Gerflor Creation 30 X'Press: Pokládka samoležící vinylové podlahy Vám bude připadat jako kouzlo

Kompletní balíček vlastností, které tvoří kolekci Gerflor Creation 30 X'Press, zahrnuje…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Vsazením na Gerflor Creation 30 X'Press tedy nedostáváte pouze neuvěřitelně krásnou vinylovou krytinu, ale současně skvělé technické vychytávky a snadnou instalaci, jíž zvládnete bez speciálního nářadí či alternativních pojiv úplně sami. Dejte jí šanci už dnes.

Ze samoležícího designu Gerflor Creation 30 X'Press profituje každý prostor

Luxusní vinylové podlahy z řady Creation 30 X'Press s loose-lay systémem instalace jsou vskutku velmi schopné řešení, které nachází uplatnění v mnoha místnostech. Tato krytina se totiž výborně hodí pro intenzivněji používané obytné prostory, stejně jako běžně používáné komerční prostory. Zřetelné je to také ze zařazení do užitné třídy 23/31. Při domácím použití může tedy jít o obývací prostory nebo chodby, v komečních objektech pak zejména hotelové pokoje či menší kanceláře. Kolekce Creation 30 X'Press je tím pádem spolehlivý partner pro renovace ve všech těchto místech. Navíc díky své nízké konstrukční výšce pouhých 4 mm je renovace ještě jednodušší, nemusíte zkracovat dveře nebo je nastavovat do větší výšky, ani jinak upravovat podloží, podlaha se přizpůsobí prakticky každému místu aplikace. To je obrovská výhoda oproti jiným konvenčním parketám či laminátu, které často doprovází tento problém. Vinylové dlaždice jsou také vybavené 0,3 mm širokou užitnou vrstvou, která společně s polyuretanovou povrchovou úpravou PUR+ chrání podlahu před opotřebením, poškrábáním a oděrem a zajišťuje jí snadné čištění a údržbu. Jako dobrý příklad poslouží, že k udržení čisté podlahy postačí běžné domácí prostředky. Jsou dostatečně účinné a přitom nepoškodí podlahu. Na odstranění odolných skvrn je nutné vzít čistící prostředek, který smí být použitý na podlahách s polyuretanovým povlakem.

Designové podlahy s elegancí přirozenosti. To jsou realistické vzhledy kolekce Gerflor Creation 30 X'Press

Pokud má člověk určit jeden styl, který je schopný povýšit jakýkoli prostor, musel by to být nadčasový vzhled přírodního dřeva. Ale protože s sebou pevná kamenná či masivní dřevěná podlaha nevyhnutelně přináší spoustu potíží a velké výdaje, objevila se snadná, cenově dostupná a bezproblémová alternativa. Pro každý styl, jenž najdete v řadě Creation 30 X'Press, je charakteristický přirozený a realistický dekor, který je prakticky nemožné odlišit od skutečné dřevěné anebo kamenné podlahy, a to platí pro první, druhý i třetí pohled. Tento pravý realistický přístup není omezený pouze jedním nebo několika málo vzory. Čeká na Vás naopak spoustu možností, z nichž si vyberete ten správný odstín, který zkompletuje a perfektně vyladí Váš interiér. Dost bylo kompromisů, tato podlaha bude přesně podle Vašich představ. Celé spektrum odstínů a dekorů kolekce Gerflor Creation 30 X'Press, dříve známé jako Gerflor Insight X'Press lze nalézt na BRICOFLOR.

Vinyl, který inspiruje – získejte svůj oblíbený dekor už dnes

S řadou Creation 30 X'Press od firmy Gerflor máte možnost dát svému prostoru přesně takový  vzhled, po němž toužíte. Otevírá se před Vámi nabídka hned dvanácti jedinečných dekorů, mezi kterými si jistě najdete svého favorita. Objevte například Breakdance, tento středně hnědý dekor zdobí velmi detailně propracovaný povrch, jenž imituje všechny aspekty reálného přírodního dřeva. Prostřednictvím kombinace pravého napodobení povrchu a půvabných barev je inspirovaný tento design urbanistického šarmu. Ten, kdo chce vytvořit ve své místnosti víc venkovské prostředí, je ideální vzor Bebop. Dokonalá povrchová úprava a vzhled broušeného dřeva dodává prostoru jasnost a útulnost, společně s klidnou atmosférou venkova. Hodí se však výborně i k modernímu interiéru, jen je nutné dobře volit barvy stěn a nábytku. A to jsou jen dva mnoha dostupných designů. Podívejte se na celou kolekce Gerflor Creation 30 X'Press a vyberte si svůj nejoblíbenější dekor.

Žádný stres, jen radost

Renovace se samoležícími vinylovými podlahami se stává radostí. Vlastnosti loose-lay systému společně s lepidlem reagujícím na tlak, se z obtížné montáže podlahy stává procházka růžovou zahradou, a to i pro ty nejméně zkušené. Takže žádný stres, tohle je konečně možnost, jak se do renovace Vašeho domu pustit sám bez zbytečných výdajů. Celý projekt je navíc velmi rychlý. Samoležící v překladu znamená, že jednotlivé dlaždice jsou pokládané na podloží postupně jedna po druhé. Nemusíte je nejprve pospojovat dohromady a pak složitě slepit, jednoduše je pouze poskládáte na zemi vedle sebe a přizpůsobíte je velikosti místnosti. Důvod je prostý, jde o těžší podlahu (7,6 kg/m2) a má protiskluznou, tlakem aktivovanou lepicí zadní stranu. To způsobí, že podlaha velmi silně a těsně přilne k zemi nebo podložce, čímž předchází klouzání a jiným pohybům z daného místa. Díky tomuto instalačnímu systému je pokládka Creation 30 X'Press snadnější, než kdykoli dřív.

Snadná instalace ještě předčí Vaše očekávání

Celou pokládku vyřešíte v pár jednoduchých krocích, které se řídí stejným pravidlem. Jediné nástroje, které budete potřebovat, jsou koště, pravítko a zatahovací nůž. Ještě před zahájením pokládky se ujistěte, že zem je rovná, suchá a bez nečistot, masnot, sutě apod. Jakákoli trhlina, dírka nebo nerovnost musí být před montáží podlahy vyrovnaná nebo opravená, aby konečný výsledek mohl být co nejlepší. Bohužel pokud nerovnosti nebo otvory v podkladu necháme, na nové podlaze se to jistě projeví. Jakmile tedy zajistíte dobře připravené podloží, tak už Vás čeká samotná instalace. Vinylové dílce je nutné přizpůsobit rozměrům místnosti a případně nějakým překážkám (seříznout okolo topení apod.), poté už je můžete skládat na zem vedle sebe. Pravidlo „dvakrát měř, jednou řež“ zde rozhodně platí a my doporučujeme se jím řídit. Po položení dlaždic či prken na podklad je nutné na každou z nich zatlačit, čímž aktivujete jejich lepící zadní stranu. Stejným způsobem pokračujete v celé místnosti, než jste s dílem hotoví. Výraznou výhodou této podlahy je, že ihned po její instalace je pochozí.

Vyniká i v porovnání s podobnými produkty

Desginové podlahy v kolekci Gerflor Creation 30 X'Press neupoutají Vaši pozornost pouze krásným vzhledem a snadnou instalací, důvěru u uživatelů vzbuzují také svým dlouhým seznamem žádaných technických vlastností. Zajišťují optimální bezpečnost a pohodlí při každodenním používání a přispávají k dlouhé životnosti. Jinými slovy, kvalita trvající dlouhé roky. Technické přednosti, jimiž se tato řada pyšní, je nepříklad požární klasifikace Bfl-s1, skupina odolnosti proti opotřebení T nebo odolnost proti skluzu RS. To znamená velmi obtížné vzplanutí a omezení vzniku kouře, odolnost po velmi dlouhou dobu a zajištění protiskluznosti dokonce na šikmých rovinách až do sklonu 10°. Při použití v kancelářích nebo dětských pokojích Vás určitě potěší vhodnost této podlahy pod kolečkové židle, které tak velmi pravděpodobně nezpůsobí žádné trvalé poškození této krytiny. Řekněte si o tuto vysoce kvalitní loose-lay podlahu hned teď.

Objednejte si Gerflor Creation 30 X'Press nyní v eshopu BRICOFLOR

Zde v BRICOFLOR máme vždy velmi dobré zkušenosti s podlahami Gerflor Creation 30 X'Press, a tak Vám můžeme srdečně doporučit, abyste se podívali na tuto vzrušující kolekci. Pokud si ještě nejste stoprocentně jistí, který z nabízených dekorů Vám vyhovuje nejvíce, využijte naší možnosti objednat si vzorky zdarma. Pokud jste už připravení udělat objednávku, neváhejte využít naší garanci nejlepší ceny, abyste neutráceli zbytečně víc peněz, než je nutné. Máte-li jakékoli otázky k nákupu anebo ohledně našich produktů, ozvěte se našemu kompetentnímu přátelskému zákaznickému servisu. Budete u nás dělat větší objednávku? Kontaktujte nás ještě dnes a my pro Vás rádi připravíme bezplatnou nabídku na míru. Vždy jsme tu pro Vás, těšíme se na naši spolupráci.

Plus icon Přečtěte si více