Close icon

FORBO ALLURA FLEX 1,00 – Odolná samoležící vinylová podlaha

Samoležící vinylová podlaha, která vám postupně usnadní život - to jsou rozhodně…

Přečtěte si více
1 - 20 z 79 Produkty

Moderní designy – vinylová podlaha FORBO ALLURA FLEX 1.00

Samoležící vinylová podlaha z kolekce Forbo Allura Flex 1.00 obsahuje výběr z přibližně 51 různých dekorů, které jsou založeny na přírodních strukturách dřeva a kamene. Vybrané vzory vinylové podlahy mají speciální synchronní dekorační ražbu, která výrazně reprodukuje nejjemnější zrna na povrchu. Samoležící vinylová podlaha společnosti Forbo je skutečným zážitkem nejen vizuálně, ale také hapticky. Vinylová podlaha z kolekce Forbo Allura Flex 1.00 obsahuje širokou škálu povrchů, které stylově dotvoří vaše pokoje, od imitace měkké borovice přes imitaci tmavého rustikálního dubu až po elegantní designy dlaždic.

Komu se líbí obzvláště elegantní vinylová podlaha, může vytvořit útulnou, ale přesto klasickou atmosféru pokoje se samoležící vinylové podlajy Forbo Allura Flex 1.00 v „medově elegantním dubu“. Středně hnědý dekor je kompatibilní s různými styly vybavení a vypadá přátelsky a otevřeně i v kombinaci s tmavým nábytkem. Může například fungovat také jako dokonalý základ pro pokoje ve skandinávském stylu a dovedně je připravit.

Pro ještě větší svobodu designu nabízí Forbo vinylové podlahy s většinu dekorů ve svých designových podlahách jako praktický samoležící vinylové podlahy nebo jako lepený vinyl pro trvalou fixaci. Prohlédněte si širokou škálu sbírek v našem online obchodě BRICOFLOR a nechte se inspirovat rozmanitými designovými možnostmi vinylových podlah Forbo!

Bezpečný výkon ve vešch situacích – Samoležící vinylová podlaha Forbo

Kromě dobrého vzhledu má kolekce vinylové podlahy Forbo Allura Flex 1.00 také mnoho technických výhod, které při renovaci stojí za zvážení. Celková tloušťka vinylové podlahy je 5 mm. Tím se jemně zakryjí menší nerovnosti podkladu a dveře nemusí být v mnoha případech pečlivě broušeny. Díky 1 mm silné otěrové vrstvě je vinylová podlaha obzvláště robustní a odolná. Škrábance a poškození oděrem budou brzy minulostí. Povrchová úprava PUR také podporuje necitlivost vinylové podlahy a také usnadňuje údržbu a čištění.

Extrémně dobrá světlostálost vinylové podlahy slibuje, že si kolekce vinylová podlaha Allura Flex 1.00 udrží svou původní barvu po celá léta a nehrozí, že vybledne i při zvýšené expozici světlu. Vhodný pro pokládku na podlahové topení s teplou vodou as nízkým tepelným odporem si můžete po celý rok užívat teplé nohy a uklidnit se ve svých čtyřech stěnách. Abyste se nemuseli bát o svou bezpečnost, má samoležící vinylová podlaha od Forbo dobré chování při požáru, vysokou protiskluznost a ideální antistatické vlastnosti.

SPLNĚNÍ VŠECH POŽADAVKŮ – VINYLOVÁ PODLAHA VE VELIKOSTI PRO VŠECHNY OBLASTI

Díky své obzvláště robustní struktuře je samoležící vinylová podlaha z kolekce Forbo Allura Flex 1.00 vhodná pro mnoho různých oblastí použití. Vybaven nejvyššími užitnými třídami pro obytnou a smluvní část (NK 23/34), můžete pokládat praktické vinylové podlahy ve své často využívané chodbě, extrémně rušném obývacím pokoji, kavárně nebo dokonce ve své otevřené kanceláři. Všestranný design podlahy od společnosti Forbo vzdoruje dokonce i použití výkonných strojů a středně frekventovaných skladů. U užitné třídy 42 v průmyslovém sektoru je zřejmé, že se na podlahovou krytinu můžete spolehnout téměř ve všech oblastech a že se můžete bez obav opřít a relaxovat, a to i při velkém zatížení.

Samoležící vinylová podlaha Forbo - Správná příprava

Abyste mohli úspěšně pokládat samoležící vinylové podlahy, je vhodné spoléhat se na vhodnou přípravu. Vzhledem k tomu, že vinylová podlaha je termoplastický materiál, měli byste prkna přenést na určené místo asi 24 hodin před pokládkou. Tímto způsobem má vinylová podlaha příležitost dostatečně se aklimatizovat a expandovat do své skutečné velikosti. Kromě toho by měl být povrch zcela vyčištěn. Pokud stále máte staré vinylové podlahy, můžete je za určitých okolností použít jako podklad pro vaši novou designovou podlahu. Pokud podklad není poškozený, rovnoměrný, pevně spojený s povrchem a důkladně vyčištěný, můžete k němu snadno připojit vaše vinylové podlahy.

Instalace vinylové podlahy

K instalaci vinylové podlahy Forbo nepotřebujete žádné další materiály. Díky své vysoké hmotnosti a protiskluzové spodní straně je výsledkem stabilní povrchové spojení vinylové podlahy, které nevyžaduje žádné lepení ani cvaknutí. Jednoduše položte jednotlivé části vinylové podlahy na podklad a vytvářejte podlahové obrazy podle svého vkusu! Nejlepší část? Nejen vaše vinylová podlaha, ale také samotný samoležící vinyl zůstává během instalace zcela nepoškozený. Pokud se po chvíli rozhodnete pro jiné vinylové podlahy, můžete volně položené vinylové podlahy snadno odstranit. Vinylová podlaha lze jednotlivě vyzvednout a v případě potřeby rychle a snadno vyměnit.

Ekologicky vyráběná vinylová podlaha – Vinylová podlaha Forbo

Při výrobě vinylové podlahy spoléhá společnost Forbo nejen na sofistikovanou technologii a dobrý vzhled, ale také věnuje zvláštní pozornost pečlivému využívání přírody a jejich zdrojů. Výroba probíhá se 100% obnovitelnými energiemi. Vinylová podlaha z kolekce Allura má také recyklovaný obsah až 60%, protože vinylový odpad se vrací do výrobního cyklu, kdykoli je to možné. Forbo navíc zcela upustí od používání již škodlivých ftalátů a místo toho spoléhá na alternativní bioplastifikátory. Tímto způsobem se můžete zhluboka nadechnout, a to i v citlivějších oblastech.

FORBO ALLURA FLEX 1.00 - Objevte samoležící vinylové podlahy v Bricoflor

Už se nemůžete dočkat, až svůj projekt renovace vezmete do ruky a vybavíte se samoležící vinylová podlaha od Forbo? Nechte se inspirovat celou kolekcí v našem online obchodě BRICOFLOR a objevte nepředstavitelné možnosti designu pro vaše pokoje. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte kontaktovat některého z našich přátelských a kompetentních zaměstnanců. Jsme na vaší straně telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho kontaktního formuláře a poradíme vám s vaším projektem.

Na požádání rádi podpoříme nákup většího množství kolekce Forbo Allura Flex 1.00 s individuální nabídkou, ve které můžete samozřejmě využít naší záruky nejlepší ceny. Nenechte si ujít šanci a dejte svým pokojům zcela nový vzhled s volně položeným vinylem od BRICOFLOR.

Plus icon Přečtěte si více