SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Gerflor samoležící vinylová  – Už tradičně inovační produkt

Gerflor je již od roku 2014 známá svými snadno pokladatelnými kolekcemi samoležíc&iacut…

Přečtěte si více
NABÍDKY
In stock:
133,92 m²
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 20 z 50 Produkty

Samoležící vinylová podlaha Gerflor Senso Adjust – Pokládka podlahy ještě nikdy nebyla snazší

Loose-lay vinylová podlaha v kolekce Gerflor Senso Adjust jsou novinkou na trhu flexibilních podlahových krytin. Stačí si jen z několika dekorů vybrat Vašeho favorita, objednat si přesně takový produkt, který bude odpovídat Vašim požadavkům a můžete si začít užívat nový prostor. V eshopu BRICOFLOR najdete například urbanistický dřevěný dekor Cleveland Light, jde o perfektní barevno směs hnědé a šedé, což je skvělá výchozí pozice pro kombinace s mnoha styly nábytku. Zvláště ve spojení s pestrobarevně natřenou zdí můžete vytvořit neodolatelné kontrasty, které Vás vyzývají k tomu, abyste si udělali na chvíli pohodu.

Nezpochybnitelnou výhodou samoležících vinylových podlah z řady Senso Adjust je zařazení do užitné třídy 23 a 31, čímž je možné jejich použití v obytných i komerčních prostorech. Dílce z této kolekce jsou samoležící, což už samo o sobě velký důvod pro jejich zvolení při renovaci, nabízejí však ještě daleko víc. Tyto samonosné dlaždice a prkna se totiž vyznačují také požární klasifikací Bfl-s1, antistatickými vlastnostmi a vhodností pro podlahové vytápění. Dále je tento typ vinylu charakterizován zájmem o ekologii, a tedy je vyráběný bez formaldehydu a sám je kompletně recyklovatelný. Objevte ekologickou, snadno instalovatelnou, přirozeně realistickou a všestranná samoležící vinylová podlaha Senso Adjust od Gerflor v eshopu BRICOFLOR.

Gerflor Creation 55 X'Press – Samoležící vinylová podlaha pro komerční prostory

Plánujete montáž samoležící vinylová podlaha v komerčních prostorech? Žádný problém. Loose-lay vinyl v řadě Gerflor Creation 55 X'Press je perfektní podlahová krytina pro vysoce frekventovaný provoz v objekech. Neztratí se navíc ani v průmyslovém prostoru, jehož intenzivní zatížení hravě zvládne, užitná třída 33/42 je toho důkazem. Z celkové tloušťky 4 mm je užitná vrstva 0,55 mm, což zajistí velkou pevnost. Navíc díky velkému výběru z různých dřevěných a kamenných dekorů zde není vůbec žádné přání nesplnitelné.

Je jedno, jestli upřednostňujete přírodní a rustikální dřevěné varianty anebo hledáte jemné dekory připomínající skutečný kámen, kolekce Creation 55 X'Press od Gerflor nabízí vše a navíc cenově dostupné. Podívejte se například na vzor Alisier, jehož přirozená béžová barva dřeva navozuje teplo a pohodu v každé místnosti. Kamenný design Carmel pak na druhé straně vytváří půvabný prostor nadčasovho vkusu. Současně s revolučním samoležícím systémem instalace tyto vinylové dílce přinášejí také spoustu dalších užitečných technických znaků. Se specifikací odolnosti proti ohni Bfl-s1, antistatickými vlastnostmi nebo vhodností podlahy i pro kolečkové židle (typ W) je celá řada velmi vhodná pro použití v domácnosti, stejně jako v komerčním či průmyslovém prostoru.

Gerflor Virtuo Adjust – Jednoduše si novou vinylovou podlahu užijte

Samoležící vinylová podlaha Virtuo Adjust 55 od Gerflor můžete renovaci dokončit bez prodlení. Zároveň Vám tento vinyl vnese do každého prostoru modernitu a technickou vyspělost – a to i v místnostech s velmi intenzivním provozem. Skvěle se totiž hodí do frekventovaných prostředí v průmyslu či jiných zatěžových prostorů. Podlahy, které patří do užitné třídy 33/42 můžou být totiž použité praktické všude. Konkrétně krytiny v této řadě mají celkovou tloušťku 4 mm, přičemž užitná vrstva měří 0,55 mm, a tak dokáží odolávat i vysokému dennímu náporu. Škála vzorů se pohybuje od klasických dřevěných dekorů až po urbanistický styl či moderní kamenný design. Dejte šanci například vzoru Virtuo Adjust 55 Mia, těší se příjemné bílo-šedé barvě, která dodá každé místnosti toužený lesk. Právě barevné schéma celé místnosti v komplexnosti může vytvořit příjemné prostředí, ve kterém se budeten cítit dobře. Důraz je zde kladený na detail povrchu, díky čemuž je tato samoležící vinylová podlaha Virtuo Adjust 55 obzvláště realistická.

Samoležící vinylová podlaha značky Gerflor – designové krytiny, které se pyšní unikátním systémem instalace

Renovace ještě nikdy nebyla snazší. Můžou za to samoležící podlahové krytiny Gerflor, tedy v pozitvním slova smyslu. Čeká Vás pouze pár jednoduchých kroků a nový vinyl je na světě – rychle, snadno a čistě. Nebudete k tomu potřebovat žádný úkon navíc, ani zaklikávání jednotlivýžch dílců do sebe nebo jejich lepení. Díky tomu je rekonstrukce s tímto typem vinylu vhodný i v případě Vašeho domu, nevyžaduje to ani přítomnost profesionála. K položení podlahy budete kromě ní samotné potřebovat jen pravítko, zatahovací nůž a metr. Po změření celé místnosti si upravte jednotlivé dlaždice nebo prkna, aby odpovídaly rozměrům, zároveň si vyřízněte také otvory na statické překážky (topení, apod.). Následně už můžete jeden kus po druhém pokládat těsně vedle sebe na podloží. Je nutné, aby zem byla čistá, suchá a zbavená nerovností. Jakmile máte hotový celý prostor, podlaha je ihned pochozí. Takové pohodlí a prakticky okamžitou radost Vám nabízí samoležící vinylové podlahy od francouzského výrobce Gerflor.

Vinylová podlaha od Gerflor a její znaky

Gerflor poskytuje odolné a pevné zámkové vinylové podlahy, které lze použít ve všech situacích a prostředích. Vinylová podlaha je silná a trvanlivá, jelikož k jejich výrově jsou využívané pouze velmi kvalitní materiály a spadají tak do vysokých užitných tříd. Vinylová podlaha click od Gerflor je navíc odolná proti ohni a také skluzu, což jen přispívá jejich bezpečnosti a vhodnosti použití v domácím, stejně jako komerčním prostoru

Vinylová plovoucí podlaha s click systémem od tohoto výrobce je dále ošetřena povrchovou úpravou PUR, a tak zdatně odolá opotřebení a oděru. Kromě toho úprava podlahu utěsní, což z ní udělá voděodolnou krytinu, která zvládne i koupelny, kuchyně a jiné vlhké prostory. K udržení v dobrém stavu pak postačí jen základní lehké čištění.

Nadčasový design s širokou paletou barev. To nabízí vinylová podlaha od Gerflor

I přesto, že Gerflor vyrábí spousty odlišné zámkové vinylová podlaha s click systémem, exisuje několik kolekcí, které vynikají svou excelentní kvalitou. Mají vysoké standardy a vlasnosti, které charakterizují Gerflor, například nabízejí nádherné vzory a zároveň složitě vyražené povrchy, které vypadají jako skutečné dřevo anebo kámen. Vinylová podlaha s nadčasovým designem je typická pro populárního výrobce Gerflor.

Vinylová podlaha od Gerflor a její znaky

Gerflor poskytuje odolné a pevné zámkové vinylová podlaha, které lze použít ve všech situacích a prostředích. Vinylová podlaha je silná a trvanlivá, jelikož k jejich výrově jsou využívané pouze velmi kvalitní materiály a spadají tak do vysokých užitných tříd. Vinylová podlaha click od Gerflor je navíc odolná proti ohni a také skluzu, což jen přispívá jejich bezpečnosti a vhodnosti použití v domácím, stejně jako komerčním prostoru

Vinylová podlaha s click systémem od tohoto výrobce je dále ošetřena povrchovou úpravou PUR, a tak zdatně odolá opotřebení a oděru. Kromě toho úprava podlahu utěsní, což z ní udělá voděodolnou krytinu, která zvládne i koupelny, kuchyně a jiné vlhké prostory. K udržení v dobrém stavu pak postačí jen základní lehké čištění.

Nadčasový design s širokou paletou barev. To nabízí vinylová podlaha od Gerflor

I přesto, že Gerflor vyrábí spousty odlišné zámkové vinylové podlahy s click systémem, exisuje několik kolekcí, které vynikají svou excelentní kvalitou. Mají vysoké standardy a vlastnosti, které charakterizují Gerflor, například nabízejí nádherné vzory a zároveň složitě vyražené povrchy, které vypadají jako skutečné dřevo anebo kámen. Vinylová podlaha s nadčasovým designem je typická pro populárního výrobce Gerflor.

Gerflor Senso Lock 20 – cenově dostupná plovoucí vinylová podlaha

Zámková vinylová podlaha v kolekci Gerflor Senso Lock 20 nabízí krytiny za velmi přijatelnou cenu, aniž by jakkoli odbyly luxusní styl. Tato vinylová podlaha dokonale napodobuje vzhled a pocit skutečného dřeva, jako kdyby se jednalo o drahé parkety. Mimo to se však pyšní titulem velmi odolného produktu. Tento výrobek zámkové vinylová podlaha byl také velmi těžce testovaný na odolnost, a jeho použití i ve vlhkých prostorech jako je koupelna, je proto rozhodně možné. I tam velmi dobře totiž obstojí.

Díky svému systému montáže se velmi snadno pokládá, udržuje a případně také odstraňuje. Vinylová podlaha z řady Senso Lock 20 je tak ideální řešení pro renovaci, kterou zvládne každý sám. Důvtipná montáž celé podlahy Vás krok po kroku provede až k nové místnosti.

Gerflor – ekologicky šetrná plovoucí vinylová podlaha

Tento francouzský výrobce vždy stanovil vysoký standard pro vynikající kvalitu a ekologicky odpovědnou variantu pro všechny své produkty. Žádná vinylová podlaha z jeho výroby neobsahuje těžké kovy, formaldehyd, rozpouštědla ani plastifikátory. Všechny produkty zámková vinylové podlaha jsou navržené tak, aby co nejvíc snižovaly svůj dopad na životní postředí. Gerflor se zavázal používat jen takové suroviny, díky nimž je jejich zámková vinylová podlaha 100% recyklovatelná, a zanechá tak co nejmenší ekologickou stopu.

Každá vinylová podlaha se pyšní klasifikací emisí A+ a během výrobního procesu jsou používány jen recyklovatelné a šetrné složky. Veškerá plovoucí vinylová podlaha je vyráběna za použití přírodních plastifikátorů, což zajišťuje Vašim domovům bezpečnost. Další snahou o snížení odpadu v našem životním prostředí je program Second Life, čímž Gerflor umožňuje zákazníkům, aby jejich stará vinylová plovoucí podlaha mohla být odevzdána a plně recyklována.

Získejte Gerflor samoležící vinylovou podlahu ještě dnes – v online obchodě BRICOFLOR

Máte zájem okamžitě pokládat tuto samoležící vinylovou podlahu od Gerflor? Pak jste na správním místě. V eshopu BRICOFLOR si můžete objednat svůj oblíbený design, u něhož si navíc můžete říct o garanci nejlepší ceny. Můžete si tak být jistí, že Vaši novou podlahu získáte bez utrácení zbytečných peněz navíc. Chybí Vám k objednávce ještě nějaké informace? V tom případě neváhejte kontaktovat ještě dnes náš kompetentní tým konzultantů prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Pokud jste už rozhodnutí pro Gerflor, ale nemůžete si zvolit jen jeden design, využijte naší služby zaslání vzorků zdarma. Poté si budete moct udělat lepší úsudek, který styl je pro Vás ten pravý. Těšíme se na naši spolupráci, ze které budete profitovat.

Plus icon Přečtěte si více