vyhledávání search on website
Odborné poradenství
+420 234 076 058
Po – Pá: 8-17 hodin
Help icon
KONTAKT

GERFLOR SENSO CLIC 30 - nová vinylová podlaha zámková

Objevte v exkluzivitě novou kolekci vinylové podlahy zámkové od výrobce Gerflor: Gerflor Senso…

Přečtěte si více
origin-claim
699,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
origin-claim
699,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
origin-claim
699,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
origin-claim
699,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
origin-claim
699,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
origin-claim
699,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
origin-claim
699,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
origin-claim
699,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
origin-claim
699,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
origin-claim
699,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
origin-claim
699,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku
origin-claim
699,00 Kč za m²
Doprava: 700 Kč za objednávku

GERFLOR SENSO CLIC 30: Gerflor vinylová podlaha zámková

Díky nášlapné vrstvě 0,30 mm a při celkové tloušťce 4,2 mm, nabízí vinylová podlaha zámková Senso Clic významnou odolnost proti opotřebení, zbytkovému odsazení, poškrábání a nárazům, které mohou nastat denně v rámci běžné činnosti. Vodotěsný, odolný proti vlhkosti a proti skluzu, tento francouzsky vyrobený recyklovatelný vinyl slibuje odolnost, stabilitu a snadnou a rychlou údržbu.

GERFLOR SENSO CLIC: Ideální vinylová podlaha zámková pro domácnost

Tato vinylová podlaha zámková, která se mimo jiné může pochlubit zdravým nátěrem, je ideální pro intenzivní bytové účely, a tak může být instalována po celém domě: obývací pokoje, ložnice, předsíně, kanceláře ... a dokonce i ve vlhkých místnostech! Nehrozí žádné nebezpečí, že se voda dostane pod dlaždice: koupelna a kuchyň se mohou pochlubit designem a výkonem firmy Gerflor!

Vinylová podlaha zámková GERFLOR SENSO CLIC je snadná na instalaci

Vinylová podlaha zámková Senso Clic od firmy Gerflor má stejný systém oříznutí, který používá Click Senso Gerflor Premium: jeho důsledkem je velice rychlá a jednoduchá plovoucí konstrukce, která potěší každého kutila amatéra. Tento ořezový systém vyrobený ve Francii umožňuje pokládat podlahu snadno a rychle, a v případně jejich poškození snadnou výměnu. S Gerflor Senso Clic nemusíte být profesionál, který by mohl dělat zázraky; je důležitá pouze čistá, suchá, zdravá, hladká a plochá podložka. Kromě toho je tato vinylová podlaha vhodná pro podlahové vytápění.

Vinylová podlaha zámková a co můžeme od ní očekávat?

Francouzský výrobce Gerflor se neustále snaží vytvářet pro vás moderní modely v popředí trendů. Navrhovaný ve formátu čepelí nebo desek podle modelů, vinylová podlaha zámková Gerflor Senso Clic předloží imitace dřevěné podlahy různorodé a teplé, stejně jako betonové efekty plné stylů. Ozdobné cementové dlaždice by se pravděpodobně také měly objevit.

Gerflor vinylová podlaha zámková - moderní vinylová podlaha

Gerflor vinylová podlaha je k dispozici v dřevěných a kamenných dekorech, které lze použít v obytných i komerčních prostorech. Plovoucí vinylová podlaha této francouzské prvotřídní firmy je extrémně odolná a vydrží opravdu intenzivní zátěžový provoz. I přes své technické přednosti, je však rovněž hladká, pohodlná a stylová.

Vinylová podlaha zámková Gerflor znovu dokazuje, že s nejnovější trendy vinylové podlahy si tyká, dokonce je leckdy udává. Sám si nechal zpracovat výzkum, aby splnil požadavky svých zákazníků a přinesl jim to, co poptávají. Vinylová plovoucí podlaha přichází v několika kolekcích s dřevěnými a kamennými styly, od světlého odstínu dubu až po design tmavého kamene.

Gerflor spolupracuje s designéry po celém světě, aby ve svém portfoliu měl jen ty nejoblíbenější a nejnovětší trendy podlahy. Nové barvy, textury a vzory jsou neustále vytvářené a klienti tak mají z čeho vybírat. Protože už tohoto výrobce dobře znají, vždy předvídají nový dechberoucí design. Ten však, pokud je to vůbec ještě možné, předčí jejich očekávání. Zámková vinylová podlaha má vždy naprosto autentický a realistický vzhled, je snadno zaměnitelná za reálné dřevěné parkety nebo kamennou dlažbu.

Vinylová podlaha zámková od Gerflor a její znaky

Gerflor poskytuje odolné a pevné zámkové vinylové podlahy, které lze použít ve všech situacích a prostředích. Vinylová podlaha je silná a trvanlivá, jelikož k jejich výrově jsou využívané pouze velmi kvalitní materiály a spadají tak do vysokých užitných tříd. Vinylová podlaha click od Gerflor je navíc odolná proti ohni a také skluzu, což jen přispívá jejich bezpečnosti a vhodnosti použití v domácím, stejně jako komerčním prostoru

Vinylová plovoucí podlaha s click systémem od tohoto výrobce je dále ošetřena povrchovou úpravou PUR, a tak zdatně odolá opotřebení a oděru. Kromě toho úprava podlahu utěsní, což z ní udělá voděodolnou krytinu, která zvládne i koupelny, kuchyně a jiné vlhké prostory. K udržení v dobrém stavu pak postačí jen základní lehké čištění.

Nadčasový design s širokou paletou barev. To nabízí vinylová podlaha zámková od Gerflor

I přesto, že Gerflor vyrábí spousty odlišné zámkové vinylové podlahy s click systémem, exisuje několik kolekcí, které vynikají svou excelentní kvalitou. Mají vysoké standardy a vlasnosti, které charakterizují Gerflor, například nabízejí nádherné vzory a zároveň složitě vyražené povrchy, které vypadají jako skutečné dřevo anebo kámen. Vinylová podlaha s nadčasovým designem je typická pro populárního výrobce Gerflor.

Gerflor – ekologicky šetrná plovoucí vinylová podlaha

Tento francouzský výrobce vždy stanovil vysoký standard pro vynikající kvalitu a ekologicky odpovědnou variantu pro všechny své produkty. Žádná vinylová podlaha z jeho výroby neobsahuje těžké kovy, formaldehyd, rozpouštědla ani plastifikátory. Všechny produkty zámkové vinylové podlahy jsou navržené tak, aby co nejvíc snižovaly svůj dopad na životní postředí. Gerflor se zavázal používat jen takové suroviny, díky nimž je jejich zámková vinylová podlaha 100% recyklovatelná, a zanechá tak co nejmenší ekologickou stopu.

Každá vinylová podlaha se pyšní klasifikací emisí A+ a během výrobního procesu jsou používány jen recyklovatelné a šetrné složky. Veškerá plovoucí vinylová podlaha je vyráběna za použití přírodních plastifikátorů, což zajišťuje Vašim domovům bezpečnost. Další snahou o snížení odpadu v našem životním prostředí je program Second Life, čímž Gerflor umožňuje zákazníkům, aby jejich stará vinylová plovoucí podlaha mohla být odevzdána a plně recyklována.

Rychlá a snadná instalace zámkové vinylové podlahy

Vinylová podlaha zámková od Gerflor má největší výhodu v tom, že jeji montáž zvládne opravdu každý. Nepotřebuje k tomu ani speciální nebo drahé nástroje. Proto je tento druh zámkové vinylové podlahy velmi oblíbený při renovaci. Gerflor zákazníkům neposkytuje jen krytinu, ale především chce, aby jeho plovoucí vinylová podlaha byla produktem, který bude pohodlný a krásný, stejně jako snadný k manipulaci pro každého zákazníka.

Objednávejte vinylové podlahy Gerflor v online obchodě Bricoflor

Pokud jste hledali vinylové podlahy Gerflor po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více