Tapety leopard 

Dodejte vašim pokojům divoký dotek osobnosti pomocí tapety ve fotorealistickém motivu leoparda…

Přečtěte si více

Elegantní tapety na zeď s motivem leopardů pro všechny pokoje

Tapety s motivy zvířat, která byla navržena s elegantními barokními prvky, je kreativní způsob, jak doplnit vaše interiéry o přírodní motivy. Ať už hledáte elegantní nebo hravé motivy pro vaši stěnu nebo, naše nástěnná tapeta s motivem leoparda jistě splní vaše potřeby. Pokud jde o tapetu, existuje celá řada materiálů, z nichž si můžete vybrat, určené pro různé oblasti použití. Za prvé, originální papírové tapety, což je tradiční forma tapety. K dispozici je také tapeta se zvýšeným povrchem, tato 3D tapeta má skvělý vizuální charakter. Vinylová tapeta má papírovou konstrukci s vrchní vrstvou z PVC pro větší odolnost proti vlhkosti a snadno omyvatelnost. Díky tomu je vinylová tapeta skvělou volbou tapety do kuchyně a koupelny. Existují i netkané tapety, které díky svým trvalým vlastnostem, usnadňují manipulaci.

Bez ohledu na to, jakému materiálu dáváte přednost, díky nejmodernějším výrobním postupům nabízí každý typ tapety vysokou úroveň kvality. Nemusíte se starat o úroveň přirozeného světla, kterému jsou vystaveny vaše stěny, tyto tapety jsou odolné vůči světlu a mají vysokou stálost barev. Tapety jsou vhodné jako tapety do koupelny.

Nalepte tapety na zeď snadno a bez komplikací

Díky výběru kvalitních materiálů, ze kterých jsou vyrobeny si můžete být jistí snadnou instalací. Jednoduše naneste lepidlo na tapety a můžete začít s instalací. Ujistěte se, že následujete vzory vyobrazené na tapetách k nanášení jednotlivých pruhů, tak blízko jak je to jen možné. Pěnovým válečkem vytlačte všechny bubliny a vyrovnejte nerovnosti. Takto dosáhnete skutečně profesionálních výsledků.

Moderní tapety na zeď s dlouhodobou kvalitou

Jakmile dokončíte tapetování, údržba bude tou nejmenší starostí. Chcete-li tapety vyčistit jednoduše použijte vlhký hadřík k odstranění nečistot z tapety. Pokud se rozhodnete změnit tapetu nebo ji zcela odstranit, mnoho z tapet, které prodáváme na našem internetovém obchodě lze odstranit beze zbytků.  

Nejlepší výrobci tapety leopard

Naším cílem je nabídnout výběr luxusních tapet nejvyšší kvality od nejlepších výrobců tapet v Evropě. Zejména A.S. Création a Rasch jsou mezinárodně známé svými tapetami. Nabízí zdánlivě nekonečné množství sbírek tapet inspirovaných nejnovějšími trendy a koncepty interiérového designu. Čistá univerzálnost nabízených kolekcí je inspirativní a je určena téměř pro každou aplikaci. Navíc Rasch stejně jako A. S Création jsou oblíbené díky spolupráci s prémiovými značkami při vytvoření jedinečných návrhářských tapet.

Mezi oblíbené značky také patří Versace a Schöner Wohnen. Kolekce tapety Versace jsou ztělesněním luxusních designů v elegantních barokních motivech. Zatímco Schöner Wohnen, známý časopis v oblasti interiérů v Německu, produkuje domácké vzory v různých dekorech. Architects Paper jsou řadou kolekcí návrhářů inspirovaných architektonickými strukturami od nejlepších designérů interiérů.

Najdete zde také sbírky z časopisu pro ženy - Brigitte se sbírkou okouzlujících tapet. Mezi další módní značky s designovými tapetami patří EspritDaniel Hechter a Lutéce. Všechny mají sbírky pro domácnosti a kanceláře, a hlavně vašeho domu, včetně tapety do ložnice, jídelen a obývacích pokojů.

Objevte leopardí tapety dostupné na BRICOFLOR

V našem internetovém obchodě můžete prozkoumat více než 2 500 růžných druhů tapet. Nabízíme velký výběr tapet pro dětské pokoje, ložnice, tapety do kuchyně, koupelny a další aplikace. Na několik kliknutí si můžete objednat svou oblíbenou tapetu. Abyste si mohli vybrat mezi svými oblíbenými dekoracemi, využijte naši bezplatnou ukázkovou službu, abyste zjistili, které návrhy se nejlépe hodí do vašich interiérů.  V případě velkého množství objednávek vám můžeme nabídnout přizpůsobenou cenovou nabídku, takže můžete renovovat své pokoje za nejlepší možnou cenu!

Plus icon Přečtěte si více