Gerflor TopSilence Design vinylová podlaha: Technicky vyspělý produkt

Podlahářská společnost Gerflor představuje nejnovější inovativní produkt s kolekc&iacut…

Přečtěte si více

Vinylová podlaha pro znalce

Vinylová podlaha a její pokládka je snadná díky důmyslnému integrovanému instalačnímu systému s vertikálním zaklikáváním. Perfektně se hodí pro obytné prostory s nejintenzivnějším používáním, stejně jako komerční prostory s běžným provozem. Tato zaklikávací vinylová podlaha zámková je navíc vhodná pro použití v místnosti s kolečkovými židlemi, které na ní nezpůsobí žádné trvalé poškození, a tak se výborně hodí i do dětských pokojů nebo kanceláří. Další výhodou je kompatibilita s podlahovým vytápěním, pružnost a vysoká rozměrová stálost.

V neposlední řadě tato vinylová podlaha zámková skvěle pohlcuje zvuk, a tak dokáže zajistit klidné prostředí i v rušných budovách. Pod nášlapnou vrstvou se nachází vinylová vrstva elastická, která díky kombinaci s vláknitou podšívkou o tloušťce jen 1 mm, zajišťuje pohodlí pod nohama při chůzi. Tato vlákna také polhcují zvuk i nárazový hluk, a tak není nutné podlahu ještě podkládat izolační rohoží. Dolní vrstva je pak tvořená odolnou a extrémně silnou (7,5 mm) HDF deskou, jež zaručuje neobyčejnou stabilitu.

Originální a vzácné dekory - Vinylová podlaha 

Jde tedy o praktický a technicky vyspělý produkt, který je zároveň velmi vzhledný. Mezi dekory převládají ty dřevěné, najdete zde vzácné tmavé dřevo, ale i šedivý severský styl nebo klasické vzory. Pro ještě větší zážitek vše dotváří realistické struktury povrchu a zkosení všech čtyř stran. Minerální vzory doplňují bohatý výběr tmavě šedou a béžovou barvou. Kolekce vinylová podlaha zámková TopSilence se tedy dá shrnout jako tichá krásná vinylová podlaha zámková který padne ke každému interiéru v domácnosti i mimo dům.

Objednejte si Gerflor TopsSilence nyní na webu Bricoflor

Kolekce vinylová podlaha zámková Gerflor Senso TopSilence nyní najdete v online obchodě BRICOFLOR, kde pro Vás máme produkty od všech předních výrobců vysoce kvalitních podlah. Kontaktujte nás ještě dnes a využijte naši službu vzorky zdarma a řeknete si o naši garanci nejlepší ceny. Potřebujete-li větší objednávku, rádi  a bez problému Vám připravíme individuální nabídku na míru. Pokud máte jakoukoli otázku ohledně našich produktů, prosím zavolejte nám anebo pošlete e-mail. Těšíme se na naši spolupráci.

Plus icon Přečtěte si více