Tarkett Starfloor Click 30: Odolná a stylová vinylová podlaha zámková

Vinylová podlaha zámková z řady Tarkett Starfloor Click 30 je vhodná pro aplikaci v …

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Vinylová podlaha, jenž naplní Vaše vysoké požadavky

Vinylová podlaha Starfloor Click 30 je potom plovoucí podlahou pasující do obytných a nízkoprahových prostor, která se pro rozmanitost stylů dá perfektně kombinovat s nejrůznějšími interiéry a dekoracemi. Tato vinylová podlaha zámková a polotrvalou instalací poskytují moderní, vysoce kvalitní a snadno udržovatelnou alternativu k opravdovým dřevěným podlahám.

Vinylová podlaha zámková Starfloor Click 30 je řada modulových PVC podlah firmy Tarkett, které jsou dokonale připravené pro použití v rušných obytných prostorech (užitná třída 23 a 31). Navzájem propojené dílce budou rovněž velmi dobře sloužit v mírně používaných komerčních prostorech, a jedním z důvodů je obrovský rozsah designových možností. Ideální variantu najdete pro obývací, jídelní i spací místnosti, stejně jako kanceláře nebo zasedací místnosti.

S celkovou tloušťkou pouhých 4 mm je s tímto zaklikávacím vinylem extrémně snadné manipulovat (7,4 kg/m2), i když neztrácí na značné pevnosti. Užitná vrstva podlahy měří 0,3 mm a je utěsněná polyuretanovou vrstvou PUR Extreme Protection, která ji chrání před poškrábáním a oděrem. Další výhodou této povrchové úpravy je přispění ke snadné údržbě a celkově nízkým nárokům na čištění krytiny (stačí k tomu běžně dostupné prostředky). Starfloor Click 30 je tak optimální parner pro každodenní život.

Vinylová podlaha zámková od Tarkett je unikátní

Vinylová podlaha Starfloor Click 30 přináší klasické a moderní dřevěné dekory dohromady. Vedle tradičních dubových variací (např. Cerused Oak Beige), se řada může pochlubit třiceti moderními imitacemi dřeva, které hravě uspokojí každou poptávku. Úžasné modely šedých tónů (např. Smoked Oak Dark Grey) vnesou do každého prostoru živost. Každá dlaždice nebo prkno dodává pocit skutečného dřeva, což ještě povyšuje zkosenými všemi čtyřmi hranami. Vizuálně je tedy povrch krytiny ještě dokonalejší, a místnost obdařuje rustikálním vzhledem. Zvolte si tedy pro svůj prostor novou podlahu, která mu přinese správnou rovnováhu mezi klasikou a modernou.

Vinylová podlaha zámková - Stačí párkrát kliknout a je hotovo

Vinylová podlaha zámková lze velmi snadno položit, zvládne to i člověk, který si dřív musel najímat pokladače.Vinylová podlaha z řady Tarkett Starfloor Click 30 je vybavena click systémem, který z renovace dělá úplnou pohodu. Pokládka se řeší bez použití speciálního nářadí a také bez lepidla, plovoucí konstrukce pak chrání před poškozením i podloží. Jde tedy o velmi bezpečné řešení.

Vinylová podlaha a její jednotlivé dílce můžou být seříznuté podle nutnosti tak, aby odpovídaly rozměrům místnosti, a to obyčejným zatahovacím nožem. Je zde rovněž možné, abyste pod podlahu instalovali kročejovou zvukovou izolaci, čímž budete kompenzovat povrchové nerovnosti a zároveň snížíte nárazový hluk. Nově zařízená místnost je ihned po dokončení pochozí a vybavení může být vrácené na původní místo. S řadou Starfloor od Tarkett mohou snadno i laici a „hobbíci“ přetvořit místnost mrknutím oka.

Luxusní vinylová podlaha zámková Tarkett Starfloor Click 30

Nepřesvědčí Vás jen svými atraktivními designy, ale rovněž mnoha technickými vychytávkami. Čelem se postaví prakticky k jakékoli denodenní výzvě. Atributy, jako jsou odolnost proti ohni Bfl-s1, odolnost proti opotřebení vyhovující normám EN 660-2, vhodnost pro kolečkové židle typu W nebo odolnost proti skluzu R10 (prkna) a R9 (dlaždice), to jasně deklarují. Tato kolekce je dále vhodná pro podlahové vytápění (až do 27°C), což oceníte především v zimě, kdy budete stále v teple.

To je bezesporu další velká výhodu vinylu oproti masivním dřevěným podlahám. Vinylová podlaha Tarkett navíc vždy dodržuje trvale udržitelné výrobní postupy, podlahy produkuje bez ftalátů a jiných škodlivých látek pro naše životní prostředí. Jeho produkty jsou pak kompletně recyklovatelné. Výrobce na celou kolekci poskytuje 15 let záruky při domácím použití.

Vinylová podlaha zámková Tarkett Starfloor Click 30 v eshopu Bricoflor

Koupit si novou podlahu, jakou nabízí například kolekce vinylová podlaha Tarkett Starfloor Click 30 i mnoho dalších, můžete rychle a pohodlně v eshopu BRICOFLOR. Získáváte tím od nás navíc speciální servis, jako je garance nejlepší ceny a zasílání vzorků zdarma. Už dnes si tedy řekněte, jaký produkt preferujete, ať si jej můžete co nejdřív užívat ve svém vlastním prostoru. Pokud budete renovovat víc místností nebo jen velkou plochu, ochotně Vám připravíme nabídku na míru. Kontaktujte nás tedy nezávazně ještě dnes s Vašimi osobními požadavky, uděláme vše, co je v našich silách, abyste byli spokojení a své sny mohly uskutečnit.

 

Plus icon Přečtěte si více