Tarkett iD Inspiration 70 – lepený vinyl pro individuální design místnosti!

Pokud jde o vinylové podlahy, existuje jen několik kolekcí, které vám dávají mož…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Lepený vinyl od Tarkett iD Inspiration 70 - dokonalost designu v komerčním a smluvním sektoru

S lepeným vinylem z kolekce Tarkett iD Inspiration 70 máte z čeho vybírat! S celkem 100 různými designy v různých dřevěných, kamenných, grafických a designových optikách je vám otevřen celý svět kreativního vývoje. Kromě klasických vinylových podlah s kamenným vzhledem najdete i moderní vinylové podlahy s betonovým vzhledem, elegantní mramorové dekory a středomořské designové podlahy s travertinovým vzhledem. V této kolekci na vás navíc čeká široká škála nadčasových, moderních, městských, jednoduchých, elegantních, funky, neobvyklých a hravých designů. Pro každý vkus a styl zařizování existuje vhodná varianta.

Pokud jde o barvu, v tomto rozsáhlém výběru je také široká škála variant. Kromě vinylových podlah ve dřevěném vzhledu ve světlých barvách poskytuje tmavý dubový vinyl několik rustikálních a důstojných akcentů. Městské dřevo vypadá jako vinylová podlaha v šedém vzhledu dřeva, je ideální pro skandinávské životní styly. Úpravy jako teracový vinyl nebo zelené a červené designové krytiny dokonale završují rozsáhlý výběr dekorů od Tarkett iD Inspiration 70.

Klasický, přírodní, autentický: Zažijte sílu přírody s vinylovou podlahou Tarkett

Zvláštním prvkem Tarkett iD Inspiration 70 je autentická rozmanitost dekorů. V sériích Authentic, Naturals a Classics můžete očekávat digitálně tištěné dekory, které zaujmou svým ultra realismem. S touto vinylovou podlahou si Tarkett stanovil za úkol vykreslit sílu přírody obzvláště estetickým způsobem. Výsledkem je velmi speciální produkt, protože univerzální lepený vinyl inspiruje přirozeným realismem par excellence.

Série Naturals zaujme designy, které vypadají tak, jak to příroda zamýšlela. Zde jsou designové podlahy vyráběny ve zvláště vysokém rozlišení pomocí složitého tiskového procesu. Pečlivě vybrané materiály se používají jako šablony, aby představovaly textury a zrna obzvláště přirozeným způsobem. Design se navíc opakuje pouze od 12 metrů čtverečních a podporuje tak přirozený vzhled.

Renomovaný výrobce dodržuje zásadu, že krása přírody může přispět ke zlepšení kvality života v městských prostorech. Dřeva jako jilm, dub a kaštan, ale také elegantní vinylová podlaha v ořechovém vzhledu a atraktivní kamenné dekory vás zvou k vytvoření individuální příjemné atmosféry.

Odolává zátěži - vinyl Tarkett se drží

Lepená vinylová podlaha je k dispozici v mnoha různých provedeních, pro obytné a smluvní oblasti, ale také pro průmyslové použití. Ale ve všech těchto oblastech použití nelze globálně použít mnoho kolekcí. Na rozdíl od lepené vinylové podlahy z kolekce iD Inspiration 70 společnosti Tarkett, která je díky své obzvláště silné nášlapné vrstvě 0,7 mm vhodná pro téměř jakoukoli oblast použití. Díky robustní konstrukci lze sbírku použít v oblastech užitných tříd 23, 34 a 43. Díky tomu je vinylová podlaha Tarkett vhodná pro lepení v silně frekventovaných obytných, komerčních a dokonce i průmyslových oblastech.

To má za následek nekonečné oblasti použití. Kromě klasického použití v obývacích pokojích, jako jsou obývací pokoje, ložnice a jídelny, lze podlahu kolekce Tarkett iD Inspiration 70 položit také do galerií, hotelů, obchodů, domovů důchodců a veřejných budov. S celkovou tloušťkou 2,5 mm je lepený vinyl Tarkett odolný proti opotřebení a zároveň se velmi snadno pokládá.

Design a kvalita ruku v ruce - Tarkett iD Inspiration 70

Vinylová podlaha vyrobená v Německu z kolekce iD Inspiration 70 má řadu funkcí technické kvality, díky nimž je cenově dostupná v každodenním životě. Kromě vlastností, jako je chování při požáru Bfl-s1, díky kterému je podlaha téměř nehořlavá, má kolekce další prvotřídní vlastnosti, jako je chování skupiny T proti opotřebení, světlostálost třídy ≥ 6 a v závislosti na dekoru odolnost proti skluzu třídy R9 nebo R10. Designová podlaha je navíc vybavena řadou funkcí, díky nimž je použitelná téměř na celém světě.

Patří sem například vhodnost pro kolečková křesla a vhodnost pro použití na teplovodní podlahové topné systémy až do 27 °C. Navíc ani nábytkové nohy nemohou poškodit povrch. Díky potahu Tectanium PU je vinylová podlaha nejen snadno ošetřovatelná, ale také zvláště chráněna před poškrábáním, opotřebením a skvrnami.

Ultra matná povrchová úprava navíc podporuje autentický vzhled. Díky dobré odolnosti vůči chemikáliím lze vinylovou podlahu Tarkett snadno čistit domácími čisticími prostředky. Vyznačuje se mnoha technickými vlastnostmi kvality, které jdou ruku v ruce. Dalším vrcholem je správná výrobní praxe, protože lepený vinyl Tarkett je vyroben také šetrně k životnímu prostředí, bez ftalátů, s inkousty na vodní bázi a s velkým podílem recyklovaného obsahu.

Řešení trvalé renovace - lepené vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou na trhu k dispozici s mnoha různými systémy pokládky. Varianta lepení je zvláště vhodná pro trvalé použití v silně namáhaných oblastech. Instalace se provádí trvalým spojením podlahové krytiny s podkladem pomocí speciálního lepidla.

Aby bylo možné lepit designovou podlahu Tarkett iD Inspiration 70, musí být podklad připraven na pokládku. K tomu je třeba vyrovnat nerovnosti a odstranit nečistoty a mastnotu. Jakmile je podklad připraven k instalaci, může být lepidlo distribuováno v místnosti, ve které bude následně instalována kolekce. Jakmile je místnost obložena a lepicí lůžko zcela vysušeno, podlahová krytina je trvale spojena s podkladem a renovace je dokončena. Po zaschnutí si nábytek a podobně mohou najít cestu zpět dovnitř. Pokud je lepená vinylová podlaha iD Inspiration 70 nainstalována správně, vydrží i to nejnáročnější použití a je věrným společníkem pro každý den. Další renovace nebude provedena po mnoho let.

Tarkett iD Inspiration 70 - Objevte lepený vinyl v různých provedeních na BRICOFLOR!

Lepená vinylová podlaha z kolekce Tarkett iD Inspiration 70 vám nabízí nekonečné množství možností přizpůsobení. Kromě různých formátů si můžete vybrat své oblíbené z mnoha designů. Využijte šanci a vyberte si variantu, která je co do velikosti a designu přizpůsobena vašim potřebám.

Chcete se osobně přesvědčit? Využijte naši bezplatnou ukázkovou službu a požádejte o ukázkový kus, abyste si ověřili, jak se cítíte, a přesvědčili se. Pokud plánujete větší projekt, kontaktujte nás a my vám připravíme individuální nabídku přizpůsobenou vašim potřebám.

Pokud máte další dotazy, kontaktujte prosím náš zákaznický servis telefonicky nebo e -mailem nebo použijte náš kontaktní formulář! Naši zaměstnanci vám rádi pomohou, protože se těšíme na vaši odpověď.

Plus icon Přečtěte si více