A.S. CRÉATION BLOOMING – KVĚTINOVÉ TAPETY

Užít si to nejlepší ze všech ročních období s tapetou - toto umožňuje zná…

Přečtěte si více
1 - 20 z 47 Produkty

A.S. CRÉATION BLOOMING - ČTYŘI STĚNY PRO ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ

Užijte si vaše oblíbené roční období, a to nejen sezónně, ale po celý rok - to je to, co vám nabízejí tapety z kolekce Blooming od společnosti A.S. Création. Zima, jaro, léto nebo podzim - jemné pastelové barvy a jemné struktury vytvářejí lehký vzhled a vytvářejí perfektní zázemí pro stylové prostředí i pro mladistvé prostory. Díky nepřehlédnutelnému a puristickému kouzlu tvoří diskrétní atmosféru. Tyto tapety umožňují fantazii vaší kreativity, pokud jde o kreativní nábytek.

Kolekce Blooming zahrnuje vysoce kvalitní netkané tapety na zeď , které nejen zapůsobí na vzdušný, světlý vzhled a jemné vzory, ale také poskytují univerzální použití, například v kuchyních nebo koupelnách. Kromě toho lze vkusné tapety snadno připojit ke zdi a jsou velmi pevné.

A.S. CRÉATION BLOOMING TAPETY S JARNÍMI MOTIVY

První paprsky slunce zahřívají mysl, faunu a flóru a dny se opět prodlužují - jaro znamená probuzení a začátek, a to je přesně to, co odrážejí tapety z kolekce Blooming. Jemné barvy, jemné struktury a láskyplně navržené květiny a květinové tapety splňují název kolekce. Světlé a jemné dekory kvetoucí kolekce Blooming naznačují přesně to, co jaro přináší: otevřenost ke všemu, co může přijít, a svoboda začít znovu. Tyto tapety se skvěle kombinují se světlými a pastelovými barvami, přírodními materiály a čerstvými květinami.

A.S. CRÉATION BLOOMING TAPETY S NÁDECHEM LETNÍ ATMOSFÉRY

Díky letním tapetám z kolekce Blooming to bude o něco silnější a barevnější. Inspirované přírodou, letní svěží tapety inspirují veselým výběrem barev od růžové a meruňkové až po limetkovou až tyrkysovou a máty. Barevné odstíny připomínající zmrzlinu poskytují osvěžující a harmonický nádech pro pohodu. Ať už je to tapeta se vzorem nebo jednobarevné tapety na zeď - veselé tapety kolekce Blooming vytvářejí letní náladu po celý rok.

A.S. CRÉATION BLOOMING TAPETY S NÁDECHEM PODZIMU

Podzimní tapety v kolekci Blooming od A.S. Creation se vyznačují zemitou barevností a stylovými vzory. Krémové odstíny a jemná šedá se hodí k modernímu a čistému vybavení. Ale s rustikálním dekorem lze realizovat i rustikální styly nebo romantický styl venkovského domu. Jemné lipové listy, hluboké bordó a červené tóny, stejně jako elegantní zlato dokonale završí podzimní pohodu, což zajišťuje harmonickou atmosféru po celý rok.

A.S. CRÉATION BLOOMING – KVĚTOVÝ DESIGN I V ZIMĚ

Pokud jste příznivcem chladných a nevýrazných barev, jsou pro vás obzvláště vhodné zimní tapety z kolekce Blooming. Jemné odstíny modré a šedé připomínají ledové krystaly a sníh a dodají vašim čtyřem stěnám teplo a útulnost. Vkusná optika materiálu, jako je tapeta s konkrétním vzhledem, je ideální pro moderní zařízení, jako je půdní vzhled nebo interiéry v průmyslovém stylu. Severské inspirace také inspirují tapetu s jemnými rozvětvenými větvemi ve všech představitelných odstínech šedé, což i přes svůj jednoduchý design znamená malou dynamiku.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU A.S. CRÉATION BLOOMING!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY A.S. CRÉATION BLOOMING NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY A.S. CRÉATION BLOOMING

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je Blooming tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Kolekce Blooming je v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY A.S. CRÉATION BLOOMING V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR!

Pokud jste hledali tapety se čtyřmi ročními obdobími po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více