SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Ter Hürne Pride of Nature Collection "Dub V04"Image maximise icon
Ter Hürne Pride of Nature Collection "Dub V04"Image maximise icon
Ter Hürne Pride of Nature Collection "Dub V04"Image maximise icon
Room planner icon
Plánovače interiérů
Room planner icon
Plánovače interiérů
Brand claim
  • 3-vrstvá podlaha pro plovoucí instalaci
  • Opotřebovací vrstva 3,5 mm s kartáčovaným povrchem
  • Expresivní třídění: vysoký kontrast
  • Přirozeně naolejovaný
1 389,55 Kčza m²
Minimální množství objednávky 5 balení
Minimální množství objednávky 5 balení

Celkový součet(Vč. DPH)
23 275,00 Kč
Delivery icon
Doprava: 

950 Kč za objednávku

Delivery time icon
Čas doručení: 

7-10 pracovních dní

Bezpečná platba
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Popis produktu
Arrow icon

O tomto Ter Hürne Pride of Nature Collection "Dub V04"

Kolekce Pride of Nature od výrobce ter Hürne je kombinací vysoce kvalitních parketových podlah v autentických barvách a texturách pro velmi individuální design místnosti. Tato přírodně orientovaná kolekce se vyznačuje jedenácti dekoracemi ze tří ušlechtilých druhů dřeva. Podlahy jsou prezentovány v nadčasovém pohledu na podlahu, což ve vašem obytném prostoru působí obzvlášť dynamicky. Každé prkno má robustní a odolnou vrstvu proti opotřebení 3,5 mm a je k dispozici ve značné velikosti 2390 x 200 mm. Ter Hürne dosahuje přirozeného optického vzhledu a příjemného pocitu pod nohama s kartáčovaným a přirozeně naolejovaným povrchem parket.

Tato kolekce je zaměřena na stabilní a vybraná dubová prkna v mnoha odstínech šedé a hnědé, které lze implementovat v různých stylech. Zvláště barevným produktem je ter Hürne Pride of Nature Collection "V05 Tobacco Oak Brown". Tmavě červená výzdoba ter Hürne Pride of Nature Collection "ořech V06" je klasickým představitelem vždy moderního typu dřeva, který v kombinaci s nábytkem a dekoračními prvky ve žluté, mango nebo meruňce vytváří příjemný a příjemný vkus ve vašem bytě. Dalším modelem, který je zároveň robustní a elegantní a rozhodně soupeří o tvrdosti silného dubu, je ter Hürne Pride of Nature Collection „V06 Beech“.
Tyto parkety Vám zajistí vysokou odolnost dřeva a jejich dlouhou životnost, za kterou stojí odborník na podlahy svým jménem a nabízí vám záruku výrobce až 30 let pro použití v obytných oblastech. Tato renovace parket se vyplatí po několik let.

S parketami ter Hürne Pride of Nature se můžete těšit na prvotřídní kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí vašich nových parket. Firma navíc podporuje udržitelné hospodaření s lesy a byla oceněna ekologickým institutem za zvláště nízkoemisní a zdravé podlahové krytiny.

Technické informace
Arrow icon