Tarkett Starfloor Click 55 - Vinylová podlaha zámková

Vinylová podlaha zámková Tarkett Starfloor Click 55 nabízí široké sp…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Od dekorů klasického dřeva až po urbanistický beton

Tarkett do kolekce Starfloor Click 55 zařadil mnoho různých designů, které upoutají pozornost. Na dřevěné straně spektra jde o realistické repliky dubu a borovice, na urbanistické straně se nacházejí odstíny zinku a betonu. Například odstín Modern Oak – White je dekor jasného, moderního dubu, který přesvědčí svou přirozeně vypadající strukturou povrchu. Na druhé straně odstín Composite – Cool Grey napodobuje betonový povrch v chladném šedém tónu, který perfektně ladí s moderním interiérem.

Dalším moderním stylem, i když ne tolik používaným, je odstín Vintage Zinc – Rust, který simuluje vzhled zinku. Oba jsou pak velmi vhodné pro urbanistický styl místnosti, třeba pro půdní prostory v obytném domě. Tyto podlahy vyzařují industriální šarm, který vytváří silný a vzrušující kontrast s moderním nábytkem. Mezi tímto obrovským výběrem inovativních návrhů vinylových podlah určitě najdete dekor, který bude sedět Vašemu stylu.

Vinylová podlaha Tarkett - Kvalita na dosah

Tato designová vinylová podlaha zámková je extrémně pevná, její užitná vrstva je široká 0,55 mm, díky čemuž je vhodná pro použití v mnoha typech prostředí. Třída opotřebení je zde 23/33/42, která mimo jiné indikuje její kompatibilitu v každém obytném prostoru, a to včetně těch nejintenzivněji používaných. Tato krytina se navíc hodí pro systém podlahového vytápění a je aplikovatelná v administrativních budovách, obchodech, velkých kancelářích, školách a mnoho dalších místech s vysokým provozem. Při montáži v průmyslu je vinylová podlaha zámková Tarkett Starfloor Click 55 ideální volnou pro běžně namáhané prostory, jako jsou například sklady.

Vysoce kvalitní vinylová podlaha s click systémem pro každodenní život

Co se týče požadovaných technických vlastností, zaklikávací vinylová podlaha zámková splňuje vysoké nároky. Při důkladném testování všedních výzev řada vinylová podlaha Starfloor Click 55 obstála s přehledem. Krytinu nijak nepoškodí kolečkové židle, ani jiné nohy nábytku, což také dokazuje její sílu a pevnost. V podobném testu se rovněž osvědčilo vertikální zátížení.  Vedle toho je kolekce velmi odolná proti světlu, což znamená, že barvy jsou jen minimálně náchylné k vyblednutí v průběhu času. S protiskluzností R9 či dokonce R10 (v závislosti na povrchové úpravě) a požární klasifikací Bfl-s1 si můžete být jistí, že jde o velmi bezpečnou podlahu pro Váš domov nebo podnik.

Kromě toho jsou prkna o tloušťce 4,5 mm zcela bez ftalátů a mají povrchovou úpravu PUR TopClean XP. Také proto jsou dílce velmi snadno čistitelné, a jsou velmi odolné vůči chemikáliím. To zajistí, že ani krátký kontakt zředěné kyseliny materiál nepoškodí a nezmění nijak technické vlastnosti. Dřevěné designy a betonové dlaždice jsou dostupné v rozdílných velikostech, a to z důvodu co nejlepšího zachování jejich autentického vzhledu. Nechte se inspirovat všemi dekory, které kolekce vinylová podlaha Starfloor Click 55 značky Tarkett nabízí.

Důležitá je také příprava podloží, na nějž budete pokládat vinylová podlaha

Vinylová podlaha je vybavená praktickým a důkladně otestovaným click systémem pro snadnou a rychlou instalaci. Zem, na níž budete podlahu instalovat, je nutné udržet rovnou a suchou. Drobné trhliny či nerovnosti můžete vyplnit speciální pastou. Vinylová podlaha zámková je možné pokládat na hladkou keramickou dlažbu, ale pouze v případě stejné výšky v celé místnosti a absence špatných spojů. V opačném případě je potřeba dlaždice odstranit a pokládat na jiné podloží. Textilní pokrývky je nutné odstranit v každém případě. A nakonec montáž kolekce vinylová podlaha Tarkett Starfloor Click 55 na kompaktní plastovou krytinu je možná,  ale pouze ve chvíli, kdy nemá pěnovou zadní stranu, je suchá a bez nerovností.

Snadná instalace podlahy jako lusknutí prsty - vinylová podlaha zámková

Nejlepších finálních výsledků dosáhnete, pokud při instalaci budete mixovat prkna z různých balení, které jste obdrželi, a nepoložíte žádná se stejným povrchem vedle sebe. Prkna si rozmístěte do jednotlivých řad a pracujte zleva doprava. Je důležité, aby mezi hranou prkna a stěnou, případně statickými předměty, zůstala alespoň 5 mm mezera. Jednotlivé dílce pak spojujte pomocí pera a drážky. Na konci každého řádku seřízěte prkno podle potřeby, aby opět byla zachovaná mezera od stěny.

Zbývající část prkna, pokud je delší než 30 cm, může být použitá jako první prkno v dalším řádku, podlaze to přidá na vizuální přitažlivosti. Při pokládání každé další řady vinylové podlahy musíte tu předchozí jemně nazvednout, abyste je všechny kusy mohly pospojovat. Po instalaci posledního prkna v místnosti můžete přejít na lišty. Pokud dáváte podlahu do vlhkého prostoru, mějte na paměti, že všechny hrany musejí být správně utěsněné. Ihned po dokončení celé práce Vaše nová podlaha pochozí.

Objevte kolekci vinylu Tarkett Starfloor Click 55 na eshopu Bricoflor

Koupit si novou podlahu, jakou nabízí například kolekce vinylová podlaha Tarkett Starfloor Click 55 i mnoho dalších, můžete rychle a pohodlně v eshopu BRICOFLOR. Získáváte tím od nás navíc speciální servis, jako je garance nejlepší ceny a zasílání vzorků zdarma. Už dnes si tedy řekněte, jaký produkt preferujete, ať si jej můžete co nejdřív užívat ve svém vlastním prostoru. Pokud budete renovovat víc místností nebo jen velkou plochu, ochotně Vám připravíme nabídku na míru. Kontaktujte nás tedy nezávazně ještě dnes s Vašimi osobními požadavky, uděláme vše, co je v našich silách, abyste byli spokojení a své sny mohly uskutečnit.

 

Plus icon Přečtěte si více