Close icon

Tarkett vinylová podlaha zámková – spolehlivé praktické řešení

1 - 20 z 164 Produkty

Vysoce kvalitní vinylová plovoucí podlaha od firmy Tarkett, která udělá z renovace hračku

Díky intuitivnímu zaklikávacímu systému montáže zámkové vinylové podlahy, který Tarkett dodává, můžeme pokládat podlahu okamžitě bez lepidla či jiného pojiva.  Plovoucí vinylová podlaha s click systémem má opravdu jednoduchou montáž, že ji zvládne instalovat opravdu každý z nás, dokonce ani amatér nebo domácí kutil by s pokládkou neměli mít žádný problém.

Kromě atraktivního vizuálního designu a technických vlastností je systém pokládky klíčový faktor při určování, která zámková vinylová podlaha je vhodná pro Vaši domácnost. Vinylová podlaha přichází v mnoha variantách, může být jako lepený vinyl (se „suchou“ zadní stranou), samolepicí vinylová podlaha, samoležící loose lay vinyl nebo vinylová plovoucí podlaha, jíž jméno je odvozené od tradičních parket a laminátových podlah.

Přestože všechny typy vinylové podlahy jsou stále populárnější, plovoucí vinylova podlaha se osvědčila jako nejoblíbenější produkt ze všech. Je to dané zejména tím, že vinylová plovoucí podlaha s click systém byla otestovaný časem a většina z nás se s ním už minimálně jednou v životě setkala.

Tarkett není jen evropským lídrem na trhu zámkové vinylové podlahy, proslavil se však také parkety.  Většinu jeho výrobků je možné použít v obytných i komerčních prostorech, některé pak dokonce v průmyslu. Dále proniká mezi největší hráče v oblasti laminátové podlahy, lina nebo elastických podlahách pro sportovní haly.

Jedna taková plovoucí vinylová podlaha s click systémem, kterou lze využít téměř ve všech oblastech, je rozsáhlá řada Tarkett Starfloor. Mnoho různých inspirativních designů zámkové vinylové podlahy je k dispozici s různými vrstvami opotřebení, což zajišťuje nalezení vhodného produktu pro prakticky všechny místnosti. Kolekce Tarkett Starfloor Click 30 a Tarkett Starfloor Click 55 se pyšní vlastnotmi, že vinylová plovoucí podlaha může být využita pro domácí použití s mírným až běžným provozem.

Tarkett Starfloor Click 30 – šampion zámkové vinylové podlahy pro domácnost

V posledních letech se vinylová plovoucí podlaha v řadě Tarkett Starfloor Click 30 stala mezi zákazníky vyhledávaným a oblíbeným produktem. Jedním z hlavních důvodů je její vhodnost použití ve všech obytných prostorech, zámková vinylová podlaha se hodí do každé místnosti, které dodá nový lesk a atraktivní vzhled.

Díky nízké celkové tloušťce 4 mm, z níž 0,3 mm je užitná vrstva, je tato plovoucí vinylová podlaha zámková systémem optimální pro každodenní použití. Navíc k tomu, vyniká tato vinylová plovoucí podlaha opravdu snadnou pokládkou, kterou zvládne opravdu každý bez jakýchkoliv předchozích znalostí.

Silná zámková vinylová podlaha se vyznačuje několika funkcemi, které usnadňují každodenní život. První velká výhoda zámkové vinylové podlahy je například její snadná pravidelná údržba při běžném čištění. Díky ošetření povrchovou úpravou PUR umožňuje vinylová plovoucí podlaha, aby na ní mohly být použity běžné čistící prostředky a zároveň obsahuje vrstvu, která zabraňuje poškrábání a oděru.

Plovoucí vinylová podlaha má velmi dlouhou životnost, a tak dlouho vydrží jako nová. PVC dlaždice i prkna jsou vyráběné bez použití ftalátů, a tak jsou šetrnější k životnímu prostředí než tradičně vyráběné laminátové a parketové podlahy. To mimo jiné pozitivně ovlivňuje kvalitu vzduchu v prostoru, v němž je tato podlahová krytina instalovaná. Po skončení své životnosti je navíc vinylová plovoucí podlaha 100% recyklovatelná. Se všemi těmito přednostmi přináší Tarkett opravdu ideální řešení zámkové vinylové podlahy pro Vaší domácnost.

Tarkett Starfloor Click 55 – pohodlná a sílná vinylová plovoucí podlaha v jednom

Vinylová plovoucí podlaha řady Tarkett Starfloor Click 55 je charakteristická svým širokým výběrem designů. Najdete zde zámkové vinylové podlahy v podobě přírodních dřevěných dekorech, ale také moderní vzory betonu nebo zinku. Plovoucí vinylová podlaha a její zkosené hrany pak ještě přidávají na autentičnosti, a celkově je z této vinylové podlahy na první pohled patrná její vysoká kvalita zpracování.

Užitná vrstva zde této zámkové vinylové podlahy měří 0,55 mm. To indikuje, že tato plovoucí vinylová podlaha může být bez problému použita v jakékoli místnosti Vašeho domu, prakticky všech komerčních prostorech, a dokonce i v průmyslových objektech s běžným provozem. Vinylová plovoucí podlaha lze použít i pod kolečkovými židlemi, jelikož ji nezpůsobí žádné trvalé poškození. Kromě toho se řada Tarkett Starfloor Click 55 vyznačuje barevnou stálostí, což znamená, že použité barvy jsou daleko méně náchylné k vyblednutí v horizontu mnoha let.

Zámková vinylová podlaha je charakteristická svou celkovou tloušťkou 4,5 mm, dále vinylová plovoucí podlaha této řady neobsahuje žádné ftaláty a je ošetřená povrchovou úpravou PUR. Díky čemuž je plovoucí vinylová podlaha velmi snadno čistitelná a udržovatelná, a dále velmi odolná vůči chemikáliím, které obsahují běžné čistící prostředky.

Tato vinylová plovoucí podlaha je velmi snadno instalovatelná, a to díky praktickému a důkladně testovanému systému zaklikávání výrobce Tarkett. Drážky do sebe velmi dobře zapadají a vytvářejí pevný spoj (podobný systém znáte z parketové podlahy nebo laminátové krytiny). Vyberte si Váš oblíbený vzor zámkové vinylové podlahy Tarkett.

Tarkett iD Inspiration Click 55 – plovoucí vinylová podlaha, která inspiruje

Zámková vinylová podlaha v řadě Tarkett iD Inspiration Click 55 se stane ideálním partnerem pro Vaši plánovanou rekonstrukci. Díky vysoké třídě opotřebení 33/42 se jedná o ideální řešení prakticky každého prostoru. Tato vinylová plovoucí podlaha se hodí ve velmi intenzivně používaných komerčních prostorech, stejně jako průmyslových objektech se středním provozem. Samozřejmě velmi dobře bude tato plovoucí vinylová podlaha sloužit také ve Vaší domácnosti.

Prvotřídní vinylová plovoucí podlaha s click systémem značky Tarkett se hodí do kterékoli místnosti, která Vás jen napadne – obývací pokoj, ložnice, jídelna, chodba a další. Bez starostí lze vinylová plovoucí podlaha využit i pro komerční účely v obchodech, galeriích, hotelech nebo jiných veřejných budovách. V neposlední řadě se zámková vinylová podlaha skvěle hodí do kanceláří anebo zasedacích místností, když Tarkett myslel také na vhodnost jejího použití společně s kolečkovými židlemi.

Zatímco jiné levné PVC podlahy by s tím mohly mít problém, plovoucí vinylová podlaha Tarkett iD Inspiration Click 55 je pro to stvořená a schopná čelit dennímu náporu zatížení. Částečně je to zásluha transparentní užitné vrstvy silné 0,55 mm, která je na povrchu zámkové vinylové podlahy. Ta dále chrání strukturu a krásný autentický design.

Užitná vrstva je navíc ošetřená povrchovou úpravou TopClean XP, která zámkové vinylové podlahy činí ještě pevnější a snadněji udržovatelnými. Tato plovoucí vinylová podlaha s click systémem je odolná vůči poškrábání a oděru a každodenní údržba zámkové vinylové podlahy Vám nezabere víc než pár minut.

Vinylová plovoucí podlaha od firmy Tarkett je navíc velmi odolná vůči chemikáliím, které bývají obsažené v čistících prostředcích, a tak není nutné si lámat hlavu, čím podlahu umyjete. Výrobní proces je ekologický, a tak plovoucí vinylová podlaha od firmy Tarkett neobsahuje žádné ftaláty a je kompletně recyklovatelné. Můžete si tedy v klidu vychutnávat nový vzhled Vaší vinylové podlahy, aniž byste nějak poškozovali naší planetu. Tarkett svými produkty vědomě minimalizuje ekologický dopad za příznivé ceny v moderních designových dekorech.

Plovoucí vinylová podlaha se zámkovým systémem instalace? Dejte jí šanci, budete unešení

Vinylová plovoucí podlaha a její pokládka už není těžkopádná, drahá ani časově náročná. Tarkett přichází s přímočarou instalací zámkové vinylové podlahy ve své řadě Tarkett Starfloor. Tato zámková vinylová podlaha má click systém montáže, čímž je její instalace hračka, jak pro kutily, tak amatéry. Z části jde o výsledek omezení používání lepidel nebo speciálního nářadí, druhá věc je nemožnost poškození povrchu PVC podlahy a dlaždic již při instalaci. Nestane se Vám tedy, že zničením některých dílců nebudete schopní dokončit pokládku v celé místnosti.

Vinylová plovoucí podlaha Tarkett Starfloor je skvělým partnerem pro veškeré renovace, protože její PVC dlaždice či prkna můžou být jednoduše seřezané do velikosti pokoje bez ohledu na to, jaký má tvar. Stačí Vám k tomu například jen zatahovací nůž. Potom už jsou jednotlivé kusy zámkové vinylové podlahy spojované intuitivním systémem pomocí drážek, který pravděpodobně znáte u laminátové podlahy či kterým se vyznačují parkety.

Ačkoli to není nutné, doporučuje se dát pod podlahu položku, a to pro lepší tlumení zvuku. Dochází tím ke ztlumení šumu i hluku přenášeného ze sousedních místností, což konečně učiní Váš domov klidnějším a tišším místem. Další velkým důvodem, proč představuje plovoucí vinylová podlaha skvělou volbu pro domácí rekonstrukci, je, že vinylová plovoucí podlaha je ihned pochozí po dokončení montáže.

Nečeká se v tomto případě na zdlouhavé zaschnutí lepidla nebo sednutí si materiálu. Také nábytek hned můžete přesunou do místnosti a začít vše používat, jak jste zvyklí. Ve zkratce se dá říct, že zámková plovoucí podlaha s click systémem od Tarkett je snadno instalovatelná, jednoduše udržovatelná a vhodná pro amatéry, stejně jako profesionály.

Technická kvalita a výkon, pro který se zámková vinylová plovoucí podlaha vyplatí

Vinylová plovoucí podlaha s click systémem má mnoho výhod, které zjednodušují každodenní život. Kromě snadné instalace je plovoucí vinylová podlaha značky Tarkett obecně velmi pohodlně udržovatelná a nedochází u ní k poškození. To je částečně zásluha robustní užitné vrstvy s povrchovou úpravou PUR, která přispívá k dlouhé životnosti a silné odolnosti vinylové podlahy.

Dalšími skvělými technickými vlastnostmi zámkové vinylové podlahy jsou odolnost proti skluzu skupiny R9 nebo R10 v závislosti na konkrétním výrobku, odolnost proti ohni Bfl-s1 a skupina opotřebení T. Kromě toho je vinylová plovoucí podlaha firmy Tarkett vhodná pro použití v místnostech s kolečkovými židlemi či jiným nábytkem.

Pokud k tomu ještě přidáte, že plovoucí vinylová podlaha přichází v této řadě v mnoha provedení, od všech odstínů dřeva až po nejzajímavější odstíny kamene a kovu, už si jste asi jistí, že si bez problému najdete to pravé, co hledáte. Navíc s malou velikostí pouhých pár milimetrů jsou dnes vinylové podlahy od Tarkett jednou z nejlepších voleb na trhu pro jakýkoli typ renovace.

Objednejte si Tarkett zámkové vinylové podlahy s click systémem ještě dnes – v eshopu BRICOFLOR

Vinylová plovoucí podlaha od firmy Tarkett je jedničkou v oblasti podlahových řešení, a tak není žádné překvapení, že zde v onlině obchodě BRICOFLOR nabízíme rozsáhlý katalog této prvotřídní evropského společnosti. Plovoucí vinylová podlaha Tarkett proměnila pokládku ve hru, kterou zvládne opravdu každý. Kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím telefonu, kontaktního formuláře anebo nám napište e-mail, a využijte naší služby vzorky zdarma a také garanci nejlepší ceny. Máte v plánu větší objednávku vinylové podlahy? Žádný problém, ozvětě se nám co nejdřív, abychom Vám připravili jedinečnou nabídku na míru. Těšíme se na naši spolupráci.

Plus icon Přečtěte si více