Brand claim
1 007,00 Kč za roli
499,00 Kč za roli
odpovídá 93,62 Kč / 1 m²
1 007,00 Kč za roli
499,00 Kč za roli
odpovídá 93,62 Kč / 1 m²
Celkový součet
(Vč. DPH)
0,00 Kč
Fire sale icon

Tento produkt byl zakoupen 126 krát za poslední 4 týdny.

Delivery icon Doprava: 

250 Kč za objednávku

Delivery time icon Čas doručení: 

3-4 pracovních dní

Výhody produktu

 • Vysoká kvalita tapeta od A.S. Création
 • Z kolekce New Walls
 • Doporučeno pro Různé, Chodba/Hala, Ložnice, Obývací pokoj
 • Styl:
Více informací o tomto produktu
Delivery icon Doprava: 

250 Kč za objednávku

Delivery time icon Čas doručení: 

3-4 pracovních dní

1. Podobné produkty

2. Tapeta 374275 Livingwalls New Walls

Dát stěnám hlas díky tapetám a zažít zcela nový styl bydlení - kolekce New Walls od Livingwalls od výrobce A.S. Création inspiruje neobvyklými, ale velmi stylovými dekory pro každý vkus a každou místnost. Tapety New Walls se řídí heslem: Žijte tak, jak si přejete. Jednotlivě. Tvůrčím stylem. Osobně. S těmito přitažlivými obklady stěn přichází na zeď styl a skvělý pocit pohody v místnosti.
Šest jedinečných stylů světa s nezaměnitelným faktorem dobrého pocitu a joie de vivre jsou kombinovány v kreativní kolekci New Walls. Je tu něco pro každého, kdo vnese barvu a osobní styl do vašich vlastních zdí.
Ve světě stylu „Cozy & Relax“ najdete velmi uklidňující dekory v tlumené a kultivované paletě barev. Jemné vzory džungle a stromy vypadají v jemném textilním vzhledu velmi zdrženlivě a přesto vyzařují přirozený, ale elegantní esprit. Pod heslem „Urban Grace“ můžete očekávat jedinečné kombinace elegance a městského stylu. Geometrické vzory, zlaté akcenty a moderní materiálová optika hrají s umělostí a přirozeností.
V sérii „50's Glam“ od Livingwalls New Walls to začíná být trochu nostalgičtější, protože zde tapety ve stylu Art Deco přesvědčují smyslnou elegancí a kompozicí futurismu a květinovými, multikulturními a historickými ozvěnami. Pod názvem „Romantický sen“ to začíná být trochu hravější. Zde najdete elegantní tapety s růžemi v rozmazaném vzhledu, které se rozplynou. Ve světě stylu „Loft & Living“ kolekce New Walls název napovídá všechno, protože zde najdete tapety v průmyslovém stylu, jako jsou rezavé optiky nebo kamenné tapety. S „Finca Home“ můžete do svého domova vnést teplou a temperamentní atmosféru Španělska s umělecky navrženými dekory.
Kolekce New Walls od Livingwalls obsahuje vysoce kvalitní vliesové tapety, které se nejen rychle a snadno připevňují, ale jsou také velmi odolné a robustní. Tapety mají vysokou odolnost proti praní, jsou voděodolné, propustné pro vzduch a páry a světlostálé. Tapety Livingwalls jsou navíc vyráběny z nejlepších surovin za podmínek šetrných k životnímu prostředí a za neustálé kontroly kvality.

3. Technické informace

Hlavní funkce

 • Podkladový materiál Vlies
 • Povrchový materiál Vinyl
 • Kolekce New Walls
 • Vzhled Vzorovaný
 • Rozměry 10,05 x 0,53 m
 • Sesazení vzoru Přímé sesazení 18 cm
 • Report Přímé sesazení 18 cm