SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Tapeta 305631 Architects Paper Longlife ColoursImage maximise icon
Tapeta 305631 Architects Paper Longlife ColoursImage maximise icon
Tapeta 305631 Architects Paper Longlife ColoursImage maximise icon
Brand claim
  • Vysoká kvalita tapeta od A.S. Création
  • Z kolekce Longlife Colours
  • Doporučeno pro Kancelář, Chodba/Hala, Kuchyň, Ložnice, Obývací pokoj
  • Styl: Textil, Jednobarevný
-53 %
8306 za roli
3 897,00 Kčza roli
175,07 Kč za m²
NABÍDKY
Na skladě zbývá pouze 300 role

Celkový součet(Vč. DPH)
0,00 Kč
Delivery icon
Doprava: 

250 Kč za objednávku

Delivery time icon
Čas doručení: 

3-4 pracovních dní

Bezpečná platba
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Popis produktu
Arrow icon

O tomto Tapeta 305631 Architects Paper Longlife Colours

Všestranné a přesto jedinečné - tapety z kolekce Longlife Colours od prémiové značky Architects Paper výrobce A.S. Création nabízí širokou škálu různých struktur a barev. Ve všech barvách duhy je vysoce kvalitní vinylová tapeta k dispozici pro každou místnost a podtrhuje váš styl a charakter ve vaší oblíbené barvě.
Díky povrchu odolnému proti poškrábání a nárazu, který je vytvářen opakovaně zahřívaným a napěněným vinylem, jsou tapety vhodné pro použití v hotelech, pečovatelských domech a nemocnicích, ale také v kanceláři, v restauracích či v maloobchodě.
Rovnoměrné malby je dosaženo pomocí speciálního procesu tisku, který dává každé jednotlivé struktuře velmi zvláštní vzhled.
Longlife Colors představuje mramorované omítkové struktury s matně lesklými efekty a textilní struktury v mnoha různých zemitých tónech, což opět ukazuje na univerzálnost tapet. Letní barvy zajišťují svěžest a mladistvý vzhled. Kromě toho produkt zaujme svým povrchem odolným proti otěru a světlu, takže jeho použití v soukromých domácnostech a v obchodě nestojí v cestě.
Vysoce kvalitní vliesové tapety jsou k dispozici v rolích o rozměrech 21 m x 1,06 m. Kolekce Longlife Colours od společnosti Architects Paper obsahuje vysoce kvalitní vinylové tapety s podkladem z rouna, které vám umožní rychle a snadno připevnit tapetu na zeď a znovu ji odstranit, pokud si v budoucnu vyberete jinou tapetu z našeho online obchodu. Jednoduché tapety vytvořené v inovativním ateliéru jsou navíc obzvláště odolné a trvanlivé.

Technické informace
Arrow icon