Brand claim
832,00 Kč za roli
odpovídá 156,10 Kč / 1 m²
832,00 Kč za roli
odpovídá 156,10 Kč / 1 m²

Celkový součet
(Vč. DPH)
0,00 Kč
Fire sale icon

Tento produkt byl zakoupen 21 krát za poslední 4 týdny.

Delivery icon Doprava: 

250 Kč za objednávku

Delivery time icon Čas doručení: 

3-4 pracovních dní

Výhody produktu

  • Vysoká kvalita tapet od A.S. Création
  • Z kolekce Metropolitan Stories
  • Doporučeno pro Kancelář, Chodbu/Halu, Kuchyň, Ložnici, Obývací pokoj
  • Styl: Textil, Jednobarevný
Více informací o tomto produktu
Delivery icon Doprava: 

250 Kč za objednávku

Delivery time icon Čas doručení: 

3-4 pracovních dní

1. Podobné produkty

2. Tapeta 369226 Livingwalls Metropolitan Stories

S tapetami z kolekce Metropolitan Stories od Livingwalls můžete vnést do svých čtyř stěn individuální kouzlo mnoha evropských metropolí. Šest evropských metropolí - každá je jedinečná. Šest různých tapet - každá s vlastním příběhem. Vše je propojeno prostřednictvím zajímavého a exkluzivního stylu, vkusného designu a moderní a autentické ležérnosti v přístupu k životu.
Společnost Livingwalls přiřadila jednotlivé tapety v kolekci Metropolitan Stories jednotlivým postavám, z nichž každá představuje města Kodaň, Amsterdam, Paříž, Milán, Berlín a Londýn. "Nils Olsson" vás vezme na cestu po uvolněné Kodani a vykouzlí uvolněnou atmosféru stylovými retro tapetami v zemitých, teplých barvách a textilní optice. S programem „Anke & Daan“ zažijete kosmopolitní atmosféru Amsterdamu: dlaždice s asijským nádechem, květinová tapeta ve stylu holandských malířů a kamenné tapety vytvářejí kosmopolitní atmosféru. „Lola“ vykouzlí z Paříže trochu klasické elegance s přitažlivými kolážemi ve stylu 20. let a smyslnými tapetami ve stylu art deco s palmami, zatímco „Francesca“ z Milána znamená Dolce Vita s tapetami v bohémském stylu. „Paul Bergmann“ z Berlína vytváří kreativní auru s moderními tapetami s betonovým vzhledem a obklady stěn v trendově použitém vzhledu, zatímco „Lizzy“ z Londýna znamená kombinaci tradičního povědomí a vzpurných, moderních prvků.
Kolekce Metropolitan Stories od Livingwalls obsahuje vysoce kvalitní vliesové tapety, které nejen vyprávějí svůj vlastní příběh z evropských metropolí, ale také se snadno připevňují ke zdi a jsou velmi robustní. Moderní nástěnné oblečení má ideální tvarovou stálost a lze jej připevnit také v kuchyni nebo v koupelně. Tapety Metropolitan Stories lze čistit vlhkým hadříkem, jsou nehořlavé a světlostálé. Tapety Livingwalls jsou navíc vyráběny za podmínek šetrných k životnímu prostředí z nejlepších surovin a pod neustálou kontrolou kvality.

3. Technické informace

Hlavní funkce

  • Podkladový materiál Vlies
  • Povrchový materiál Vinyl
  • Kolekce Metropolitan Stories
  • Rozměry 10,05 x 0,53 m
  • Sesazení vzoru Bez sesazování
  • Report Bez sesazování