Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Samolepicí vinylové dlaždice a prkna – řešení pro všechny

Samolepicí vinylové podlahy jsou opravdu skvělou alternativou k nejpopulárnějším krytinám na trhu. Luxusní vinyl je však vskutku excelentní alternativou také pro prostředí, jemuž dokáže vštěpit naprosto jedinečnou atmosféru. Díky své široké paletě nejrůznějších designů a barev je ideálním řešením pro zákazníky, kteří chtějí dodat interiéru jedinečný vzhled, v němž se mohou sami realizovat.

Dozvědět se více

Samolepicí vinyl

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Mezi největší výhody samolepicích dílců patří skutečnost, že kromě odlišných barev mohou velmi dobře imitovat také mnoho přírodních materiálů, jako je dřevo nebo kámen.

Samolepící vinylová podlaha je skvělou alternativou k nejpopulárnějším krytinám na trhu. Luxusní vinylové podlahy jsou excelentní alternativou také pro prostředí, kterým dokáže dodat naprosto jedinečnou atmosféru. Díky své široké paletě nejrůznějších designů a barev je ideálním řešením pro zákazníky, kteří chtějí dodat interiéru jedinečný vzhled. Mezi největší výhody samolepicích dílců patří skutečnost, že kromě odlišných barev mohou velmi dobře imitovat také mnoho přírodních materiálů, jako je dubové dřevo nebo kámen. Výběr mezi dekory je tedy velmi rozmanitý a instalace luxusních vinylových podlah velmi rychlá a snadná.

Hlavní výrobci vinylových krytin, Gerflor a Tarkett, nabízejí ve svých kolekcích „Senso“ a „Starflor“ obrovský výběr pro každou zákazníkovu potřebu. Najdete si zde jistě takové samolepící vinyl dílce, které budou nejlépe odpovídat Vašim technickým i estetickým požadavkům. Všechny dostupné produkty se vyznačují následujícími výhodami – realistické barvy, rychlá a snadná montáž, tvorba teplé dlažby, která je tichá a příjemná na dotek a protiskluznost. Vinyl se celkově považuje za ekologicky vyspělou podlahovinu, která je jako jedna z mála 100% recyklovatelná, a jelikož obsahuje pouze zanedbatelné množství emisí, tak všeobecně přispívá k udržování celkového zdraví.

Cena vinylové podlahy s pokládkou je poměrně nízká. Dlaždice jsou velmi snadno instalovatelné, rychle a nenáročně udržovatelné, jednoduše odstranitelné. Pokládka vinylu je možná na stávající podlahu. Kromě toho mají výborné tepelné a zvukově izolační vlastnosti a navíc neuchovávají prach. Vinylová podlaha samolepící si tedy právem užívá popularitu a také stále vzrůstající prodej. To je zásluha jejich mnoha výhod a také výbornému poměru cena/výkon v porovnání s jinými materiály používanými v podlahářském průmyslu.

Rychlá a snadná instalace

Kromě obohacení prostředí, v němž se bude nová podlaha pokládat, se luxusní vinylová krytina se velmi jednoduše instaluje. Samolepící podlaha je totiž navržená pro snadnou montáž na hladkou podlahu díky své lepící zadní straně, která zajišťuje vynikající přilnavost k podložce. Podobně jako u dalších podlahových krytin je nutné pro kvalitní práci nejprve řádně připravit podklad, takže podlahu vysát a vyčistit, aby se odstranily veškeré nerovnosti. Může se začít, až je podlaha suchá, pevná a čistá. Lepící podložení těchto dílců zajistí Vaší nové podlaze prodloužení její životnosti.

Při pokládce se nepoužívá žádné speciální lepidlo, stačí strhnout ochrannou fólii, která chrání lepidlo, a dílec položit na místo určení. Následně jednotlivé kusy přitlačte k podlaze od středu k okrajům. Jakmile je hotová celá místnost, podlahu můžete používat, jak jste zvyklí a užívat si nové prostředí, které jste si sami vytvořili. Díky takovým inovativním produktům, jakým je i tento druh instalace, bez problémů zvládne rekonstrukci každý laik nebo domácí kutil bez použití speciálního nářadí.

Pouze výhody, žádné obtíže

Vinylové podlahy nabízí obrovské výhody v porovnání s tradičními dřevěnými krytinami. Nejen, že jsou nejlepší alternativou, co se týče poměru cena/výkon, ale rovněž jsou vinylové dílce vybavené výbornými technickými vlastnostmi – vysoká odolnost proti opotřebení a také ohni. Tato dlažba navíc drží pokojovou teplotu, takže je příjemná na dotek, a protože k její montáži se nevyužívá lepidlo, je šetrná k životnímu prostředí potažmo zdraví, když neuvolňuje žádné škodlivé emise. Tohle řešení krytiny doma nebo v kanceláři je navíc 100% recyklovatelné na konci svého života a přináší tak rostoucí ekologické povědomí, které vedlo ke vzniku ekologických kolekcí složených výhradně z materiálů šetrných k životnímu prostředí.

Tento typ vinylu může být jednoduše instalovaný v domácnostech, administrativních budovách či dokonce ve vysoce zátěžových lokalitách. Výběr je tak široký, že podlaha bude sedět jakémukoli prostoru i stylu vybavení. Další nespornou výhodou luxusních vinylových podlah je jejich výrazná zvuková izolace díky pružnosti materiálu. To může vést jednak k většímu klidu, ale také kompletní zvukové izolaci v uzavřených prostorech.

Na základě těchto vlastností v případě silného a náhlého nárazu umožňuje flexibilita materiálu samolepicím dílům absorbovat tlak a zabraňovat deformaci a hlubokým škrábancům. Zejména z toho důvodu se jedná o odolnou podlahu, která nevyžaduje speciální údržbu.

 

Prakticky bezúdržbové řešení

Alternativa, která má spoustu atraktivních výhod. Jsou jimi nenáročná instalace, odolnost a praktická inovace. Ovšem tou úplně nejlepší vlastností vinylových podlah je údržba, respektive její takřka nepotřebnost. Povaha těchto podlah je totiž taková, že i přes její pouze rutinní rychlý úklid je možné udržovat je v nejvyšší kvalitě. Nemusíte si k čištění pořizovat žádné speciální chemické prostředky, což napomáhá udržování ekologického statusu těchto krytin. Právě to má za důsledek, že tento typ vinylu si našel oblibu mezi lidmi, když k jeho dokonalé údržbě stačí dlažbu zamést anebo vytřít mopem. Dokonce ani s mastnými skvrnami si nemusíte lámat hlavu!

Vysoce kvalitní samolepicí vinylové podlahy od top výrobců – Gerflor a Tarkett

Kvalita. Jedna z nejdůležitějších vlastností, kterou vyhledávají lidé při nákupu nové podlahové krytiny pro renovaci svého domu. A my víme, že právě otázka kvality Vám pomáhá správně se rozhodnout, jaký produkt upřednostnit. To je také důvodem, proč v eshopu BRICOFLOR najdete špičkové produkty od nejlepších výrobců v Evropě. Dvě řady samolepicího vinylu pocházejí z dílen Gerflor a Tarkett.

Tito výrobci nabízejí spoustu různých stylů včetně dřeva, keramiky, a dokonce i kamene. Celkově v našem obchodě poskytujeme na výběr z asi 70 různých kolekcí, z nichž si určitě vyberete ten nejlepší design, který se bude hodit pro Váš prostor. Právě produkty výrobců Gerflor a Tarkett jsou vylepšené snadným systémem instalace, který zajistí bezproblémový proces při instalaci bez jakékoli extra pomoci a zároveň dlouhou životnost podlahy.

Gerflor Senso – dřevěný, keramický i kamenný design

Řada Gerflor Senso je Vám v eshopu BRICOFLOR k dispozici ve čtyřech variantách Senso NaturalSenso RusticSenso Rustic Antique Style a Senso Urban. Všechny čtyři verze Vás přesvědčí svým kvalitním a realistickým dekorem. Jsou vskutku působivé a pyšní se i četnými technickými přednostmi. Mezi ně patří například povrchová ochranná vrstva PUR a skvělá požární odolnost.

Podlahy Gerflor je velmi snadné čistit a jsou vhodné pro všechny obytné i komerční prostory včetně vlhkých místností. Ať už hledáte tradiční vzhled teplých tónů dřeva, rustikálních dekorů nebo elegantního kamene, řada Gerflor Senso vždy splní Vaše očekávání. Vyberte si z nových trendových designů, jako je například Senso Urban „Biarritz“, která je charakterický svým výrazným červeným tónem anebo zvolte staré dobré klasické styly a splňte si svůj sen.

Tarkett Starfloor – největší výběr nestárnoucích dřevěných stylů

Rekonstrukce nemusí být nutně drahá, což dokazuje výrobce Tarkett se svojí samolepicí vinylovou podlahou v řadě Starfloor. Vinylové krytiny Tarkett Starfloor jsou totiž cenově dostupné a povolí Vám navrhnout si bydlení snů i s malým rozpočtem. Kolekce Tarkett jako Starfloor CeramicStarfloor Classic, Starfloor Trend a Starfloor Vintage nabízí různé dřevěné dekory se vzhledem buku, pinie nebo dubu, které můžete využít prakticky ve všech prostorech.

Zátěžová užitná vrstva se šířkou 0,2 mm je zesílená vrstvou Extreme Protection, díky které je povrch odolný proti poškrábání a snadný na údržbu. Povrch této podlahy má realistický reliéf a dlaždice i prkna umožňují příjemnou a pohodlnou chůzi.   

Samolepicí vinylová podlaha – nyní u BRICOFLOR

Vinylové podlahy se samolepicí zadní stranou kombinují stylovost a praktičnost, což Vám umožňuje obnovit tvůrčí touhy i přesto, že se budete držet jednoduchého procesu a snadné péče. Několik důležitých technických vlastností, kterými samolepicí vinyl disponuje, dovoluje užití této podlahy v jakémkoli prostředí včetně vysoce intenzivního používání, přičemž nadále garantuje dlouhou životnost a stabilitu.

V eshopu BRICOFLOR naleznete širokou paletu aktuálních kolekcí, mezi kterými najdete i samolepicí vinyl, který jistě bude vyhovovat Vašim požadavkům. Nabízíme nejlepší produkty na trhu při zachování odpovídajícího poměru cena/výkon. Prosím kontaktujte nás, náš personál Vám rád pomůže objevit samolepicí vinyl, který splní Vaše potřeby a přání. Profitujte z předností vinylu co nejdříve!