Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Architects Paper Alpha - MODERNÍ TAPETY PRO MODERNÍ design

Tapety na zeď z kolekce Alpha pré…

Přečtěte si více
20 / 48 Produkty

ARCHITECTS PAPER ALPHA – jedinečné tapety

Tapety na zeď Architects Paper Alpha zaujmou jedinečným procesem tisku. Ušlechtilý, matně lesklý efekt tapety je vytvořen takzvaným „procesem přímého tisku“. Na robustní netkaný podklad není aplikován žádný další povlak z PVC, takže povrch zaujme svým hladkým a elegantním designem.

Vliesové tapety z kolekce Alpha od společnosti Architects Paper zaujmou nejen svým atraktivním vzhledem, ale také výhodami v oblasti péče a zpracování. Nosný materiál vyrobený z textilních vláken zajišťuje propustnost vzduchu a par, což není ovlivněno přímým tiskem. To znamená, že vaše nové tapety lze připevnit také do kuchyně nebo koupelny. Kromě toho jsou moderní tapety méně hořlavé než papírové tapety.

VŽDY NEJLEPŠÍ VÝBĚR: TAPETY Architects Paper ALPHA

Moderní tapety z kolekce Alpha zaujmou svým jednoduchým a matným povrchem, ale také inspirují atraktivními vzory a stylovými vzory. Jednoduché květinové dekory a komplikovaně navržené barokní ozdoby vytvářejí dynamiku, zatímco pruhované tapety strukturují místnost. Neobvyklé tapety s geometrickými vzory interpretované neobvyklými přerušovanými prvky jsou obzvláště moderní.

Paleta barev inovativních tapet vychází z velkých designových studií a přichází s jednoduchými a vybranými barvami. Celé spektrum elegantních šedých tónů zajišťuje vyrovnanost a moderní atmosféru, zatímco zelené barvy střídají nádech hravosti.

Vzorované tapety od společnosti Architects Paper Alpha lze ideálně kombinovat s umírněnými prostými barvami kolekce, které přicházejí v jemné modré, šedé a tupé barvě a nabízejí rozmanitost v tmavě zelené a červené barvě. Lněná optika a pruhované struktury poskytují akcenty.

NADČASOVÝ A SOUČASNÝ design: BAROKNÍ TAPETY Architects Paper ALPHA

Kromě ultramoderních designů nabízí kolekce Alpha také elegantní barokní tapety v estetické šedé a barevné paletě. Elegantní tapety na zeď svědčí o povědomí stylu a velmi dobře kombinují to nejlepší z klasického i moderního designu.

Klasický design ornamentů vychází z hradů 17. století a tvoří tak nadčasový poutač, který je však vykládaný moderním způsobem tvoří absolutně moderní prvek designu místnosti, zejména díky nevzrušené barevné paletě. Vytvořte zcela nový styl bydlení s klasickými, ale moderními tapetami a zkombinujte obklady stěn například s progresivním a čistým nábytkem.

Tapety na zeď jako klasický prvek v domácnosti

V této vkusné kolekci by samozřejmě neměla chybět designové klasické tapety. Tapety s pruhy jsou k dispozici ve všech barvách, tvarech a variacích. Architects Paper s kolekcí tapety Alpha představil nadčasový styl a reinterpretoval jej. Rovnoměrné pruhy tapety na hladkém povrchu navíc vytvářejí klid a vyrovnanost strukturováním místnosti a zajištěním pořádku.

Pro lidi, kteří mají rádi pruhované tapety, jsou k dispozici tapety v šedých tónech, v břidlicové a antracitové barvě. S pruhovanou tapetou v zelené a krémové barvě se pohne nádech letní svěžesti a hravosti.

ARCHITECTS PAPER ALPHA - DOTEK PŘÍRODY u vás doma

Abyste si užili trochu přírody, nemusíte se obejít bez moderního a sofistikovaného kouzla. Květinové tapety z kolekce Alpha to působivě dokazují. S láskou navržené jemné květinové úponky na světlém pozadí v krémové barvě poskytují jemnou, romantickou barvu a tyto tapety jsou ideální do obývacích pokojů nebo ložnic. Tapety v tmavě zelené barvě se světle zelenými listy vytváří trochu více barvy a živosti.

Jemně nakreslené struktury a linie rostlin vytvářejí živou atmosféru a uvolněnou náladu. Komplikovaně načrtnuté listové úponky připomínají plačící vrby a v každé místnosti vykouzlí harmonii.

TAPETY ARCHITECTS PAPER ALPHA

Speciálním vrcholem kolekce Alpha od Architects Paper jsou podnětné grafické a geometrické tapety. V tlumených barvách, jako je šedá a bílá tapeta, vytvářejí bizarní blob a linie vzory zvláštní vzhled. Vzory s šestiúhelníky jako absolutně trendovým prvkem kolekce a čekají s přerušovanými a posunutými čarami a vytvářejí tak energickou náladu, aby byly kreativní.

Tapety Architects Paper

Jako exkluzivní značka založena v roce 2008 navrhuje Architects Paper pouze špičkové a exkluzivní tapety na zeď inspirované nápady návrhářů a architektů. Za posledních pět let se jim podařilo získat řadu ocenění za inovativní nápady a neobvyklé designy. Architects Paper na svou výrobu používají ty nejlepší materiály a způsoby výroby, aby zajistil kvalitu, pro kterou je tato značka především známa.

Budete ohromeni speciální a krásnou designerskou tapetou, kterou nabízejí, protože každá kolekce od této značky je jednoduše jedinečná. Tato mezinárodně uznávaná značka je parterem mnoha společností a nyní je k dispozici i pro Vás.

LUXUSNÍ TAPETY, KTERÉ MAJÍ STYL

Tato řada byla jejími návrháři popsaná jako vysoce kvalitní řada tapet s moderními, rozmanitými vzory. Designy zahrnují grafické styly kombinované s tradičními styly tapet. Tato kolekce je doplněna o několik jasných barev. Jednobarevné tapety této řady jsou snadno kombinovatelné s nejrůznějšími návrhy. Například pastelové odstíny můžeme kombinovat s tapetami, které mají drobné vzory. Červená, žlutá (Téměř zlatá) a bílá se používají v kombinaci s tmavými odstíny. Výhodou je, že tyto barevné kombinace se hodí do téměř jakéhokoliv interiéru. Tapety lze čistit štětcem nebo trochou mýdla. To že jsou tapety voděodolné je ukazatelem vysoké kvality.

DLOUHOVĚKOST A PRAKTIČNOST TAPET OD ARCHITECTS PAPER-OMYVATELNÉ TAPETY.

Tato kolekce nabízí širokou škálu vynikajících technických vlastností navržených tak aby instalace a údržba byli co nejjednodušší. Například ikona slunce značí, že produkt má dobrou stálost barev, což znamená že ani sluneční záření nezpůsobuje vyblednutí barev. Za normálních okolností by tapety měli mít trvanlivost až 50 let, přičemž normálními podmínkami se rozumí pouze interiér v nepřímém slunečním světle. Dalším indikátorem vysoké kvality je ikona s vlnou a štětcem. To znamená, že tapeta je omyvatelné měkkým kartáčem nebo houbou mýdlovým roztokem. Tato metoda čistění je možná protože tapety jsou vyrobeny z netkaného materiálu, který má oproti tradičně používaným materiálům řadu výhod. Je bezesporu velmi praktické mít tapety, kterou lze snadno čistit zejména pokud s jedná o kuchyň.

LEPENÍ TAPET

Všechny tapety v této sbírce jsou vyrobeny z netkaných materiálu. Tento vysoce kvalitní materiál je v posledních letech více a více populární, a to hned z několika důvodů. První důvod je, že lepení je velice jednoduché. Lepidlo nanášíme na zeď, a ne na zadní stranu tapety, tak jak je zvykem u tradičního druhu tapet. Další výhodou je, že tapety jsou snadno odstranitelné a zároveň na zdi nezanechávají žádné zbytky a zeď po jejich odstranění není poškozena. Během instalace byste měli věnovat pozornost ikoně, která ukazuje, jak tapetu aplikovat s ohledem na design. Pokud máte určitý vzor je potřeba tapetu nanášet s ohledem na vzor. V každém případě je potřeba následovat instrukce od výrobce tapet.

VYSOKÁ KVALITA TAPET – UDRŽITELNÉ KOLEKCE OD ARCHITECTS PAPER

Tato řada luxusních tapet nabízí mnoho možností kombinovat a být kreativní. Nálepka vyrobeno v Německu sebou přináší záruku vysoké kvality. Tyto obklady stěn mají také štítek RAL což znamená, že výrobky byly zkontrolovány kvalifikovanou německou společností, aby byla zajištěna stejná kvalita, jakou očekáváte. Před udělením této kvalifikace je zkontrolována odolnost proti vodě,omyvatelnoststálost barev a odolnost proti nárazům. Označení CE přidáno k tomuto výrobku znamená, že výrobce splňuje evropská pravidla. Štítek FSC znamená že tapety jsou vyrobeny z materiálů, které jsou ekologické a udržitelné.

VÝHODY NETKANÝCH NÁSTĚNNÝCH TAPET

Tapety na zeď vyrobeny z netkaných materiálu mají mnoho výhod. Vzhledem k tomu, že je vyroben z ekologických materiálů, je vhodný pro životní prostředí. Vlastnosti tohoto materiálu dokazují vysokou kvalitu produktu. Výhody jsou patrné například při aplikaci tapet. Netkané tapety na zeď mají vysokou stálost barev, takže na slunečním světle nevyblednou. Díky odolnosti vůči vodě, jsou omyvatelné a můžete je čistit vlhkým hadříkem. Přečtěte si pokyny od výrobce na obalu, abyste věděli, co budete potřebovat.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu z BRICOFLOR, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NA ZEĎ NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála. Nabízíme tapety pro každý pokoj

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY NA ZEĎ

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety na zeď z kolekce od Livingwalls.

Tapety na zeď – to nejlepší pro vaši stěnu

Jednou z největších výhod vliesové tapety na zeď je to, že ji lze rychle a snadno připevnit. Potřebujete pouze standardní nádobí a můžete dosáhnout výsledku jako od profesionála. Budete potřebovat následující materiály: tapetovací stůl a žebřík, tužka, skládací metr a svinovací metr, nůžky nebo tapetovací nůž, pasta, hůl nebo hůl a kbelík na smíchání pasty, kastrol, tapetovací štětec a nejlépe váleček a přítlačný váleček.

Než se rozhodnete pro svou oblíbené tapety na zeď, měli byste změřit stěny, které se mají tapetovat, abyste si mohli v našem online obchodě objednat správný počet rolí tapet. V ideálním případě byste měli naplánovat ještě jednu roli, protože by to mohlo vést ke škrtům. Ořízněte proužky tapety na zeď s přídavkem asi pěti centimetrů, které můžete úhledně odříznout, když tapeta konečně visí na zdi.

Smíchejte pastu podle příbalového letáku a zabraňte tvorbě hrudek. Měli byste se také ujistit, že jsou vaše stěny suché a hladké, protože vliesová tapeta může zakrýt pouze malé praskliny v sádrovém podkladu. Naneste pastu co nejrovnoměrněji na zeď a štětcem na tapety na zeď vyhlaďte proužky tapety na zeď na stěnu shora dolů. Věnujte pozornost vybranému designu vaší tapety a vyhlaďte všechny jizvy, které by mohly na zrnitém válečku vzniknout.

OBJEDNÁVEJTE TAPETY ONLINE NA BRICOFLOR

Zde v našem internetovém obchodě nabízíme všechny druhy tapet. Nezáleží na tom, jaký styl plánujete pro svůj domov. Pokud si nevyberete ve sbírkách od Architects Paper jistě najdete přesně to, co hledáte v jiných sbírkách od ostatních výrobců. BRICOFLOR nabízí zákazníkům všech produktů zdarma, tato možnost je pro vás ideální, pokud si nejste jisti, jaké tapety budou nejlépe vyhovovat vašemu interiéru nebo v případě že chcete kombinovat dvě tapety. V tomto případě můžete pomocí vzorku zjistit, jak spolu tapety budou ladit. Další službou, kterou na našem obchodě můžete najít je kalkulačka, díky které budete vědět kolik rolí tapet budete potřebovat. Podívejte se do našeho online ochodu a vyberte si ze značek které nabízíme.

Plus icon Přečtěte si více