Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Japonské tapety

Květinové tapety, současné motivy listů, exotické vzory a dotek orientální inspirace. Tapety v orientálním stylu přináší do interiéru romantický, ale zároveň moderní styl. Tyto tapety přinesou do vašich interiérů luxus a vznešenost.

Dozvědět se více

Japonské tapety

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Japonské tapety, která dodávají pocit zenového klidu

Dopřejte si uklidňující atmosféru s květinovými a exotickými vzory  barokními motivy. Tyto tapety nabízí inspirativní kolekce pro ty, kteří plánují své pokoje přeměnit na oázy klidu. Tyto okouzlující vzory tedy budou perfektním výběrem jako tapety do ložnice nebo obývací pokoje.

Japonské tapety dostupné v různých materiálech   

Objevte japonské tapety v různých materiálech a různých formátech. Existuje několik typů tapet, z nichž všechny mají různé vlastnosti určené pro různé oblasti použití. Pozoruhodně, tapeta je dostupná ve třech hlavních formátech – vinyl a papír.

Papírové japonské tapety na zeď

Papírové tapety jsou tradiční formou tapet a oblíbenou volbou, díky své dostupné cenně. Jejich materiály ale nemají tak odolné vlastnosti jako vinyl a netkaný materiál. Z těchto důvodů to není ideální volba pro místnosti, které jsou intenzivně používané nebo náchylné k vlhkosti jako jsou kuchyně nebo koupelny.

Luxusní tapety na zeď ve vinylovém provedení 

Vinylové tapety, jsou oblíbené zejména díky výborným aplikačním vlastnostem. Zároveň jsou vhodnou volbou do kuchyně nebo koupelny díky jejich vysoké odolnosti proti vodě. Těchto vlastností tyto tapety dosahují díky své speciální vrchní vrstvě – která je vyrobena z PVC. PVC je právě to, díky čemu jsou tapety omyvatelné a odolné vůči vlhkosti.

Netkané tapety na zeď a orientální exotické návrhy 

Netkaná tapeta se skládá z textilních vláken, které jsou spojeny dohromady a vytvářejí pevný povrch. Díky spojům bez uzlů, se na natkané tapetě nevytvoří vlákna a zároveň se s materiálem velice dobře pracuje, což je užitečné zejména pokud jde o lepení tapety.

Krásné japonské tapety na zeď pro všechny typy pokojů

Pokud jde o tapety na zeď, existuje celá řada materiálů, z nichž si můžete vybrat tapety určené pro rozdílné místnosti. Za prvé existují originální papírové tapety, což je tradiční formát tapet. K dispozici je také tapeta se zvýšeným povrchem. Tato 3D tapeta má skvělý vizuální charakter. K dispozici je také vinylová tapeta, která má papírovou konstrukci, s vrchní vrstvou z PVC pro větší odolnost proti vlhkosti a snadnou omyvatelnost. Díky tomu je vinylová tapeta skvělou volbou jako tapety do kuchyně nebo tapety do koupelny. Kromě toho existují také netkané tapety, které se nejen snadno čistí ale jejich vlastnosti také usnadňují manipulaci.

Bez ohledu na to, jakému materiálu dáváte přednost, díky nejmodernějším výrobním postupům nabízí každý z těchto materiálů vysokou úroveň kvality. Nemusíte se starat o úroveň přirozeného světla, kterému jsou vystaveny naše stěny. Tyto tapety jsou vysoce odolné vůči světlu.

Nalepte japonské tapety na zeĎ snadno a bez komplikací

Díky výběru kvalitních materiálů, ze kterých jsou vyrobeny si můžete být jistí snadnou instalací. Jednoduše naneste lepidlo na tapety a můžete začít s instalací. Ujistěte se, že následujete vzory vyobrazené na tapetách k nanášení jednotlivých pruhů, tak blízko jak je to jen možné. Pěnovým válečkem vytlačte všechny bubliny a vyrovnejte nerovnosti. Takto dosáhnete skutečně profesionálních výsledků.

Moderní japonské tapety s dlouhodobou kvalitou

Jakmile dokončíte tapetování, údržba bude tou nejmenší starostí. Chcete-li tapety vyčistit jednoduše použijte vlhký hadřík k odstranění nečistot z tapety. Pokud se rozhodnete změnit tapetu nebo ji zcela odstranit, mnoho z tapet, které prodáváme na našem internetovém obchodě lze odstranit beze zbytků.  Japonské tapety jsou také vhodné jako tapety do koupelny, pokud jsou vinylové.

Krásné japonské tapety od těch nejlepších výrobců

Naším cílem je nabídnout výběr luxusní tapety na zeď nejvyšší kvality od nejlepších výrobců tapet v Evropě. Zejména A.S. Création a Rasch jsou mezinárodně známé svými tapetami. Nabízí zdánlivě nekonečné množství sbírek tapet inspirovaných nejnovějšími trendy a koncepty interiérového designu. Čistá univerzálnost nabízených kolekcí je inspirativní a je určena téměř pro každou aplikaci. Navíc Rasch stejně jako A. S Création jsou oblíbené díky spolupráci s prémiovými značkami při vytvoření jedinečných návrhářských tapet.

Mezi oblíbené značky také patří Versace a Schöner Wohnen. Kolekce tapety Versace jsou ztělesněním luxusních designů v elegantních barokních motivech. Zatímco Schöner Wohnen, známý časopis v oblasti interiérů v Německu, produkuje domácké vzory v různých dekorech. Architects Paper jsou řadou kolekcí návrhářů inspirovaných architektonickými strukturami od nejlepších designérů interiérů.

Najdete zde také sbírky z časopisu pro ženy - Brigitte se sbírkou okouzlujících tapet. Mezi další módní značky s designovými tapetami patří EspritDaniel Hechter a Lutéce. Všechny mají sbírky pro domácnosti a kanceláře, a hlavně vašeho domu, včetně ložnic, jídelen a tapety do obýváku.

Objednávejte barevné kolekce tapet z našeho online obchodu BRICOFLOR

V našem internetovém obchodě můžete najít více než 2 500 tapet v různých provedeních a koncepcích. Nabízíme velký výběr tapet pro školky, tapety do ložnic a tapet pro kuchyně, koupelny a další aplikace. V několika kliknutích si můžete objednat svou oblíbenou tapetu. Výběr mezi jednotlivými styly vám usnadní naše služba, která Vám umožní objednat si vzorek, který nejlépe zapadá do vašich přestav a vkusu. V případě velkého množství objednávek také získáte lepší ceny, která Vám pomohou rekonstruovat ještě levněji.

V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte kontaktovat náš tým, který Vám rád poradí.