Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Gerflor Senso Rustic Antique Style - Samolepící vinyl

Tato samolepící vinylová podlaha je až neuvěřitelně realistická, kombinuje precizní úpravu a textury na každém dílu, což vytváří souvislou a přirozeně vypadající podlahu. Vinylová podlaha z kolekce Senso Rustic Antique Style má matný a žebrovaný design. Tato kolekce velmi dobře imituje skutečné dřevo, ačkoli do Vašeho domu nepřináší jeho nevýhody.

Dozvědět se více

Gerflor Senso Rustic Antique Style

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Samolepicí vinylová podlaha Gerflor – řešení pro všechny

Mezi největší výhody samolepicích dílců patří skutečnost, že kromě odlišných barev mohou velmi dobře imitovat také mnoho přírodních materiálů, jako je dřevo nebo kámen. Samolepící vinylová podlaha je skvělou alternativou k nejpopulárnějším krytinám na trhu. Samolepící vinylové podlaha je excelentní alternativou také pro prostředí, kterým dokáže dodat naprosto jedinečnou atmosféru. Díky své široké paletě nejrůznějších designů a barev je ideálním řešením pro zákazníky, kteří chtějí dodat interiéru jedinečný vzhled. Mezi největší výhody samolepicích dílců patří skutečnost, že kromě odlišných barev mohou velmi dobře imitovat také mnoho přírodních materiálů, jako je dubové dřevo nebo kámen. Výběr mezi dekory je tedy velmi rozmanitý a instalace luxusních vinylových podlah velmi rychlá a snadná.

Hlavní výrobci vinylové podlahy, Gerflor a Tarkett, nabízejí ve svých kolekcích „Senso“ a „Starflor“ obrovský výběr pro každou zákazníkovu potřebu. Najdete si zde jistě takové samolepící vinyl dílce, které budou nejlépe odpovídat Vašim technickým i estetickým požadavkům. Všechny dostupné produkty se vyznačují následujícími výhodami – realistické barvy, rychlá a snadná montáž, tvorba teplé dlažby, která je tichá a příjemná na dotek a protiskluznost. Vinylová podlaha se celkově považuje za ekologicky vyspělou podlahovinu, která je jako jedna z mála 100% recyklovatelná, a jelikož obsahuje pouze zanedbatelné množství emisí, tak všeobecně přispívá k udržování celkového zdraví.

Cena vinylové podlahy s pokládkou je poměrně nízká. Samolepící vinylové podlaha je velmi snadno instalovatelné, rychlé a nenáročně udržovatelné, jednoduše odstranitelné. Vinylová podlaha a její pokládka je možná na stávající podlahu. Kromě toho mají výborné tepelné a zvukově izolační vlastnosti a navíc neuchovávají prach. Samolepící vinylová podlaha si tedy právem užívá popularitu a také stále vzrůstající prodej. To je zásluha jejich mnoha výhod a také výbornému poměru cena/výkon v porovnání s jinými materiály používanými v podlahářském průmyslu.

Samolepící vinylová podlaha a její rychlá a snadná instalace

Kromě obohacení prostředí, v němž se bude nová samolepicí vinylová podlaha pokládat, se velmi jednoduše instaluje. Samolepící vinylová podlaha je totiž navržená pro snadnou montáž na hladkou podlahu díky své lepící zadní straně, která zajišťuje vynikající přilnavost k podložce. Podobně jako u dalších podlahových krytin je nutné pro kvalitní práci nejprve řádně připravit podklad, takže podlahu vysát a vyčistit, aby se odstranily veškeré nerovnosti. Může se začít, až je podlaha suchá, pevná a čistá. Samolepící vinylová podlaha těchto dílců zajistí Vaší nové podlaze prodloužení její životnosti.

Při pokládce se nepoužívá žádné speciální lepidlo, stačí strhnout ochrannou fólii, která chrání lepidlo, a dílec položit na místo určení. Následně jednotlivé kusy přitlačte k podlaze od středu k okrajům. Jakmile je hotová celá místnost, podlahu můžete používat, jak jste zvyklí a užívat si nové prostředí, které jste si sami vytvořili. Díky takovým inovativním produktům, jakým je i tento druh instalace, bez problémů zvládne rekonstrukci každý laik nebo domácí kutil bez použití speciálního nářadí.

Samolepící vinylová podlaha – jednoduché a komfortní řešení

Další okamžité, jednoduché, a navíc velmi efektivní řešení rekonstrukce podlahy je využití prken, které disponují samolepícími zadními stranami. Jedná se o snadné a praktické řešení, jelikož tímto druhem vinylové podlahy dopřejete jakémukoli prostoru novou stylovou atmosféru. Vinylová podlaha samolepící otevírá celou řadu možností, zejména pro obytný prostor. Vrchní dekorativní vrstva, která může mít vzhled od dřeva po železo nebo dokonce i porcelánu, je vyráběná tak, aby prostoru dodala naprosto originální a osobitý styl.

Pokud se rozhodnete rekonstruovat Váš domov, nemusí to být nutně jeden nekonečný projekt. Tato vinylová podlaha i prkna jsou ze spodní strany opatřené vrstvou lepidla citlivého na tlak. Při jejich pokládce tedy stačí jednoduše strhnout ochrannou fólii a přilepit je na zem. Vinylová podlaha díky tomuto systému nevyžaduje žádné speciální vybavení ani dovednosti, naopak je ideální pro domácí kutily, a je vhodný pro běžné domácí použití.

Další výhodou těchto samolepicích dlaždic a prken je jejich jednoduchá údržba a odolnost proti vlhkosti, díky čemuž se hodí do všech místnosti v obytných prostorech. Před montáží se ujistěte, že podloží je čisté a není na něm žádná nerovnost. Jakmile je podklad podlahy řádně připravený pro položení samolepicího vinylu, jde již všechno ráz na ráz. Jednoduše přizpůsobte dílce rozměrům místnosti, případně je seřízněte kolem trubek a dalších překážek, a dílce kousek po kousku připevněte k podlaze. Po položení tato samolepící vinylová podlaha vytvoří homogenní a díky lepidlu perfektně stabilní plochu, která je ihned pochází. 

Mezi největší výhody této podlahy patří nenáročná údržba, excelentní přilnavost a voděodolnost. Naše rozmanité dekory, které jsou Vám k dispozici, zajistí Vašemu povrchu ten nejlepší vzhled. Průkopníky v tomto oboru jsou především firmy Tarkett a Gerflor. Samolepící podlaha těchto výrobců se vyznačuje různorodým designovým výhledem a zvláště pak snadnou instalací.

Bezpečné a přátelské životní prostředí

Tato samolepící vinylová podlaha je naprosto ideální řešení pro rodinné domy, jelikož neobsahuje žádné škodlivé kovy (těžké kovy, olovo, rozpouštědla nebo toxické plasty). Tato skutečnost pak přispěla k zařazení do emisní třídy A+, produkt je rovněž 100% recyklovatelný. Gerflor se už roky pyšní výrobou z přírodních materiálů a udržitelným výrobním procesem. Ve snaze snižování odpadu jsou všechny podlahy znovu použitelné.

Odolnost a bezpečnost na jednom místě

Samolepicí vinylová podlaha z kolekce Senso Rustic Antique Style od firmy Gerflor jsou velmi odolné pro domácí používání, jsou pokryté ochrannou vrstvou PUR, která zajišťuje odolnost proti poškrábání a oděru. Šířka užitné vrstvy je 0,2 mm a zabezpečuje ochranu podlahy před poškozením z náhlého nárazu a jejímu opotřebení. Spadá do užitné třídy 22, což z ní činí vhodnou podlahu pro obytné prostory s běžným používáním. Pro udržení čistého vinylu stačí dlažbu pouze zamést nebo vysát. Pokud je na podlaze nějaká větší nečistota, po vytření mopem bude opět vypadat jako úplně nová. Výhody, které podlahové krytiny Senso Rustic Antique Style nabízejí, Vám umožní si novou dlažbu víc užívat než se obávat o její zničení. Podlaha je rovněž odolná proti světlu a vyblednutí, takže se nemusíte obávat toho, že ji umístíte do prostoru, kam celý den svítí slunce. Je tak praktická i pro zimní zahrady či jiné místnosti s velkými okny.

Pouze výhody, žádné obtíže

Samolepící vinylová podlaha nabízí obrovské výhody v porovnání s tradičními dřevěnými krytinami. Nejen, že jsou nejlepší alternativou, co se týče poměru cena/výkon, ale rovněž jsou vinylové dílce vybavené výbornými technickými vlastnostmi – vysoká odolnost proti opotřebení a také ohni. Tato samolepící vinylová podlaha navíc drží pokojovou teplotu, takže je příjemná na dotek, a protože k její montáži se nevyužívá lepidlo, je šetrná k životnímu prostředí potažmo zdraví, když neuvolňuje žádné škodlivé emise. Tohle řešení krytiny doma nebo v kanceláři je navíc 100% recyklovatelné na konci svého života a přináší tak rostoucí ekologické povědomí, které vedlo ke vzniku ekologických kolekcí složených výhradně z materiálů šetrných k životnímu prostředí.

Tato samolepící vinylová podlaha může být jednoduše instalovaný v domácnostech, administrativních budovách či dokonce ve vysoce zátěžových lokalitách. Výběr je tak široký, že samolepící vinylová podlaha bude sedět k jakémukoli prostoru i stylu vybavení. Další nespornou výhodou samolepící vinylové podlahy je jejich výrazná zvuková izolace díky pružnosti materiálu. To může vést jednak k většímu klidu, ale také kompletní zvukové izolaci v uzavřených prostorech.

Na základě těchto vlastností v případě silného a náhlého nárazu umožňuje flexibilita materiálu samolepicím dílům absorbovat tlak a zabraňovat deformaci a hlubokým škrábancům. Zejména z toho důvodu se jedná o odolnou podlahu, která nevyžaduje speciální údržbu.

Prakticky bezúdržbové řešení - samolepící vinylová podlaha

Alternativa, která má spoustu atraktivních výhod. Jsou jimi nenáročná instalace, odolnost a praktická inovace. Ovšem tou úplně nejlepší vlastností vinylové podlahy je údržba, respektive její takřka nepotřebnost. Povaha této samolepící vinylové podlahy je totiž taková, že i přes její pouze rutinní rychlý úklid je možné udržovat je v nejvyšší kvalitě. Nemusíte si k čištění pořizovat žádné speciální chemické prostředky, což napomáhá udržování ekologického statusu těchto krytin. Právě to má za důsledek, že tento typ vinylové podlahy si našel oblibu mezi lidmi, když k jeho dokonalé údržbě stačí dlažbu zamést anebo vytřít mopem. Dokonce ani s mastnými skvrnami si nemusíte lámat hlavu!

Samolepicí vinylová podlaha – nyní na webu BRICOFLOR

Samolepící vinylová podlaha kombinuje stylovost a praktičnost, což Vám umožňuje obnovit tvůrčí touhy i přesto, že se budete držet jednoduchého procesu a snadné péče. Několik důležitých technických vlastností, kterými samolepicí vinyl disponuje, dovoluje užití této podlahy v jakémkoli prostředí včetně vysoce intenzivního používání, přičemž nadále garantuje dlouhou životnost a stabilitu. V eshopu BRICOFLOR naleznete širokou paletu aktuálních kolekcí, mezi kterými najdete i samolepicí vinyl, který jistě bude vyhovovat Vašim požadavkům. Nabízíme nejlepší produkty na trhu při zachování odpovídajícího poměru cena/výkon. Prosím kontaktujte nás, náš personál Vám rád pomůže objevit samolepicí vinyl, který splní Vaše potřeby a přání. Profitujte z předností vinylu co nejdříve!