Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Tarkett iD Inspiration 70: Široký výběr dekorů lepeného vinylu pro osobitý styl

Na trhu s designovými vinylovými podlahami existuje jen pár možností, které lze plně přizpůsobit Vašim potřebám, ve velikosti, tvaru a vhodnosti. Zde Vám představujeme kolekci Tarkett iD Inspiration 70, která nabízí dlaždice a prkna v neuvěřitelných 98 různých dekorech. Jde o klasické dřevo či kámen, ale také zajímavé grafické vzory. To vede k nesčetným možnostem, jak úplně individualizovat Váš prostor. Podlahové dílce jsou navíc volně kombinovatelné a mohou být řezané do libovolných tvarů, což Vašim nápadům odstraňuje poslední zábranu. Popusťte uzdu divokosti a vytvořte jedinečný prostor.

Dozvědět se více

Tarkett iD Inspiration 70

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Rozměry tohoto lepeného vinylu jsou 50x50 cm u dlaždic, a až 25x150 cm u prken. Důmyslně zvolené rozměry dílců ještě zvyšují možnost skládání různých dekorů dohromady. Také z toho důvodu stojí řada iD Inspiration 70 za důkladné prozkoumání.

Tarkett iD Inspiration 70. To je kolekce perfektního designu, který oslní

S kolekcí iD Inspiration 70 značky Tarkett se můžete nechat rozmazlovat, nemusíte dělat žádný kompromis, mezi bezmála stovkou návrhů si určitě vyberete. Svět interiérového designu je Vám zde otevřený, mnoho dřevěných, kamenných a grafických provedení je toho důkazem. Kromě klasiky v této řadě lepených vinylových podlah najdete neotřelé, nadčasové, moderní, urbanistické, jednoduché, vznešené, funky, neobvyklé a hravé vzory. Svého favorita hledejte v online obchodě BRICOFLOR.

Německá kvalita následuje nejnovější evropské trendy

Řada iD Inspiration 70 byla vytvořená předními designéry značky Tarkett v Evropě, vychází přitom z nejnovějších trendů v oblasti spotřebitelské poptávky, kterou se zabývaly v průzkumu Tartett's Observer. Tento lepený vinyl je vyráběný v Německu a dostává známé německé praktičnosti, v produkci i designu. Průhledná užitná vrstva PVC o průměru 0,70 mm činí vinyl odolný proti opotřebení. Povrch dlaždic a prken je ošetřený povrchovou úpravou TopClean XP PUR, která zajišťuje velmi jednoduché čištění a celkovou údržbu. Jejich velkou výhodou si uvědomíte, až se po nich sami projdete, výborně totiž tlumí zvuk.

Ekonomicky a ekologicky zodpovědný výběr

Kolekce iD Inspiration 70 je zhotovená pro náročné environmentální standardy – minimalizace dopadu na životní prostředí, přispávání k blahobytu lidí, opětovné použití na konci života. Díky nízkým emisím VOC přispívá k lepší kvalitně ovzduší uvnitř místností. Tyto lepené vinylové podlahy jsou vyrobené z 100% panenského PVC, které je kompletně recyklovatelné v továrnách Tarkett. Jelikož není nijak složitá ani údržba produktu, celý životní cyklus je velmi nízkonákladový, což potěší Vaší peněženku.

Pevný, pevnější, Tarkett iD Inspiration 70. Lepený vinyl, který snese takřka vše

Vinylové podlahy nejsou dnes určené jen pro domácí použití, výborně zvládnou také komerční, a dokonce průmyslové objekty. Použít však jednu podlahu do všech třech těchto oblastí je však často nemyslitelné. Ne tak pro kolekci Tarkett iD Inspiration 70, patří mezi jednu z mála, která to umožňuje a navíc to skvěle zvládá. S extrémně silnou užitnou vrstvou širokou 0,7 mm můžete tuto lepenou vinylovou podlahu použít prakticky kdekoli – od nejintenzivněji používaných místnosti v domácnosti a veřejných budovách až po velmi frekventované průmyslové prostory. Třída pro užití je díky této robustní konstrukci 23/34/43, což z ní dělá vskutku všestranné spolehlivé řešení všude. Další velkou výhodu je celková tloušťka, která je pouze 2,5 mm, veškerá manipulace je proto snadná a nevyžaduje žádnou speciální změnu stávajícího stavu.

Zvolte si ten pravý dekor z kolekce Tarkett iD Inspiration 70 a kupte si jej nyní v eshopu BRICOFLOR za nejlepší cenu

Kolekce Tarkett iD Inspiration 70 byla navržená tak, aby splňovala nejnovější trendy a požadavky trhu. Dokonce i dnes značka „Made in Germany“ znamená výrazné know-how, kvalitní funkce a design, který společnost Tarkett skvěle kloubí dohromady do jediné kolekce a vytváří tak absolutně špičkový produkt. Projděte si celou řadu a vyberte si Váš oblíbený vzhled. Pokud si ještě nejste jistí, který přesně se budete hodit do Vašeho interiéru, využijte naší služby zasílání vzorků zdarma. V případě větší rekonstrukce nebo jiného projektu, nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám nachystáme nezávaznou nabídku na míru. Při tom všem také nezapomeňte na naši garanci nejlepší ceny. Náš zákaznický servis čeká na Váš kontakt prostřednictvím telefonu anebo e-mailu. Těšíme se na spolupráci.

 

✓ Garance nejlepší ceny na lepený vinyl Tarkett iD Inspiration 70 

✓ Vzorky zdarma 

✓ Odolné řešení nejfrekventovanějších prostori