Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Jako exkluzivní značka založena v roce 2008 navrhuje Architects Paper pouze špičkové a exkluzivní tapety inspirované nápady návrhářů a architektů. Za posledních pět let se jim podařilo získat řadu ocenění za inovativní nápady a neobvyklé designy. Architects Paper na svou výrobu používá ty nejlepší materiály a způsoby výroby, aby zajistil kvalitu, pro kterou je tato značka především známa. Budete ohromeni speciální a krásnou designerskou tapetou, kterou nabízejí, protože každá kolekce od této značky je jednoduše jedinečná. Tato mezinárodně uznávaná značka je parterem mnoha společností a nyní je k dispozici i pro Vás.

Dozvědět se více

Architects Paper

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Stylové tapety od Architects Paper

V této sbírce designových tapet najdete mnoho stylů od jednobarevných motivů po Concrete (Beton) tapetu. Při navrhování této kolekce Architects Paper spolupracovali s architekty, interiérovými designery a také designovým studiem od společnosti Porsche. Všechny produkty uvedené v této kolekci jsou vysoce kvalitní tapety. Kolekce je rozdělena na AP 2000, AP Beton, AP Blanc a luxusní tapety. Celá kolekce nabízí nádherné návrhy a vzory a je pro vás ideální, pokud hledáte luxusní nebo velice moderní tapety. Řada tapet Porshe je moderní a inovativní. Jednotlivé tapety hovoří sami za sebe. K dispozici jsou různé odstíny betonu, které budou vyhovovat vašemu domovu dle vašeho přání. Řada AP Blanc nabízí nejrůznější krásné bílé vzory a také textura dotváří ještě lepší celkový dojem. Řada luxusních tapet nabízí kombinaci jasných barev a tvarů, které můžete různě kombinovat mezi sebou. 

Luxusní tapety, které mají styl

Tato řada byla jejími návrháři popsaná jako vysoce kvalitní řada tapet s moderními, rozmanitými vzory. Designy zahrnují grafické styly kombinované s tradičními styly tapet. Tato kolekce je doplněna o několik jasných barev. Jednobarevné tapety této řady jsou snadno kombinovatelné s nejrůznějšími návrhy. Například pastelové odstíny můžeme kombinovat s tapetami, které mají drobné vzory. Červená, žlutá (Téměř zlatá) a bílá se používají v kombinaci s tmavými odstíny. Výhodou je, že tyto barevné kombinace se hodí do téměř jakéhokoliv interiéru. Tapety lze čistit štětcem nebo trochou mýdla. To že jsou tapety voděodolné je ukazatelem vysoké kvality.

Dlouhověkost a praktičnost tapet od Architects Paper-omyvatelné tapety.

Tato kolekce nabízí širokou škálu vynikajících technických vlastností navržených tak aby instalace a údržba byli co nejjednodušší. Například ikona slunce značí, že produkt má dobrou stálost barev, což znamená že ani sluneční záření nezpůsobuje vyblednutí barev. Za normálních okolností by tapety měli mít trvanlivost až 50 let, přičemž normálními podmínkami se rozumí pouze interiér v nepřímém slunečním světle. Dalším indikátorem vysoké kvality je ikona s vlnou a štětcem. To znamená, že tapeta je omyvatelné měkkým kartáčem nebo houbou mýdlovým roztokem. Tato metoda čistění je možná protože tapety jsou vyrobeny z netkaného materiálu, který má oproti tradičně používaným materiálům řadu výhod. Je bezesporu velmi praktické mít tapety, kterou lze snadno čistit zejména pokud s jedná o kuchyň.

Lepení tapet

Všechny tapety v této sbírce jsou vyrobeny z netkaných materiálu. Tento vysoce kvalitní materiál je v posledních letech více a více populární, a to hned z několika důvodů. První důvod je, že lepení je velice jednoduché. Lepidlo nanášíme na zeď, a ne na zadní stranu tapety, tak jak je zvykem u tradičního druhu tapet. Další výhodou je, že tapety jsou snadno odstranitelné a zároveň na zdi nezanechávají žádné zbytky a zeď po jejich odstranění není poškozena. Během instalace byste měli věnovat pozornost ikoně, která ukazuje, jak tapetu aplikovat s ohledem na design. Pokud máte určitý vzor je potřeba tapetu nanášet s ohledem na vzor. V každém případě je potřeba následovat instrukce od výrobce tapet.

Vysoká kvalita tapet – udržitelné kolekce od Architects Paper

Tato řada luxusních tapet nabízí mnoho možností kombinovat a být kreativní. Nálepka vyrobeno v Německu sebou přináší záruku vysoké kvality. Tyto obklady stěn mají také štítek RAL což znamená, že výrobky byly zkontrolovány kvalifikovanou německou společností, aby byla zajištěna stejná kvalita, jakou očekáváte. Před udělením této kvalifikace je zkontrolována odolnost proti vodě, omyvatelnost, stálost barev a odolnost proti nárazům. Označení CE přidáno k tomuto výrobku znamená, že výrobce splňuje evropská pravidla. Štítek FSC znamená že tapety jsou vyrobeny z materiálů, které jsou ekologické a udržitelné.

Objednávejte tapety online na BRICOFLOR

Zde v našem internetovém obchodě nabízíme všechny druhy tapet. Nezáleží na tom, jaký styl plánujete pro svůj domov. Pokud si nevyberete ve sbírkách od Architects Paper jistě najdete přesně to, co hledáte v jiných sbírkách od ostatních výrobců. BRICOFLOR nabízí zákazníkům všech produktů zdarma, tato možnost je pro vás ideální, pokud si nejste jisti, jaké tapety budou nejlépe vyhovovat vašemu interiéru nebo v případě že chcete kombinovat dvě tapety. V tomto případě můžete pomocí vzorku zjistit, jak spolu tapety budou ladit. Další službou, kterou na našem obchodě můžete najít je kalkulačka, díky které budete vědět kolik rolí tapet budete potřebovat. Podívejte se do našeho online ochodu a vyberte si ze značek které nabízíme.