Close icon

GERFLOR VINYL CLIC 30 – vinylová podlaha pro obytné i komerční oblasti

Vinylová podlaha zámková Gerflor vinyl Clic 30 Vám poskytuje vynikající vin…

Přečtěte si více
-27%
In stock:
6,36 m²
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 20 z 36 Produkty

Vysoce kvalitní vinylová podlaha zámková od Gerfloru ve fantastických designech

Vinylová podlaha zámková Gerflor Vinyl Clic 30 se vyznačuje zejména svým přirozeně realistickým povrchem, který lze uchopit opticky a hapticky. Vinylová podlaha zámková se vyrábí tak, že se nejprve naskenuje přírodní materiál věrný detailům a poté se vytiskne na povrch nosiče ve vysokém rozlišení. Překrývající vrstva vinylové podlahy je uvedena do stejného tvaru jako původní materiál pomocí nejnovější technologie ražení, takže oko téměř nevidí žádný rozdíl od originálu.

Broušené hrany navíc zajišťují ještě realističtější vzhled. Vinylová podlaha gerflor zámková Vinyl Clic 30 má na výběr ze široké škály 41 různých designů si můžete vybrat nejrůznější druhy dřeva a kamene, ale také vzorovanou optiku dlaždic pro vaše pokoje. Každý individuální design zajišťuje svou vlastní jedinečnou cestou vysoce kvalitní a zvláštní atmosféru. Vyberte si svou oblíbenou vinylová podlaha, které odpovídají vašemu nábytku, a nechte svou kreativitu běžet zdarma!

Krásná vinylová podlaha se snadným čištěním a údržbou

Vysoce kvalitní vinylová podlaha zámková má kromě svého vzhledu i další výhody. Například vinylová podlaha se obzvláště snadno čistí a udržuje, protože je vybavena povrchovou úpravou PUR +, která chrání podlahovou krytinu před nečistotami a prachem, ale také před malými škrábance způsobenými kameny. Jelikož vinylová podlaha je povrch odpuzující nečistoty, lze jej snadno čistit běžným čisticím prostředkem pro domácnost bez použití škodlivých chemikálií, které mohou mít negativní dopad na zdraví.

Vinylová podlaha – VYSOKÁ KVALITA PRO VAŠE VINYLOVÉ PODLAHY

Vinylová podlaha Gerflor Vinyl Clic 30 lze optimálně použít nejen v obytných prostorech, ale také v běžně frekventovaných smluvních oblastech. Spolehlivě jej lze použít v dětských pokojích a obývacích pokojích, ale také v menších podnicích, školách a obchodních domech. Protože vinylová podlaha je vhodná do vlhkých místností, lze jej bez problémů použít i v kuchyni a koupelně. Díky použitelnosti kolečkového křesla (typ W) jej můžete použít i v kancelářích bez rizika poškrábání povrchu.

Vinylová podlaha má i další kvalitativní prvky: Protože má instalační výšku pouze 4,5 mm, je ideálním partnerem pro renovace, protože dveře obvykle nemusí být na spodní straně broušeny. Kromě toho je jeho povrch chráněn povrchovou úpravou PUR + a nášlapnou vrstvou o tloušťce 0,40 mm. Díky svým zvukotěsným vlastnostem získáte příjemnou akustiku místnosti, jejíž hlasitost je snížena o 4 dB. Díky úrovni protiskluznosti R10 je sníženo riziko pádu v důsledku uklouznutí. Vysoká světlostálost úrovně> 6 zajišťuje podlahu, která vypadá jako první den, a to i po letech používání.

Nízkou hořlavost a nízkou tvorbu kouře potvrzuje ocenění třídy požární ochrany Bfl-s1. Kromě toho je vinylová podlaha šetrná k životnímu prostředí, protože je vyrobena převážně z recyklovaných materiálů a je sama o sobě 100% recyklovatelná. Je obzvláště vhodný pro rodiny s malými dětmi, protože podle evropského nařízení REACH nejsou vinylové podlahy bez škodlivých změkčovadel, jako jsou ftaláty a formaldehyd.

Vinylová podlaha – SNADNÁ INSTALACE DÍKY SYSTÉMU PRACTICAL CLICK

Vzhledem k tomu, že vinylová podlaha zámková je vybavena novým systémem vertikálního kliknutí, je instalace obzvláště rychlá a snadná bez nutnosti předchozí znalosti. Pokládání vinylové podlahy je ve skutečnosti ještě jednodušší než u běžných laminátů.

Aby byla zajištěna optimální instalace a kvalita, měla by se vinylová podlaha aklimatizovat na pokojovou teplotu po dobu nejméně 72 hodin. Tyto klimatické podmínky by měly být také udržovány po dobu 7 dnů po instalaci, aby nedošlo k poškození vinylu.

Vinylová podlaha lze pokládat na všechny tvrdé podklady, jako jsou potěry, betonové podlahy nebo staré dlaždice. Nejprve je třeba odstranit všechny měkké podlahové krytiny, jako je linoleum nebo koberce, protože to zhoršuje stabilitu klikového spojení. Jakékoli nerovnosti nebo spáry v podkladu by měly být vyplněny vhodným tmelem. Vinylová podlaha se pokládá pouze na čistou podlahu. Pro větší pohodlí lze vinylová podlaha kombinovat také s podlahovým vytápěním.

Bez problémů může vinylová podlaha do místnosti vyříznout řezačkou krabic. Začněte pokládat v kterémkoli rohu místnosti a pokračujte odtud tak, že do sebe vtlačíte jazýček a drážku a pomocí gumového kladiva nebo válečku je spojíte. Každý následující řádek začněte zbytky předchozího řádku, pokud je široký alespoň 15 cm. Spoj by měl být mírně odsazený od poslední řady. Na každé stěně ponechte 5 mm prostoru a vytvořte dilatační spáru. Nová technika vertikální instalace zajišťuje rychlou, snadnou instalaci bez lepidla. Protože je vodotěsný, můžete si ho vychutnat také v kuchyni a koupelně. Užijte si jedinečnou robustní podlahu, která dává každé místnosti zvláštní vzhled.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více