LIVINGWALLS TITANIUM 2 – VYSOCE KVALITNÍ TAPETY

S kolekcí Titanium 2 Livingwalls již vstupuje do druhého kola, pokud jde o obzvláště stylov&ea…

Přečtěte si více

LIVINGWALLS TITANIUM 2 – tapety na zeď PRO KAŽDÝ POKOJ

Tapety na zeď kolekce Titanium 2 od Livingwalls přesvědčují nejen moderními a trendy designy, ale také metalickou barevnou paletou, strukturovanými matně lesklými povrchy a obzvláště vysokou kvalitou. Kromě velmi jemných vzorků tapet inspirovaných severským stylem najdete v kolekci Titanium 2 také stimulující optiku materiálu, jako jsou mramorové tapety, kamenné tapety a tapety s konkrétním vzhledem.

V paletě barev kolekce Titanium 2 dominují metalické šedé a modré tóny. Tyrkysové tapety na zeď poskytují jasné barevné akcenty, zatímco teplejší tóny, jako je hořčicová žlutá, rezavě červená, taupe a okrová, vytvářejí přirozený a útulný nádech. Monochromatické tapety na zeď okouzlují zvláštní lehkostí a dynamikou díky jemným plynulým strukturám a přirozeně vypadající textilní a lněné optice. Vkusné ukázkové tapety s diamanty, trojúhelníky a grafickými motivy poskytují několik modernějších akcentů a několik ozvěn z jiných kultur.

Tapety na zeď Livingwalls Titanium 2

Ukázkové tapety na zeď kolekce Titanium 2 zaujmou jedinečným složením modernosti, sofistikovanosti a přirozenosti i mladistvého kouzla. Zde najdete velmi elegantní tapety na zeď v subtilním secesním stylu Art Deco, které jsou také ideální pro vybavení v trendy skandinávském stylu v barvách, kterým dominuje modrá a šedá. Překrývající se vzory vytvářejí trojrozměrnou síť, která vytváří dynamický a lehký dojem v jemných liniích a světlých a harmonických barevných nuancích.

Pokud máte rádi věci trochu modernější, najdete v kolekci Titanium 2 také stylové skandinávské tapety na zeď s trojúhelníkovými vzory, které se stinnými konturami vytvářejí téměř trojrozměrný vzor, ​​který připomíná skalní útvary nebo třpyt moře. S vkusnými designovými tapetami s diamantovým vzorem to bude geograficky o něco teplejší, protože tapety s grafickým vzorem jsou ideální pro zařízení v etnickém stylu a poskytují trochu mladistvého kouzla s jemným ošuntělým elegantním a použitým vzhledem.

LIVINGWALLS TITANIUM 2 - PŘÍRODNÍ tapety

Kromě přitažlivých ukázkových tapet nabízí kolekce Titanium 2 od Livingwalls také velmi elegantní tapety z materiálu a přírodní optiky, které slibují stylový a sofistikovaný vkus i přes jejich přirozené a rustikální kouzlo. Moderní mramorové tapety z Livingwalls Titanium 2 okouzlí strukturovaným a přímým károvaným vzorem, který je do určité míry zjemněn rustikální strukturou. V závislosti na perspektivě tato struktura připomíná rez, patinu, mramor nebo žulu a vytváří tak velmi moderní a městský dojem.

Monochromatické tapety s vodorovnými textilními strukturami působí velmi uvolněným dojmem, protože linie vytvářejí plynulý a jasný dojem. Přirozeně vypadající tapety kolekce Titanium 2 jsou završeny jemnými tečkami, které tvoří kruhy, a tak dodávají zdi trochu života a v kultivované paletě barev stále vypadají velmi elegantně.

LIVINGWALLS Titanium 2: vliesové tapety jsou velmi praktické

V kolekci Titanium 2 spojila Livingwalls to nejlepší ze světa tapet. Zde najdete pouze vliesové tapety na zeď, které lze připevnit velmi rychle a snadno, protože pastu můžete jednoduše aplikovat přímo na zeď a nemusíte pastou namočit proužky tapety. A to není vše, protože tapety Titanium 2 jsou velmi robustní, a proto se hodí téměř do každé místnosti.

Vyberte si například tapetu do koupelny nebo tapetu do kuchyně z kolekce Livingwalls Titanium 2 a využijte praktičnosti těchto nástěnných maleb. Tapety na zeď jsou voděodolné a propustné pro vzduch a páry, takže je potlačena tvorba plísní a je zajištěno dobré klima v místnosti. Výrazná rozměrová stabilita zajišťuje, že se tapety neodlepí od stěny ani nezkroutí, a to ani při zvýšené vlhkosti.

A tapety na zeď z kolekce Titanium 2 jsou také ideální pro zimní zahradu, protože mají dobrou stálost světla a intenzitu barev. Pokud byste se někdy rozhodli pro jiné tapety z našeho online obchodu, lze staré tapety snadno a beze zbytku odstranit. Styl tapet je velmi rozmanitý.

VÝHODY NETKANÝCH NÁSTĚNNÝCH TAPET

Tapety na zeď vyrobeny z netkaných materiálu mají mnoho výhod. Vzhledem k tomu, že je vyroben z ekologických materiálů, je vhodný pro životní prostředí. Vlastnosti tohoto materiálu dokazují vysokou kvalitu produktu. Výhody jsou patrné například při aplikaci tapet. Netkané tapety na zeď mají vysokou stálost barev, takže na slunečním světle nevyblednou. Díky odolnosti vůči vodě, jsou omyvatelné a můžete je čistit vlhkým hadříkem. Přečtěte si pokyny od výrobce na obalu, abyste věděli, co budete potřebovat.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu z BRICOFLOR, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NA ZEĎ NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála. Nabízíme tapety pro každý pokoj

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY NA ZEĎ

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety na zeď z kolekce od Livingwalls.

Tapety na zeď – to nejlepší pro vaši stěnu

Jednou z největších výhod vliesové tapety na zeď od Best of Vlies je to, že ji lze rychle a snadno připevnit. Potřebujete pouze standardní nádobí a můžete dosáhnout výsledku jako od profesionála. Budete potřebovat následující materiály: tapetovací stůl a žebřík, tužka, skládací metr a svinovací metr, nůžky nebo tapetovací nůž, pasta, hůl nebo hůl a kbelík na smíchání pasty, kastrol, tapetovací štětec a nejlépe váleček a přítlačný váleček.

Než se rozhodnete pro svou oblíbené tapety na zeď, měli byste změřit stěny, které se mají tapetovat, abyste si mohli v našem online obchodě objednat správný počet rolí tapet. V ideálním případě byste měli naplánovat ještě jednu roli, protože by to mohlo vést ke škrtům. Ořízněte proužky tapety na zeď s přídavkem asi pěti centimetrů, které můžete úhledně odříznout, když tapeta konečně visí na zdi.

Smíchejte pastu podle příbalového letáku a zabraňte tvorbě hrudek. Měli byste se také ujistit, že jsou vaše stěny suché a hladké, protože vliesová tapeta může zakrýt pouze malé praskliny v sádrovém podkladu. Naneste pastu co nejrovnoměrněji na zeď a štětcem na tapety na zeď vyhlaďte proužky tapety na zeď na stěnu shora dolů. Věnujte pozornost vybranému designu vaší tapety a vyhlaďte všechny jizvy, které by mohly na zrnitém válečku vzniknout.

LIVINGWALLS BEST OF VLIES: NEJLEPŠÍ KVALITA ZNAČKY

Tapety na zeď od Livingwalls přicházejí s velmi módními vzory a svědčí o speciální kvalitě. To je také případ kolekce Best of Vlies, která byla vyvinuta ve spolupráci s renomovaným výrobcem tapet A.S. Création byl vytvořen pro vás. Zde se kombinuje moderní a mladý design s odborností zkušené společnosti. A.S. Création přikládá velký význam ekologicky šetrné produkci, používání nejlepších surovin ze zodpovědného lesního hospodářství a neustálé kontrole kvality vyškolenými zaměstnanci.

Značka A.S. Création si dala za úkol vytvořit špičkové produkty, které jsou inovativní a elegantní a poskytují Vám nejlepší možný konečný výsledek. Značka A.S. Création má ve svém rozsáhlém katalogu přes 6000 různých tapet, mezi nimiž je spousta zbrusu nových vzorů. Jeden z charakteristických znaků této firmy je jejich spolupráce se značkami jako je Porsche. Tato partnerství umožňují A.S Creation zahrnovat výjimečné designy. Jistě vás tedy nepřekvapí že A.S. Création je považována za vedoucí postavu v tapetovém designu. Růžné řady, které jsou součásti jejich katalogu jsou rozmanité a uzpůsobené tak, aby vyhovovali vkusu každého.

Rozsáhlé řada pokrývá celé spektrum od cenově nejdostupnějších tapet až po špičkové tapety na zeď s výjimečnou kvalitou.  A.S Création jsou skutečně tak rozmanité, že si každý najde tu nejvhodnější možnost pro svůj domov.

KUPTE TAPETY NA ZEĎ V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR!

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více