Close icon

Gerflor Senso Lock 20: vinylová podlaha zámková

Obnovit Vaši domácnost se může velmi rychle stát nákladným rozhodnutím, kter&eac…

Přečtěte si více
1 - 8 z 8 Produkty

Vysoce vinylová podlaha zámková pro obytné prostory

Gerflor touto kolekcí Senso Lock 20 rozšířil svůj sortiment o vynikající produkt, který svou velkou variací stylů, výjimečnými kvalitativními prvky a ultra snadnou instalací Váš přiměje si jej oblíbit. Na rozdíl od skutečné podlahy ze dřeva, vinylová podlaha se velmi jednoduše instaluje a udržuje. Bude to skvělý partner pro Vaše spokojené bydlení. Tato vinylová podlaha zámková  Vaši touhu po nové podlaze vyřeší hned, aniž by výrazněji zatížila Váš rozpočet. Řada Senso Lock 20 od Gerflor Vás přesvědčí všemi styly.

Obsahuje šest kvalitních dřevěných a kamenných dekorů, z nichž vždy alespoň Vám bude po chuti. Čtyři dřevěné designy na každého zapůsobí svým přirozeným realistickým vzhledem, který uživateli dodává autentický pocit. Kolekce vinylová podlaha zámková Senso Lock 20 v sobě uchovává nejoblíbenější dřevěné a kamenné styly na německém trhu, přináší je ve výjimečné kvalitě, která se pomalu stává naprostou nezbytností. Nekvalitních dobře vypadajícícíh produktů už totiž všichni mají dost. Dnes totiž můžete mít krásnou a zároveň kvalitní krytinu a ani Vás nebude stát ranec. Přesvědčte se v našem online obchodě a najděte si svého favorita napříč všemi provedeními.

Vinylová podlaha zámková je ideální řešení pro všechny pokoje v domě

Vinylová podlaha zámková Gerflor Senso Lock 20 je vhodná pro instalaci prakticky v každé místnosti Vašeho domu. Hodí se pro regulérně používanou obytnou plochu (užitná třída 22). Svými nadčasovými dřevěnými a kamennými dekory zaručuje její bezvadnou kombinaci s jakýmkoli stylem interiéru. Vinylová podlaha nebo prkna se můžou napříč pokoji lišit, což zajistí selektivní vymezení a přispěje k individualitě každého prostoru. Skvělý příklad je využití lakované zaklikávací vinylové podlahy v kamenném dekoru pro Vaší kuchyň v kombinaci s barevnými dřevěnými prkny z totožné kolekce v jídelně či obýváku. Jsme si jistí, že si v řadě vyberete ideální řešení pro Vaši ložnici, dětský a obývací pokoj, stejně jako kuchyň a další.

Technicky velmi kvalitní vinylová podlaha - kolekce Gerflor Senso Lock 20

Vinylová podlaha zámková od Gerflor Vás nepřesvědčí na celé čáře jen vizuálně. Technické vlastnosti vinylu s click sytémem jsou totiž další předností tohoto produktu. Senso Lock 20 je kolekce perfektně přizpůsobená obytným prostorům, pyšní se například požární klasifikací Bfl-s1 či odolností proti skluzu R9/R10. Dále tyto vinylové dlaždice a prkna mají skvělou tepelnou vodivost a hodí se tak pro podlahové vytápění. Zvlášť v zimě to jistě oceníte, protože procházet se po příjemně vyhřáté podlaze je k nezaplacení. Krytina je navíc ošetřená povrchovou úpravou PUR, což zabraňuje poškrábání a činí ji zvlášť odolnou a trvanlivou.

Vinylová podlaha na míru v online obchodě Bricoflor

Pokud jste hledali vinylové podlahy po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více