Close icon

Gerflor Senso Clic Premium: dokonalá vinylová podlaha zámková

Francouzský výrobce Gerflor představil zcela novou kolekci zámkové vinylové podlahy, kt…

Přečtěte si více
1 - 18 z 18 Produkty

Obrovská škála barev a designů - vinylová podlaha zámková

Vinylová podlaha v kolekci Gerflor Senso Clic Premium vyniká svou všestranností v optickém designu ve spojení s briliantním povrchem. S touto prémiovou kolekcí získala vinylová podlaha výběr z 15 vysoce kvalitních dřevěných dekorů, který pokrývá široké spektrum od světlých po tmavé tóny. Jedním z vrcholů zámkové vinylové podlahy Gerflor Senso Clic Premium "Sunny White", který dodá Vašim pokojům velmi osobitý nádech díky dekoraci z bílého dřeva. Ať už je to styl čistého dřeva nebo vintage nádech, Gerflor zámková vinylová podlaha bude určitě schopna doplnit i Váš vysněný prostor!

Pro milovníky kamenných a kachlových dekorů má francouzský výrobce Gerflor také osm prvotřídních variant. Gerflor vinylová podlaha zámková tak najdete zde v rovnováze světlých a tmavých tónů, které Vás dostanou svým autentickým designem. Pokud například dáváte přednost texturovanému vzoru, můžete použít Gerflor Senso Clic Premium „Triangle Grey“. Nebo pokud jste vždy snili o lesklé kovové podlaze, pak pro Vás máme perfektní řešení s „kovovou krytinou“ Gerflor Senso Clic Premium.

Je těžké nepodlehnout půvabným designům řady Gerflor Senso Clic Premium! Ať už hledáte krytinu ve skandinávském stylu nebo s venkovskou elegancí, světlé dřevěné podlahy, šedé nebo tmavé dřevo, Gerflor vinylová podlaha přinese teplo a pohodlí do všech pokojů Vaší domácnosti! Design betonu, kovů a břidlice (šedá, béžová, bílá, černá ...) je tradiční volbou, avšak zároveň moderní a elegantní a zaručí tak Vašemu domovu vintage i industriální nádech.

Plovoucí vinylová podlaha zámková má precizně zpracovaní vzhled, který nejen dobře vypadá, ale zároveň je i velmi příjemný na dotek. Při chůzi na boso se Vám tedy dostane pocitu, že se opravdu procházíte po dřevěné krytině, přestože se jedná o kvalitně propracovanou vinylovou podlahu od Gerflor. Jedná se tak o perfektní podlahovinu pro renovaci Vašeho domu nebo komerčních prostor, vše v eleganci za nízkou cenu bez toho, aniž byste museli utratit jmění za tradiční parkety nebo litou betonovou podlahu!

Odolná a bezpečná vinylová podlaha zámková i pro Váš domov

Tato Gerflor plovouci vinylová podlaha je extrémně odolná, patří do užitné třídy 33 a 42, díky čemuž je její použití vhodné i v komerčních a průmyslových prostorech. Spolu s odolným povrchem je vinylová plovoucí podlaha voděodolná a ošetřená antistatickou úpravou, což je skvělá bezpečnostní funkce pro domácnosti, kanceláře či hotely, stejně jako odolnost proti ohni a její klasifikace Bfl-s1. Díky své schopnosti odolat zvýšené vlhkosti může být vinylová podlaha bez problému použita v místech jako jsou koupelny či kuchyně. Další velké plus, které tato zámková vinylová podlaha s sebou nese, je, že po jejím dousloužení je tato vinylová plovoucí podlaha 100% recyklovatelná, tudíž koupí této zámkové vinylové podlahy zůstanete nadále šetrnými k životnímu prostředí.

Firma Gerflor je známá pro svou vysoce kvalitní konstrukci a všestrannost. Výborně bude sloužit v mnoha různých prostorech. Plovoucí vinylová podlaha je navíc ošetřená povrchovou úpravou PUR+, která zabraňuje poškrábání nebo poškození, takže se nemusíte obávat, že by její krásný dekor se mohl poničit. Tato vinylová plovoucí podlaha je dále odolná proti vlivu kolečkového nábytku, při jeho použití není patrná žádná stopa. Barevná stálost pak zajišťuje, že po mnoho let vypadá Gerflor vinylová podlaha zámková stále jako nová, a to i přes vystavení přímému slunci. Gerflor nabízí zákazníkům záruku 15 let při domácím použití, čímž jen podtrhává důkaz o dlouhé životnosti. 

MADE IN EUROPE - Vinylová podlaha té nejvyšší kvality

Pokud hledáte zámkové vinylové podlahy s dlouhou životností a garantovanou kvalitou, můžete se bez problému spolehnout na označení „Made in Europe”, kterým se pyšní úplně všechny Gerflor plovoucí vinylové podlahy. Dále musí vinylová plovoucí podlaha této francouzské firmy splňovat vysoké požadavky ještě před distribucí, protože v Evropě každá firma podléhá přísným pravidlům již při výrobě a poté i při následném zpracování zámkové vinylové podlahy. Například vinylové podlahy vyrobené v EU nesmějí obsahovat žádná škodlivá změkčovadla. Proto si s tímto označením koupíte takové zámkové vinylové podlahy, které zaručí zdravý životní produkt

Zároveň uděláte také něco dobrého pro životní prostředí, protože kratší dodací a dopravní cesty v rámci Evropy znamenají, že příroda je méně zatížená a znečištěná. Z těchto důvodů je důraz na místo výroby stěžejním aspektem, jelikož zaručuje kvalitu a životnost vinylové podlahy. Proto Gerflor, jakožto francouzský podnik, se může pyšnit tímto označením, jelikož dbá na přísná pravidla výroby a používá jen ty kvalitní a zároveň šetrné materiály pro výrobu svých podlach.

Vinylová podlaha s jednoduchou instalací, kterou hravě zvládnete

Vinylová podlaha je založená na jednoduché ale kvalitní technologii click systému. Gerflor se nepřetržitě snaží vyvíjet ještě jednodušší a zároveň kvalitnější systém pokládky. Dříve bylo vskutku složité neustále měřit a snažit se najít ten správný úhel při zacvaknutí jednotlivých dílců zámkové podlahy do sebe, ale nyní je Gerflor plovoucí vinylová podlaha vybavena systémem jednoduchého click. Funguje to tak, že dílec umístíte vedle již položeného tak, že pero bude přímo na drážce. Poté za použití gumové paličky doklepete vinylový dílec tak, aby se pero a drážka střetli.

Nejprve se však ale ujistěte, že máte rovný podklad, očistěte ho a mezitím jednotlivé vinylové dílce vyjměte z obalu a skladujte je v místnosti, kterou chcete renovovat, 48 hodin před instalací. Díky tomu vinylová podlaha bude aklimatizovaná na pokojovou teplotu a pokládka tak bude snazší a rychlejší. Tato Gerflor plovoucí vinylová podlaha lze být nainstalována na téměř jakémkoli typu podkladu, jako je beton, PVC (kompaktní), klasické dlaždice se spárami (pokud jsou spáry širší než 4 mm a méně než 1 mm hluboké) a na dřevěnou podlahu. Důležité je ale podotknout, že pokud se jedná o koberec nebo laminát, tak je nutné nejprve odstranit tuto starou krytinu a instalovat zámkové vinylové podlahy na originální podklad.

Zámková vinylová podlaha, Gerflor Senso Clic Premium, může být také použita pro podlahové vytápění. Bez starostí můžete tedy položit Gerflor zámkové vinylové podlahy přímo na podlahové topení. Důležité je však se ujistit, že se jedná teplovodní typ topení a maximální vydávaná teplota nepřesahuje hranici 28 °C. Zároveň lze také provést její montáž přímo pod okny s vyšším dopadem slunečního záření během dne, ale doporučuje se vyhnout používání této zámkové podlahy v místech s francouzskými okny nebo prosklených prostorech, kde může teplota nečekaně rychle stoupat. 

Díky tomuto inovativnímu systému pokládky zámkové vinylové podlahy v kolekci Gerflor Senso Clic Premium je instalace rychlejší, snadnější záležitost, která ve výsledku vypadá i lépe. Navíc tak snadno proces montáže vinylové podlahy zvládne každý i bez předchozích znalostí nebo pomoci odborníka.

Pohodlná a jednoduchá údržba zámkové vinylové podlahy od Gerflor

Montáž Gerflor Senso Clic Premium je nejen snadná, ale také jednoduchá a rychlá, vše lze tak provést úsporně a ekologicky! Pro rychlé čištění Vaší podlahy stačí použít běžné koště k setření prachu a nečistot, které se mohou denně nahromadit. Při důkladnější péči výrobce jednoduše doporučuje použít mýdlovou vodu nebo neutrálním čisticí prostředek. Nepotřebujete žádné speciální čisticí prostředky, které jsou často agersivní a bývají škodlivé pro Vaše zdraví nebo životní prostředí.

Navíc nehrozí, že se dostane voda do Vaší vinylové podlahy Gerflor Senso Clic Premium, protože je 100% vodotěsná! Už se tak nebudete muset trápit s leštěním podlahy voskem nebo olejem, aby Vaše krytina zářila, jako tomu bývá u dřevěných parket. To všechno je z prostého důvodu, že se jedná o detailní imitaci dřeva a tak získáte krytinu s přírodním vzhledem, ale vylepšenými technickými vlastnostmi.

Gerflor Senso Clic Premium: Objednejte si inovativní zámkové vinylové podlahy u BRICOFLOR

Pokud sháníte kolekce Gerflor Senso Clic Premium, už nemusíte klikat nikam dál, v online obchodě BRICOFLOR je pro Vás ve všech barevných variantách připravená. Pokud Vám fotografie na webu nestačí a chcete osobně zkontrolovat vzhled zámkové vinylové podlahy, použijte naši bezplatnou službu vzorků zdarma. Vložte výrobky s Vašimi oblíbenými krytinami do nákupního košíku a my Vám zašleme jejich vzorky poštou přímo až k Vám domu, abyste si mohli ověřit, že se Vám vzhled a kvalita Gerflor zámkové vinylové podlahy opravdu líbí.

Našim cílem je spokojený zákazník, a proto pouze neprodáváme vysoce kvalitní produkty, ale poskytujeme rovněž prvotřídní servis. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte výhody v podobě zaslání vzorků zdarma a garance nejlepší ceny. Plánujete větší objednávku? Žádný problém. Připravíme nabídku na míru jen pro Vás. Pokud máte jakékoli otázky ohledně našich produktů, zavolejte nám nebo pošlete e-mail. Těšíme se na naši spolupráci!

Plus icon Přečtěte si více