Gerflor Creation 55 X'Press: Díky samoležící vinylové podlaze Vás čeká nejsnadnější renovace v životě

Vinylové podlahy v kolekci Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Vezměte si svůj prostor do vlastních rukou a nechte se okouzlit působivou řadou Gerflor Creation 55 X'Press, kterou uživatelé dřív znali jako Gerflor Insight X'Press, jenž je dostupná v eshopu BRICOFLOR.

Vinylové podlahy Gerflor Creation 55 X'Press nabízí široké spektrum použití

Luxusní vinylové podlahy z řady Creation 55 X'Press s loose-lay systémem instalace jsou velmi všestranné. Tato krytina se totiž výborně hodí pro intenzivněji používané obytné prostory, stejně jako zatěžové komerční prostory, a dokonce i pro průmyslové prostory s běžným provozem. Zřetelné je to také ze zařazení do užitné třídy 23/33/42. Navíc díky své nízké konstrukční výšce pouhých 4 mm je renovace ještě jednodušší. Podlahovina je však silná a robustní, když její užitná vrstva je široká 0,55 mm, a to zajišťuje její neuvěřitelnou odolnost. Její vhodnost použití na veřejných místech nijak nebrání instalaci ve Vašem domě. Uplatnění najde v ložnici, obýváku anebo na chodbě. Dá se říct, že vinyl Creation 55 X'Press může být položený prakticky v každém prostoru, nad kterým teď jen přemýšlíte – dětský pokoj, galerie i supermarket a mnoho dalších.

Expresivní dřevěné a kamenné dekory s velkým důrazem na detail. Taková je kolekce Gerflor Creation 55 X'Press

Creation 55 X’Press od Gerflor přichází s mnoha designy, které se zaměřují na detailní a sofistikované zpracování povrchu. Právě výběru dekorů je prováděný s obrovskou pozorností na detaily a realistické textury. Při kupování nové podlahy zde máte na výběr z dřevěných i kamenných dekorů, které vytvoří krásné prostředí v každém prostoru. Rafinovaný vizuální návrh podlahy je dále zdokonalý tím, že na povrchu jsou udělané nepatrné, ale úchvatné malé rýhy jako jsou v opravdovém dřevě, nebo je zde dokonale přenesená struktura kamene. Tato haptická imitace ještě vylepšuje pocit, který si z celé řady uživatel odnáší, podlaha je příjemná do dotek a navíc velmi realistická. Jedinou výzvou pro Vás tak zůstává, abyste si mezi těmito nádhernými vzory vybrali pouze jeden, který ozdobí právě Váš prostor, v němž budete měnit podlahu.

Objevte s námi různé dřevěné i kamenné odstíny

Tento výběr samoležící vinylové podlahy, který je k disopozici v BRICOFLOR, nabízí několik přirozených, reálně vypadajících designů, z nichž vybrat si pouze jeden je prakticky nemožné. Například Amarante vzor je jedním z přírodního dřeva, které je mírně desaturované, čímž získává víc šedých tónů. To z něj dělá velmi autentický nenápadný vzor, který si však zachovává svůj venkovský šarm. Dále u nás najdete například zákazníky velmi oblíbený design Parker Station, což je jednoduše elegantní dekor s bohatými odstíny antracitu. Jemný, zakalený vzor působí nápadně realisticky a mimořádně vylepšuje interiér svým moderním nebo průmyslovým nádechem. Se svým atraktivním povrchem tento design přemění Váš prostor na oázu plnou pohody. Zjistěte o těchto, ale i mnoho dalších, vzorech z kolekce Gerflor Creation 55 X’Press více v naší rozsáhlé nabídce.

Žádný stres, jen radost

Renovace se samoležícími vinylovými podlahami se stává radostí. Časy, kdy jste na tento druh práce museli najímat pokladače, jsou už dávno pryč. Vlastnosti loose-lay systému společně s lepidlem reagujícím na tlak, se z obtížné montáže podlahy stává procházka růžovou zahradou, a to i pro ty nejméně zkušené. Takže žádný stres, tohle je konečně možnost, jak se do renovace Vašeho domu pustit sám bez zbytečných výdajů. Celý projekt je navíc velmi rychlý. Samoležící v překladu znamená, že jednotlivé dlaždice jsou pokládané na podloží postupně jedna po druhé. Nemusíte je nejprve pospojovat dohromady a pak složitě slepit, jednoduše je pouze poskládáte na zemi vedle sebe a přizpůsobíte je velikosti místnosti. Důvod je prostý, jde o těžší podlahu (7,2 kg/m2) a má protiskluznou, tlakem aktivovanou lepicí zadní stranu. To způsobí, že podlaha velmi silně a těsně přilne k zemi nebo podložce, čímž předchází klouzání a jiným pohybům z daného místa. Díky tomuto instalačnímu systému je pokládka Creation 55 X'Press snadnější, než kdykoli dřív.

Snadná instalace ještě předčí Vaše očekávání

Celou pokládku vyřešíte v pár jednoduchých krocích, které se řídí stejným pravidlem. Jediné nástroje, které budete potřebovat, jsou koště, pravítko a zatahovací nůž. Ještě před zahájením pokládky se ujistěte, že zem je rovná, suchá a bez nečistot, masnot, sutě apod. Jakákoli trhlina, dírka nebo nerovnost musí být před montáží podlahy vyrovnaná nebo opravená, aby konečný výsledek mohl být co nejlepší. Bohužel pokud nerovnosti nebo otvory v podkladu necháme, na nové podlaze se to jistě projeví. Jakmile tedy zajistíte dobře připravené podloží, tak už Vás čeká samotná instalace. Vinylové dílce je nutné přizpůsobit rozměrům místnosti a případně nějakým překážkám (seříznout okolo topení apod.), poté už je můžete skládat na zem vedle sebe. Pravidlo „dvakrát měř, jednou řež“ zde rozhodně platí a my doporučujeme se jím řídit. Po položení dlaždic či prken na podklad je nutné na každou z nich zatlačit, čímž aktivujete jejich lepící zadní stranu. Stejným způsobem pokračujete v celé místnosti, než jste s dílem hotoví. Výraznou výhodou této podlahy je, že ihned po její instalace je pochozí.

Kvalita, která přesvědčí

Desginové podlahy v kolekci Gerflor Creation 55 X'Press neupoutají Vaši pozornost pouze krásným vzhledem a snadnou instalací, důvěru u uživatelů vzbuzují také svým dlouhým seznamem žádaných technických vlastností. Zajišťují optimální bezpečnost a pohodlí při každodenním používání a přispávají k dlouhé životnosti. Jinými slovy, kvalita trvající dlouhé roky. Technické přednosti, jimiž se tato řada pyšní, je nepříklad požární klasifikace Bfl-s1, skupina odolnosti proti opotřebení T nebo odolnost proti skluzu DS R9/R10. To znamená velmi obtížné vzplanutí a omezení vzniku kouře, odolnost po velmi dlouhou dobu a zajištění prevence proti skluzu nebo pádu. Dále se podlaha vyznačuje vysokou stálosti na světlu, což zajistí, že barvy ani po několika letech používání nebudou blednout. Při použití v kancelářích nebo dětských pokojích Vás určitě potěší vhodnost této podlahy pod kolečkové židle, které tak velmi pravděpodobně nezpůsobí žádné trvalé poškození této krytiny. Vinylové dlaždice jsou také vybavené polyuretanovou povrchovou úpravou PUR+ chrání podlahu před opotřebením, poškrábáním a oděrem a zajišťuje jí snadné čištění a údržbu. Jako dobrý příklad poslouží, že k udržení čisté podlahy postačí běžné domácí prostředky. Jsou dostatečně účinné a přitom nepoškodí podlahu. Na odstranění odolných skvrn je nutné vzít čistící prostředek, který smí být použitý na podlahách s polyuretanovým povlakem. Řekněte si o tuto vysoce kvalitní revoluční loose-lay podlahu hned teď.

Objednejte si Gerflor Creatiopn 55 X'Press nyní v eshopu BRICOFLOR

Zde v BRICOFLOR máme vždy velmi dobré zkušenosti s podlahami Gerflor Creation 55 X'Press, a tak Vám můžeme srdečně doporučit, abyste se podívali na tuto vzrušující kolekci. Pokud si ještě nejste stoprocentně jistí, který z nabízených dekorů Vám vyhovuje nejvíce, využijte naší možnosti objednat si vzorky zdarma. Pokud jste už připravení udělat objednávku, neváhejte využít naší garanci nejlepší ceny, abyste neutráceli zbytečně víc peněz, než je nutné. Máte-li jakékoli otázky k nákupu anebo ohledně našich produktů, ozvěte se našemu kompetentnímu přátelskému zákaznickému servisu. Budete u nás dělat větší objednávku? Kontaktujte nás ještě dnes a my pro Vás rádi připravíme bezplatnou nabídku na míru. Vždy jsme tu pro Vás, těšíme se na naši spolupráci.

Plus icon Přečtěte si více