Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Gerflor Creation 55 Clic systém - vinylová podlaha zámková

Své odborné znalosti Gerflor využívá k tomu, aby vždy nabídl různorodé z&aa…

Přečtěte si více
20 / 51 Produkty

Vinylová podlaha zámková může být použita kdekoli, všude bude dobře sloužit

Vinylová podlaha zámková Gerflor Creation 55 Clic System můžete instalovat téměř ve všech místnostech. Její užitná třída je 33 a 42, což jí dodává velmi široké spektrum použití, jen potvrzuje, že ji lze aplikovat ve velmi frekventovaných komerčních prostorech nebo běžně používaných průmyslových objektech. Řada slučuje mnoho vlastností, které ji zajišťují odolnost i stabilitu, jsou jimi například celková tloušťka 5 mm, přičemž hned 0,55 mm měří užitná vrstva a povrchová úprava PUR+.

Tyto dva prvky výrazně prodlužují životnost krytiny, tím, že utěsňují a chrání povrch, který je tak odolný vůči poškrábání, oděru i vlhku. Kromě toho je tato vinylová podlaha protiskluzná a ohnivzdorná, což jí dodává na bezpečnosti. V případech, kdy je vinylová podlaha používaná v kancelářích a jiných místnostech s kolečkovými židlemi, jistě oceníte její vhodnost pro tohle používání a nepravděpodobnosti trvalého poškození tímto způsobem. Vinylové dílce je rovněž možné použít v kombinaci s podlahovým vytápěním, což je činí ještě univerzálnější volbou. Dá se tedy říct, že vinylová podlaha Creation 55 Clic System netvoří jen obyčejné designové vinylové podlahy, ale především široce použitelná a technicky vyspělá vinylová podlaha.

Atraktivní dřevěné i kamenné dekory v mnoha barevných variantách - vinylová podlaha Gerflor

Creation 55 Clic System je řadou Gerflor, která zaujme detailními rysy přírodního dřeva či realistickým kamenných povrchem a která se výrazně přibližuje svou imitací skutečné podobě věcí. Široká nabídka různých stylů Vám zajistí, že si určitě najdete ideální produkt pro Váš prostor. K dispozici máten hned třicet dřevěných dekorů a devět kamenných, bez problému si tak vyberete ten, který sedí do Vašeho prostředí nejvíc a zároveň bude ladit s interiérem. Od béžových barev, kreré prosvětlují místnost, až po rustikální hnědou, která přináší pocit venkova. Nicméně nejen v dřevěném segmentu této kolekce jsou šedavé tóny, minerální dekory například připomínají beton a nabízí detailní strukturu, kterou si zamilujete.

Vinylová podlaha - Pohodlná pokládka bez obtíží

Gerflor zde představuje inovativní systém „click“, díky němuž na Vás čeká bezproblémová, rychlá a jednoduchá instalace celých místností, a to klidně v jednom člověku. Systém je natolik důmyslný a intuitivní, že pokládku zvládne naprosto každý, nehledě na předchozí zkušenosti. I úplný amatér zvládne tuto podlahu položit. Jde vinylová podlaha zámková lze velmi pohodlně řezat zatahovacím nožem, a to pro přizpůsobení velikosti místnosti, stejně jako přípravu na statické překážky. Jednotlivé kusy pak k sobě spojíte pomocí drážek a položíte na připravenou podlahu. Tu mějte nachystanou rovnou, čistou a suchou.

Vinylová podlaha Gerflor Creation 55 Clic System je ekologicky odpovědné řešení

Gerflor nastavuje vysoký standard pro vynikající kvalitu a zároveň ekologicky ohleduplnou výrobu všech svých produktů. Vinylové podlahy neobsahují žádné těžké kovy, formaldehyd, inkosty na bázi rozpouštědel ani plastifikátory. Všechny výrobky jsou naopak ekologické a jejich životní cyklus se snaží minimalizovat dopady na životní prostředí. Firma je odhodlaná používat ekologické suroviny, aby byla podlaha kompletně recyklovatelná. Její továrný a postupy jsou šetrné k životnímu prostředí a plně splňují evropské normy. Klasifikace emisí je A+ a do výrobního procesu jsou zařazené jen recyklované udržitelné produkty. Tato vinylová podlaha zámková zároveň přispívají k čistému vzduchu v prostorech, když k jejich výrobě jsou využívané biologické plastifikátory. Program Second Life pak zajišťuje, že vyřazené podlahy budou zrecyklované, čímž Gerflor přispívá ke snížení množství odpadu v našem okolí.

Kupujte vinylové podlahy Gerflor v online obchodě Bricoflor

Pokud jste hledali vinylové podlahy po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Plus icon Přečtěte si více