Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

LIVINGWALLS LIVINGWALLS - TAPETY V TICHÉ ESTETICE

V kolekci Livingwalls od Livingwalls najdete vkusné tapety s tichou, nenápadnou estetikou. Přečtěte si více

LIVINGWALLS LIVINGWALLS tapety PRO VÍCE HARMONIE VE ČTYŘI STĚNÁCH

Tapety na zeď kolekce Livingwalls od Livingwalls okouzlí svou jemnou elegancí, která vypadá velmi moderně a přesto velmi rezervovaně. Tyto tapety na zeď jsou ideální pro vybavení ve skandinávském stylu. Barevná paleta kolekce Livingwalls sahá od sofistikovaných modrých a šedých tónů a bílých až po zemité tóny, jako je taupe, béžová a okrová, až po jemné růžové, slézové a měkké zelené.

Velmi jasné a nenápadné barevné spektrum vytváří ideální prostředí pro všestranný design interiéru. S tapetami kolekce Livingwalls od Livingwalls lze realizovat širokou škálu stylů. Kromě jednoduchých tapet a optiky stimulujícího materiálu můžete očekávat také několik smysluplných ukázkových tapet, které lze perfektně kombinovat s černobílými tapetami.

JEDNODUCHé KRÁSNÉ A PŘIROZENĚ ELEGANTNÍ tapety: severská inspirace

Obzvláště monochromatické tapety na zeď kolekce Livingwalls očarují svou vyloženě kultivovanou ležérností a rezervovaným, ale stylovým šarmem. V paletě barev kolekce Livingwalls dominují tlumené tóny, jako je holubice šedá, šedo modrá a brčál, dokonale doplněné jemnými růžovými a zemitými odstíny. Některé obyčejné tapety na zeď mají splývavé struktury, které podtrhují lehký a uvolněný charakter obkladů stěn. Tyto jednoduché tapety na zeď jsou ideálním společníkem, zejména pro nábytek v severském stylu, jako je módní styl hygge s tichými barvami, přírodními materiály a vzrušujícím vkusem.

Různé typy tapety co se týče materiálu – Livingwalls

Kromě černobílých tapet jsou přesvědčivé také tapety na zeď ve stimulační materiálové optice od Livingwalls Livingwalls. Kromě půvabného textilního a lněného vzhledu, který vyzařuje trochu přirozenosti a naznačuje spojení mezi člověkem a přírodou, najdete také vkusné mramorové tapety na zeď, které šíří trochu elegance, ale vypadají méně okázale než decentně a moderně.

Pokud se vám to líbí trochu více ve městě, kolekce Livingwalls obsahuje také neobvyklé tapety na zeď, které v modro-hnědé barevné paletě připomínají rez nebo patinu. Obklady stěn jsou také ideální pro ošumělý elegantní nábytek nebo interiéry v průmyslovém stylu. Velmi detailní a hustě navržené designy s tečkami naopak připomínají stylové terasové dlaždice nebo hrubou kůži a vytvářejí tak elegantní a zároveň módní dojem.

Květinové tapety na zeď – Livingwalls

Pokud chcete trochu oživit přírodu ve svých pokojích, najdete v kolekci Livingwalls také jemné květinové tapety na zeď. Květinové tapety na zeď vyzařují romantickou lehkost a v tlumených šedých tónech jemnou nostalgii. Křehkou krásu uzavírá vzhled, který připomíná stránky knihy, a vybledlý akvarel, který vytváří několik zasněných a uměleckých akcentů.

Tapety na zeď s lipovými listy také vypadá velmi lehce a rozvíjí poněkud rustikální a symbolický efekt na pozadí se vzhledem dřeva. Trochu smysluplnější jsou tapety s lesním motivem v černé a bílé barvě. A pokud máte rádi věci trochu extravagantnější, kolekce Livingwalls obsahuje také abstraktní květinové tapety ve stylu Art Deco.

Vintage tapety LIVINGWALLS LIVINGWALLS

Zvláštním prvkem kolekce Livingwalls je retro tapety, která svými pravidelnými geometrickými vzory, neobvyklými textilními strukturami a tlumenou barevnou paletou vytváří podnětnou symbiózu moderny a živých trendů 60. a 70. let. Tapety s jemným vzorem lze velmi elegantně a stylově kombinovat a použít také pro smyslné vintage vybavení. Pokud se vám to líbí trochu neobvykleji, můžete si vytvořit nostalgický a romantický nádech tapetami s lyrickým písmem.

LIVINGWALLS Titanium: vliesové tapety jsou velmi praktické

V kolekci Titanium spojila Livingwalls to nejlepší ze světa tapet. Zde najdete pouze vliesové tapety na zeď, které lze připevnit velmi rychle a snadno, protože pastu můžete jednoduše aplikovat přímo na zeď a nemusíte pastou namočit proužky tapety. A to není vše, protože tapety Best of Vlies jsou velmi robustní, a proto se hodí téměř do každé místnosti.

Vyberte si například tapetu do koupelny nebo tapetu do kuchyně z kolekce Livingwalls Titanium a využijte praktičnosti těchto nástěnných maleb. Tapety na zeď jsou voděodolné a propustné pro vzduch a páry, takže je potlačena tvorba plísní a je zajištěno dobré klima v místnosti. Výrazná rozměrová stabilita zajišťuje, že se tapety neodlepí od stěny ani nezkroutí, a to ani při zvýšené vlhkosti.

A tapety na zeď z kolekce Titanium jsou také ideální pro zimní zahradu, protože mají dobrou stálost světla a intenzitu barev. Pokud byste se někdy rozhodli pro jiné tapety z našeho online obchodu, lze staré tapety snadno a beze zbytku odstranit. Styl tapet je velmi rozmanitý.

VÝHODY NETKANÝCH NÁSTĚNNÝCH TAPET

Tapety na zeď vyrobeny z netkaných materiálu mají mnoho výhod. Vzhledem k tomu, že je vyroben z ekologických materiálů, je vhodný pro životní prostředí. Vlastnosti tohoto materiálu dokazují vysokou kvalitu produktu. Výhody jsou patrné například při aplikaci tapet. Netkané tapety na zeď mají vysokou stálost barev, takže na slunečním světle nevyblednou. Díky odolnosti vůči vodě, jsou omyvatelné a můžete je čistit vlhkým hadříkem. Přečtěte si pokyny od výrobce na obalu, abyste věděli, co budete potřebovat.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu z BRICOFLOR, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NA ZEĎ NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála. Nabízíme tapety pro každý pokoj

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY NA ZEĎ

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety na zeď z kolekce od Livingwalls.

Tapety na zeď – to nejlepší pro vaši stěnu

Jednou z největších výhod vliesové tapety na zeď od Best of Vlies je to, že ji lze rychle a snadno připevnit. Potřebujete pouze standardní nádobí a můžete dosáhnout výsledku jako od profesionála. Budete potřebovat následující materiály: tapetovací stůl a žebřík, tužka, skládací metr a svinovací metr, nůžky nebo tapetovací nůž, pasta, hůl nebo hůl a kbelík na smíchání pasty, kastrol, tapetovací štětec a nejlépe váleček a přítlačný váleček.

Než se rozhodnete pro svou oblíbené tapety na zeď, měli byste změřit stěny, které se mají tapetovat, abyste si mohli v našem online obchodě objednat správný počet rolí tapet. V ideálním případě byste měli naplánovat ještě jednu roli, protože by to mohlo vést ke škrtům. Ořízněte proužky tapety na zeď s přídavkem asi pěti centimetrů, které můžete úhledně odříznout, když tapeta konečně visí na zdi.

Smíchejte pastu podle příbalového letáku a zabraňte tvorbě hrudek. Měli byste se také ujistit, že jsou vaše stěny suché a hladké, protože vliesová tapeta může zakrýt pouze malé praskliny v sádrovém podkladu. Naneste pastu co nejrovnoměrněji na zeď a štětcem na tapety na zeď vyhlaďte proužky tapety na zeď na stěnu shora dolů. Věnujte pozornost vybranému designu vaší tapety a vyhlaďte všechny jizvy, které by mohly na zrnitém válečku vzniknout.

LIVINGWALLS BEST OF VLIES: NEJLEPŠÍ KVALITA ZNAČKY

Tapety na zeď od Livingwalls přicházejí s velmi módními vzory a svědčí o speciální kvalitě. To je také případ kolekce Best of Vlies, která byla vyvinuta ve spolupráci s renomovaným výrobcem tapet A.S. Création byl vytvořen pro vás. Zde se kombinuje moderní a mladý design s odborností zkušené společnosti. A.S. Création přikládá velký význam ekologicky šetrné produkci, používání nejlepších surovin ze zodpovědného lesního hospodářství a neustálé kontrole kvality vyškolenými zaměstnanci.

Značka A.S. Création si dala za úkol vytvořit špičkové produkty, které jsou inovativní a elegantní a poskytují Vám nejlepší možný konečný výsledek. Značka A.S. Création má ve svém rozsáhlém katalogu přes 6000 různých tapet, mezi nimiž je spousta zbrusu nových vzorů. Jeden z charakteristických znaků této firmy je jejich spolupráce se značkami jako je Porsche. Tato partnerství umožňují A.S Creation zahrnovat výjimečné designy. Jistě vás tedy nepřekvapí že A.S. Création je považována za vedoucí postavu v tapetovém designu. Růžné řady, které jsou součásti jejich katalogu jsou rozmanité a uzpůsobené tak, aby vyhovovali vkusu každého.

Rozsáhlé řada pokrývá celé spektrum od cenově nejdostupnějších tapet až po špičkové tapety na zeď s výjimečnou kvalitou.  A.S Création jsou skutečně tak rozmanité, že si každý najde tu nejvhodnější možnost pro svůj domov.

KUPTE TAPETY NA ZEĎ V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR!

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více