Gerflor Senso Adjust vinylová podlaha - nový design

Senso Adjust je řada se samoležícími vinylovými dlaždicemi, která se stala inovací roku…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Úplně první odstranitelná vinylová podlaha

Vinylová podlaha z této kolekce má jednu jedinečnou vlastnost, a tou je umožnění uživateli provést pokládku každé dlaždice samostatně, není nutné, aby se jednotlivé dlaždice spojovaly dohromady. Při montáži podlahy tedy potřebujete pouze pravítko, zatahovací nůž a pásku. Pokud by se stalo, že se nějaký dílec poškodí, nezoufejte, každý jeden je možné samostatně vyměnit, což Vám ušetří čas i peníze.

Nicméně vinylová podlaha nenabízí jen výhodu v podobně snadné instalace, její předností je také vzhled. Vaši domácnost tahle krásná podlaha zútulní a udělá z ní příjemné a kvalitní prostředí pro každodenní život. K dispozici je v různých dřevěných a kamenných dekorech, jako je Sunny White, Pecan nebo Flagstone Dark. Tato samoležící vinylová podlaha bude navíc velmi dobře sloužit v jakémkoli prostoru – od ložnice a obývacího pokoje až po kuchyni nebo koupelnu.

Odolná podlaha nenáročná na údržbu

Vinylová podlaha z řady Senso Adjust od Gerflor mají celkovou tloušťku 4 mm, což je perfektní velikost pro jakýkoli typ renovace. Vinylová podlaha může být položená na naprosto jakémkoli rovném povrchu, a tak Váš prostor může velmi rychle dostat nový a moderní vzhled. Hmotnost dlaždic je 7 600 g/m2, což zaručuje, že všechny dílce jsou bezpečně ukotvené na svém místě. Pohybují se pouze, pokud Vy chcete. Vinylová podlaha má tvrzenou povrchovou úpravu PUR, což je ošetření, které zajišťuje extrémní pevnost a odolnost proti opotřebení. Je také velmi snadno udržovatelný, bohatě stačí jeho zametení a vysání, aby dlouho vydržel jako nový. Na rozdíl od skutečného dřeva tyto dlaždice udrží bezchybný vzhled po delší dobu.

Jsou navíc navržené tak, aby mohly být instalované rovněž ve vlhkých prostorech, tedy včetně koupelen a kuchyní. Vinylová podlaha a její povrh je rovněž protiskluzný, což oceníte především ve chvíli, kdy vyjdete ze sprchy anebo vytřete podlahu mopem. Celá řada vinylové podlahy má také integrovanou zvukovou izolaci, takže se nemusíte obávat, že Vaši sousedé uslyší zbytečný klapot podpatků anebo hraní dětí či domácích mazlíčků. Vinylová podlaha se také skvěle hodí pro podlahové vytápění, a tak se v zimě nemusíte obávat chladu od země.

Nejen stylová vinylová podlaha, ale také šetrná k životnímu prostředí

Zodpovědná volba. Tak by se dala shrnout kolekce vinylová podlaha Senso Adjust, a to z pohledu ideální podlahy pro Váš domov i životní prostředí, k němuž je velmi šetrná. S ohnivzdornou třídou Bfl-s1 je navíc dalším bezpečnostním prvkem v domácnosti. Gerflor touto řadou samoležící vinylové podlahy opět prokázal, že otázka zdravějšího životního prostředí mu rozhodně není lhostejná, když k její vysoce kvalitní výrobě využívá způsob ohleduplný k přírodě a samotný produkt je kompletně recyklovatelný. Vinylové podlahy neobsahují inkousty na bázi rozpouštědel ani formaldehyd. Pokud tedy na trhu s podlahovými krytinami hledáte odpovědný, bezpečný a elegantní výrobek, právě jste jej našli. Gerflor Senso Adjust Vás přesvědčí, že jde o ideální řešení.

Garance nejlepší ceny na eshopu Bricoflor

Už jste přesvědčení o této podlaze? Zavolejte nám, protože my se vždy rádi ujistíme, že naši klienti dostanou nejnižší ceny, aniž by museli obětovat kvalitu. A to platí i pro Gerflor kolekci Senso Adjust. V BRICOFLOR máme více než 40 let zkušeností v podlahářském průmyslu a vždy sledujeme nejnovější trendy a události v tomto odvětví, abychom Vám mohli nabízet pouze nejlepší aktuální produkty. Kontaktujte nás ještě dnes a využijte bezplatné služby vzorky zdarma a garanci nejlepší ceny. Máte-li jakékoli dotazy ohledně některého z našich produktů, neváhejte nám zavolat anebo nám pošlete e-mail. Náš kompetentní tým Vám vždy rád pomůže. Těším se na naši spolupráci.

Plus icon Přečtěte si více