Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Brand claim
674,00 Kč za roli
odpovídá 126,45 Kč / 1 m²
Brand claim
674,00 Kč za roli
odpovídá 126,45 Kč / 1 m²
Celkový součet
(Vč. DPH)
0,00 Kč
Delivery icon Doprava: 

250 Kč za objednávku

Delivery time icon Čas doručení: 

3-4 pracovních dní

Výhody produktu

 • Vysoká kvalita tapeta od A.S. Création
 • Z kolekce Blooming
 • Doporučeno pro Koupelna, Chodba/Hala, Kuchyň, Ložnice, Obývací pokoj
 • Styl: květinový
Více informací o tomto produktu
Delivery icon Doprava: 

250 Kč za objednávku

Delivery time icon Čas doručení: 

3-4 pracovních dní

1. Podobné produkty

2. Tapeta 372604 A.S. Création Blooming

S tapetami z kolekce A.S. Création Blooming od A.S. Création si můžete navodit atmosféru své oblíbené sezóny přímo do vašich domů. V souladu s heslem „čtyři sezóny ve čtyřech stěnách“, které vymyslel renomovaný výrobce A.S. Creation. Tyto tapety vyjadřují vše - svěží jarní zeleň, letní úponky, podzimní listí a zimní větve - přírodní kolekce Blooming nabízí pro každou sezónu správnou tapetu.

Měkké pastelové barvy a jemné struktury vytvářejí jemný vzhled a vytvářejí perfektní zázemí pro stylové prostředí i pro mladistvé prostory. Zima, jaro, léto nebo podzim - jemné, pastelové barvy a jemné struktury vytvářejí jemný vzhled a vytvářejí perfektní zázemí pro stylové prostředí i pro mladistvé prostory. Díky nepřehlédnutelnému a puristickému kouzlu tvoří diskrétní atmosféru. Tyto tapety umožňují fantazii vaší kreativity, pokud jde o kreativní nábytek.

Kolekce Blooming zahrnuje vysoce kvalitní netkané tapety, které nejen zapůsobí na vzdušný, světlý vzhled a jemné vzory, ale také poskytují univerzální použití, například v kuchyních nebo koupelnách. Kromě toho lze tyto tapety snadno připojit ke zdi, kde drží velmi pevně.

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je Amory tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej. Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Amory je v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci nějaké jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

 

3. Technické informace

Hlavní funkce

 • Podkladový materiál Vlies
 • Povrchový materiál Vinyl
 • Kolekce Blooming
 • Vzhled Vzorovaný
 • Rozměry 10,05 x 0,53 m
 • Sesazení vzoru Přímé sesazení 64 cm
 • Report Přímé sesazení 64 cm