaha pro plovoucí instalaci
  • Vrstva proti opotřebení 3,5 mm
  • Vyvážené třídění: izolované části běleného dřeva
  • Lakované
972,84 Kčza m²
Minimální množství objednávky 5 balení
Minimální množství objednávky 5 balení

Celkový součet(Vč. DPH)
16 295,00 Kč
Delivery icon
Doprava: 

950 Kč za objednávku

Delivery time icon
Čas doručení: 

7-10 pracovních dní

Bezpečná platba
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Popis produktu
Arrow icon

O tomto Ter Hürne Satin Elements Collection "Buk U12"

Chtěli byste více světla a lehkosti ve svém obývacím prostoru? Pak jsou parkety kolekce ter Hürne Satin Elements pro vás to pravé! Jedenáct různých produktů z převážně lehkých druhů dřeva s lodním podlahovým vzhledem zajišťuje viditelné zvětšení místnosti a výrazný pocit života a pohody. Zvláštností této kolekce je individuální povrchový design a zdokonalení každé prkna. Díky tomu má zpracované dřevo zcela nový barevný dojem a bílé pigmenty zajišťují živost v místnosti.

Parkety ter Hürne Satin Elements mají robustní vrstvu o tloušťce 3,5 mm vyrobenou z lakovaného tvrdého dřeva, proto je lze při běžném opotřebení dokonce dvakrát brousit. Pokud jde o výběr materiálu, výrobce vám nabízí značný výběr druhů dřeva z udržitelného lesnictví. Můžete si vybrat mezi silnými a stylovými parketovými podlahami vyrobenými z dubu, jasanu, javoru, ořechu a třešně. Všechny podlahové krytiny Ter Hürne mají nízké emise, a proto jsou zvláště zdravé pro život. Potvrzuje to ocenění od ekologického institutu, který pravidelně podléhá přísné kontrole všech produktů.

Kolekce ter Hürne Satin Elements je vybavena patentovaným systémem CLICKitEASY. Takže si můžete užívat, že budete moci rychle a snadno aplikovat podlahu snů ve vašich prostorech. Pokud se rozhodnete pro plovoucí instalaci, doporučujeme použít izolaci proti kročejovému hluku, abyste snížili hluk chůze na minimum. Další výhodou podlah Ter Hürne je, že parkety lze kombinovat s podlahovým vytápěním. Takže se nikdy nebudete muset obejít bez pohodlí příjemného tepla pod nohama. Díky všem těmto vlasnostem je jasné, že tato renovace parket vám vydrží po dobu několika let.

Dřevěné podlahy kolekce ter Hürne Satin Elements přesvědčují nejen svým neobvyklým vzhledem a hmatovým zážitkem, ale také prvotřídní kvalitou „Vyrobeno v Německu“. Důkazem toho je pozoruhodná záruka výrobce na používání podlahy v soukromých místnostech v délce 30 let.

Technické informace
Arrow icon