SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

TARKETT vinylová podlaha - UDRŽITELNÉ ŘEŠENÍ vinylové podlahy

Každý, kdo hledá inovativní a pohodlně navrženou podlahu, si přijde na své se společnost&iacut…

Přečtěte si více
1 - 20 z 101 Produkty

EKOLOGICKÁ FUNKČNOST – VINYLOVá PODLAHa TARKETT

S komplexním výběrem různých vinylových variant a designů má Tarkett vhodnou designovou podlahu téměř pro každou oblast. Různé nápady na místnosti a jednotlivé projekty renovace jsou optimálně pokryty a díky Tarkett je lze realizovat okamžitě. Vinylová podlaha od společnosti Tarkett přicházejí v různých podobách, aby co nejlépe zajistily vaše čtyři stěny.

Nespočet technických výhod doplňují atraktivní design a udržitelné výrobní metody. Tímto způsobem těžíte nejen z vysoce kvalitních a odolných vinylových podlahových krytin, ale také významně přispíváte k ochraně životního prostředí a jeho přírodních zdrojů. Navzdory odlišnému designu jednotlivých vinylových podlah mají společné nejmodernější základní vybavení, které zajišťuje zásadní zlepšení kvality života bez ohledu na oblast, která má být vytyčena.

FLEXIBILNÍ POUŽITÍ – Vinylové PODLAHY PRO KAŽDOU OBLAST

V širokém sortimentu Tarkett vždy existuje vinylová podlaha, která optimálně splňuje požadavky konkrétní oblasti. Bez ohledu na to, zda plánujete vybavit svůj obytný nebo smluvní prostor elegantními designovými podlahami, nabízí Tarkett díky široké škále užitných tříd ideální řešení podlah pro všechny oblasti. Pomocí malého počtu v produktovém listu najdete vinylovou podlahu, která vyhovuje vašim osobním potřebám a zdobí ji prvotřídním dekorem.

Zatímco vinylová podlaha s užitnou třídou 23 je vhodná do jakéhokoli obytného prostoru, designové podlahy Tarkett s užitnou třídou 31-33 lze použít dokonce i v kancelářích nebo kavárnách. V závislosti na využití plochy si můžete snadno vybrat vinylovou podlahu s užitnou třídou, která vám nejlépe vyhovuje! Kromě obvyklých oblastí použití zahrnuje sortiment tržního giganta také některé vinyly, které lze použít ve vysoce namáhaných průmyslových oblastech (NK 41-43). Využijte všestrannosti designových podlah Tarkett a nechte se překvapit rozmanitými oblastmi použití!

Vinylová podlaha Tarkett a její výhody

Zatímco podlahové krytiny, jako jsou parkety nebo kamenné dlaždice, jsou velmi náročné a časově náročné na údržbu, vinylová podlaha lze čistit velmi rychle a snadno. Díky odolnému materiálu lze vinylová podlaha Tarkett snadno čistit suchá a dokonce vlhká. Dokonce i větší skvrny a odolné nečistoty vinylové podlahy, které nelze odstranit vysáváním, lze odstranit pomocí standardních čisticích prostředků. Vinylová podlaha se bude opět lesknout a zachová si po letech používání dekor, který vypadá jako nový. Díky další vrstvě otěru v kombinaci se speciální povrchovou úpravou je praktická vinylová podlaha věrným společníkem pro každý den, který vás nezklame, ani když jste vystaveni většímu namáhání.

Vinylová podlaha Tarkett a její kvalita

Kvalita života jejich zákazníků je pro Tarkett jasnou prioritou. Aby to bylo možné zaručit, spoléhá se značkový výrobce vinylové podlahy nejen na komfortní základní vybavení, ale splňuje také některá bezpečnostní hlediska. Příkladem toho je vynikající chování vinylové podlahy v případě požáru. Vinylová podlaha je certifikována třídami požární ochrany Bfl-s1 nebo Cfl-s1 a je pouze velmi nehořlavá a těžko šíří již vzniklý oheň. Dodatečná odolnost proti skluzu DS snižuje riziko pádu na hladký povrch. Díky těmto vlastnostem technické kvality Tarkett významně přispívá k bezpečnosti v budově a ve vašem soukromém prostoru.

Vinylová podlaha Tarkett a její instalace

Tarkett vinylová podlaha má různé vinylové varianty, které uspokojí všechny manuální dovednosti, takže jak řemeslníci, tak kutilé mohou dosáhnout trvale krásného výsledku instalace. Pro zjednodušení jakéhokoli projektu renovace můžete použít vinylové podlahy s různými systémy. Vedle klasického vinylu pro lepení zahrnuje Tarkettův obrovský výběr také podlahy s klikovými spoji, stejně jako samolepicí a samolepicí vinylový laminát. S trochou know-how můžete bleskově položit vysněnou podlahu a brzy těžit z rovnoměrného a atraktivního vzhledu podlahy.

Tarkett vinylové podlahy lepené

Jednou z nejoblíbenějších metod je celoplošné lepení vinylové podlahy. Navzdory poněkud složitější instalaci má mnoho výhod, které se z dlouhodobého hlediska mohou vyplatit. Lepicí vinyl Tarkett je připevněn k podkladu pomocí speciálního lepidla. K tomu však musí být nejprve bez děr a nerovností. Jakmile je lepidlo naneseno, lze desky přesně položit do lepicí vrstvy a jemně přitlačit. Výsledkem je elegantní vinylová podlaha, která neriskuje sklouznutí ani při velkém zatížení a je také vodotěsná. Proto instalace ve vlhkých místnostech je bez problémů možná díky těsnícímu lepidlu, abyste se v těchto oblastech nemuseli obejít bez teplého dekoru dřeva nebo elegantní repliky dlaždic!

Tarkett vinylová podlaha – jeden click a už máte část podlahy

Nechcete se o pokládce poradit s odborníkem? Pak použijte jednoduchou metodu varianty kliknutí! Cvakací vinylová podlaha od společnosti Tarkett lze snadno vnořit pomocí pera a drážky. K tomu je třeba nejprve povrch zbavit prachu, mastnoty a nerovností. Desky lze poté opatrně spojit a jemně podepřít. Jakmile uslyšíte stejnojmenný zvuk kliknutí, je zaručeno, že jsou prkna bezpečně ukotvena bez spojů.

NEJJEDNODUŠŠÍ VARIANTA – Samoležící VINYL TARKETT LOOSE-LAY

Pokud chcete být flexibilní ve svém designu podlahy, Loose-Lay Vinylová podlaha od Tarkett je právě pro vás! Chcete-li podlahu obložit, jednoduše je třeba přizpůsobit šikovná prkna rozměrům místnosti a poté je položit na podklad. Vinylová podlaha díky své vysoké hmotnosti přilne k povrchu, a neklouže! Při častém zatížení zůstává vinylová podlaha ve své uzavřené vazbě a nemusí být lepena. Výhoda: poškozené desky lze v případě potřeby snadno zvednout a vyměnit. Dokonce i výměna vinylové podlahy je snadná, takže své kreativitě můžete kdykoli dát nový výraz.

SAMOLEPÍCÍ VINYLOVÁ PODLAHA Z TARKETTU

Samolepicí vinyl od společnosti Tarkett je vynikající směs lepicí vinylové a samonosné vinylové podlahy. Kromě vysoké kvality přesvědčí praktická designová podlaha vysokou odolností a jednoduchou instalací. Jakmile je podklad připraven pro připevnění podlahové krytiny, lze z vinylové podložky odstranit lepicí fólii, kterou lze podle potřeby umístit na podlahu. Tímto způsobem můžete navrhnout svůj obytný nebo smluvní prostor podle svých individuálních preferencí a v požadovaném čase navrhnout požadovaný dekor.

Udržitelná vinylová podlaha Z TARKETTU

Nejvyšším maximem společnosti Tarkett je ochrana přírody. Gigant na trhu si dal za úkol významně přispět k ochraně životního prostředí produkcí vinylových podlah. To zahrnuje zpracování materiálů, které jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí, a také úsporu dopravních cest, vody a energie. Aby se vinylová podlaha dostala do kruhové ekonomiky, lze designové vinylové podlahy Tarkett po použití znovu použít a recyklovat. Odpad z výroby a instalace se také používá k výrobě nových, vysoce kvalitních vinylových podlah a přivádí se zpět do cyklu. Kromě toho je vinylová podlaha od společnosti Tarkett nejen šetrná k životnímu prostředí a udržitelná, ale také zlepšuje vaše životní prostředí díky jejich vynikajícímu složení!

VINYLOVÉ PODLAHY V tvořivém designu

Vinylová podlaha od společnosti Tarkett může svým povrchům poskytnout skutečné metamorfózní talenty. Kromě svých technických vlastností mají praktická prkna stylové dekory, které jsou harmonicky kombinovány s každým trendem vybavení. Kromě rustikálních imitací dřeva s výrazným zrnem má široká řada Tarkett také vynikající kamenné vzory, které dodávají místnosti ušlechtilý charakter. Dekory, jako je Tarkett ID Essential 30 "Sandstone Brown", řezají obzvláště dobrou postavu v jídelně a obývacím pokoji. Neobvyklá kamenná struktura vypadá díky svému rezavě hnědému tónu teplá a příjemná a poskytuje každému povrchu potřebnou útulnost!

Pokládka vinylové podlahy čtyřmi různými způsoby

S firmou BRICOFLOR máte možnost si vybrat ze široké nabídky luxusních vinylových a PVC lino podlah, která skýtá mnoho odlišných systémů instalace. Vinylová podlaha pokládka - čtyři hlavní varianty montáže. Základním indikátorem, kterou z metod vybrat, by měl být prostor, kde se bude podlaha instalovat a zároveň činnost, která se na ní bude uskutečňovat.

V první řadě, samolepící podlaha z vinylu je vhodná především pro domácí použití, jejich instalace je tak snadná, jak je to jen možné a zvládne ji úplně každý. Na druhou stranu cílovou skupinou pro lepený vinyl představují zákazníci s průmyslovými a komerčními prostory s vyšší frekvencí provozu, který vyžaduje profesionála, aby mohla být pokládka podlahy provedena.

Vinylové podlahy s obrovským výběrem – zvolte si to pravé na eshopu BRICOFLOR

Vinylové podlahy jsou opravdu všestranné, což je jedním z důvodů, proč velmi rychle dobyly trh s podlahovými krytinami. V online obchodě BRICOFLOR najdete obrovský výběr různých designových podlah s téměř 1000 odlišných stylů, které mohou být bezpečně a jednoduše instalované v domácnosti i komerčních prostorech. Máte na výběr mezi dlaždicemi i prkny vhodnými pro obytné i průmyslové prostory a rovněž čtyřmi systémy instalace, díky kterým je i samo pokládka hračka. 

Pokud potřebujete individuální radu, kontaktujte nás prosím e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Přátelský a kompetentní personál Vám rád pomůže a bude Vás doprovázet na cestě k Vaší vysněné podlaze. Bez ohledu na to, které podlahy si nakonec zvolíte, budete mít vždy prospěch z naší záruky nejlepší ceny.

Rozhodněte se nyní pro stylové vinylové podlahy či levné PVC lino a využijte všestranné možnosti použití. Přeměňte svůj domov na neporovnatelné místo s elegantním designem. Zvolte si nový domov dle Vašich požadavků, vyberte si mezi druhem dílců, variantu jejich montáže, která Vám nejvíc vyhovuje, barvu a technické i kvalitativní nároky, jimiž disponují. E-shop BRICOFLOR nabízí širokou škálu produktů, v níž jistě objevíte to, co hledáte!

 

Plus icon Přečtěte si více