vyhledávání search on website
Odborné poradenství
+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin
Help icon
KONTAKT

Tarkett Easium: Nejlepší kombinace dřeva s vinylovými podlahami

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Současné dřevěné dekory pro moderní a klasicky interiér

Dřevěné dekory obsahují atraktivní barvy dubu a jilmu, které vypadají velmi přirozeně. Každý díl má zkosené všechny čtyři hrany, a to z důvodu zvýšení podoby opravdové dřevěné podlaze. Také struktura povrchu je imitovaná s velkou pečlivostí, aby vizuální stránka byla ještě povýšená. Díky osmi variantám si určitě vyberete takový design, který skvěle zapadne do Vašeho interiéru a vytvoří prostředí, po kterém toužíte. Například Tarkett Easium Contemporary Oak – Grege je velmi stylový mix šedé a béžové barvy. Tento neutrální odstín s decentním povrchem můžete kombinovat s klasickým interiérem, stejně jako moderně vybavenými pokoji. Na druhou stranu Tarkett Easium Elm – Beige je replika zářivého jilmu. Tento dekor je dokonalý základ přátelského a tichého designu pokojů a hodí se k skandinávskému stylu vybavení. Pokud ale hledáte výraznější módní designy, Tarkett Easium Rutic Oak – Medium Grey pro Vás bude vhodné řešení. Tyto prkna nesou šedivý dubový dekor, který je zároveň elegantní a moderní. To jsou však jen tři dekory, objevte v našem eshopu BRICOFLOR další a zvolte si ten pravý.

Vícevrstvé podlahy s click systémem najdou uplatnění v domácnostech a komerčních prostorech

Díky zařazení do užitné třídy 23/32 je zaklikávací vinyl z kolekce Tarkett Easium použitelný jak v obytných, tak komerčních prostorech. Hlavní důvod pro takto vysokou klasifikaci je 0,4 mm široká průhledná užitná vrstva. Vícevrstvé vinylové podlahy se vyrábí v rozměrech 129,2 x 19,4 cm a jejich celková tloušťka je 1 cm. Pokud jste si tedy doteď nebyli jistí, zda tato prkna využijete i ve velmi intenzivně používaných prostorech, tohle Vám věříme ujistilo. Rozhodně obstojí v obývacích pokojích, chodbách apod. Při komerčním použití jsou vhodné ve středně užívaném prostředí, jako jsou kanceláře nebo kavárny. Jejich výhoda na obou místech spočívá v odolnosti vůči kolečkovému nábytku.

Ověřená kvalita – nosné desky HDF udrží vinylovou podlahu v nejlepší možném stavu

Řada Tarkett Easium vinylových podlah s nosnými deskami HDF jen nevypadá robustně, ona vskutku je. Navíc je vybavená povrchovou úpravou Extreme Protection, a tak jde o velmi odolnou podlahovinu proti poškrábání a promáčknutí. Kromě toho byla tato luxusní vinylová krytina testovaná na odolnost vůči chemikáliím a prošla „bez ztráty kytičky“. V tom samém testu se navíc ukázaly tyto vinylové dílce jako odolné proti poškození způsobené nábytkem. Třída požární klasifikace Bfl-s1 ukazuje, že jde o bezpečný povrch, který v případě požáru vypouští jen velmi malé množství kouře. Mezi další vynikající vlastnosti patří odolnost proti skluzu R10 a proti světlu, což zajistí nevyblednutí barev. Použité plastifikátory ve vinylové konstrukci jsou zdravotně nezávadné a také bezpečné při kontaktu s potravinami. Díky tomu můžete tuto podlahu bez obav instalovat i v dětských pokojích nebo jídelnách. Integrovaná vrstva dále pohlcuje zvuk a snižuje nárazový hluk, a to až dokonce do 15 dB. Materiál, z něhož jsou prkna vyráběné, je 100% recyklovatelný, čímž šetří cenné obnovitelné zdroje. Právě tohle ekologické smýšlení přivedlo kolekci Easium až k ocenění „Blue Angel“.

Příprava pokládky zabere jen pár minut

Zem, na kterou se chystáte instalovat krytinu, by měla být suchá a rovná. Ideálně pak rovněž odstraňte skvrny a mastnoty, pokud je to možné. Podloží ještě důkladně vysajte a zbavte veškerého prachu a dalších nečistot. Pokud má podloží značné vyškové rozdíly, silně doporučujeme použít pěnovou vrstvu anebo podložku, která povrch, na který budete pokládat novou podlahu, vyrovná. Pokud tak neučiníte, jakákoli nerovnost bude vidět ve finálním výsledku. Rovněž by bylo vhodné, abyste pod zaklikávací vinyl Tarkett Easium ještě přidali PE fólii, která je odolná proti vlhkosti. Další materiál tlumící zvuk už se nevyžaduje, ani nedoporučuje. Neinstalujte jednotlivé dílce blíž jak 8 mm od stěny nebo statických překážek, jako jsou sloupy apod. Důvod je prostý, jde o plovoucí podlahu, která potřebuje prostor k roztažení do stran vlivem teploty a vlhkosti v místnosti. Před zahájením instalace si tedy změřte celý pokoj a naplánujte si, jak a kde seříznete vždy první a poslední prkno v každé řadě.

Jednoduchá instalace pro domácí kutily

Tyto podlahy od Tarkett jsou opatřené pohodlným systém montáže na „kliknutí“, což zaručuje velmi snadnou pokládku, o čemž se přesvědčí i ten, kdo s ní ještě nemá žádnou zkušenost. Umístěte neotevřené balení podlahy horizontálně do pokoje a nechte je alespoň 48 hodin odpočívat. V místnosti by nemělo být méně jak 15°C, před ani při instalaci. Výrobce také doporučuje instalovat prvně skříně, až potom prkna. Pokud však zvolíte opačný postup, skříně by měly být připevněné k opěrně stěně nebo jinak uchyceny. Rozhodně je však neuchycujte přes podlahová prkna. S pokládkou začněte u levého rohu vzdálenějšího od dvěří, odkud budete postupovat dál. Intuitivní spojování jednotlivých dílců Vás provede celou pokládkou. Podlahu po dokončení můžete začít okamžitě využívat. Další výhodou vinylové krytiny s click systémem Easium je, že po instalaci nezůstává žádný výrazný nepořádek.

Objednejte si Tarkett Easium v online obchodě BRICOFLOR

Koupit si novou podlahu, jakou nabízí například kolekce Tarkett Easium i mnoho dalších, můžete rychle a pohodlně v eshopu BRICOFLOR. Získáváte tím od nás navíc speciální servis, jako je garance nejlepší ceny a zasílání vzorků zdarma. Už dnes si tedy řekněte, jaký produkt preferujete, ať si jej můžete co nejdřív užívat ve svém vlastním prostoru. Pokud budete renovovat víc místností nebo jen velkou plochu, ochotně Vám připravíme nabídku na míru. Kontaktujte nás tedy nezávazně ještě dnes s Vašimi osobními požadavky, uděláme vše, co je v našich silách, abyste byli spokojení a své sny mohly uskutečnit.

 

Plus icon Přečtěte si více