Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Tarkett iD Inspiration 70 lepený vinyl: Široký výběr dekorů pro osobitý styl

Existuje jen pár možností vinylové podlahy, které lze plně přizpůsobit Vašim potřebám, ve velikosti, tvaru a vhodnosti. Zde Vám představujeme lepený vinyl z kolekce Tarkett iD Inspiration 70, která nabízí lepený vinyl v neuvěřitelných 98 různých dekorech. To vede k nesčetným možnostem vinylové podlahy, jak úplně individualizovat Váš prostor. Vinylová podlaha je navíc volně kombinovatelné a mohou být řezané do libovolných tvarů, což Vašim nápadům odstraňuje poslední zábranu.

Dozvědět se více

Tarkett iD Inspiration 70

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Tarkett iD Inspiration 70. To je kolekce perfektního designu, který oslní

Lepený vinyl z kolekce iD Inspiration 70 značky Tarkett se můžete nechat rozmazlovat, nemusíte dělat žádný kompromis, mezi bezmála stovkou návrhů si určitě vyberete. Svět interiérového designu je Vám zde otevřený, mnoho dřevěných, kamenných a grafických provedení je toho důkazem. Kromě klasiky v této řadě lepených vinylových podlah najdete neotřelé, nadčasové, moderní, urbanistické, jednoduché, vznešené, funky, neobvyklé a hravé vzory. Svého favorita hledejte v online obchodě BRICOFLOR. Rozměry tohoto lepeného vinylu jsou 50x50 cm u dlaždic, a až 25x150 cm u prken. Důmyslně zvolené rozměry dílců ještě zvyšují možnost skládání různých dekorů dohromady. Také z toho důvodu stojí řada iD Inspiration 70 za důkladné prozkoumání.

Německá kvalita následuje nejnovější evropské trendy

Vinylová podlaha z řady iD Inspiration 70 byla vytvořená předními designéry značky Tarkett v Evropě, vychází přitom z nejnovějších trendů v oblasti spotřebitelské poptávky, kterou se zabývaly v průzkumu Tartett's Observer. Tento lepený vinyl je vyráběný v Německu a dostává známé německé praktičnosti, v produkci i designu. Průhledná užitná vrstva PVC o průměru 0,70 mm činí vinyl odolný proti opotřebení. Povrch vinylové podlahy je ošetřený povrchovou úpravou TopClean XP PUR, která zajišťuje velmi jednoduché čištění a celkovou údržbu. Jejich velkou výhodou si uvědomíte, až se po nich sami projdete, výborně totiž tlumí zvuk.

Ekonomicky a ekologicky zodpovědný výběr vinylové podlahy

Lepený vinyl z kolekce iD Inspiration 70 je zhotovený pro náročné environmentální standardy – minimalizace dopadu na životní prostředí, přispávání k blahobytu lidí, opětovné použití na konci života. Díky nízkým emisím VOC přispívá k lepší kvalitně ovzduší uvnitř místností. Tyto lepené vinylové podlahy jsou vyrobené z 100% panenského PVC, které je kompletně recyklovatelné v továrnách Tarkett. Jelikož není nijak složitá ani údržba produktu, celý životní cyklus vinylové podlahy je velmi nízkonákladový, což potěší Vaší peněženku.

Vinylová podlaha Tarkett iD Inspiration 70. Lepený vinyl, který snese takřka vše

Vinylová podlaha není dnes určená jen pro domácí použití, výborně zvládne také komerční, a dokonce průmyslové objekty. Použít však jednu podlahu do všech třech těchto oblastí je však často nemyslitelné. Toto však neplatí pro kolekci vinylové podlahy Tarkett iD Inspiration 70, patří mezi jednu z mála, která to umožňuje a navíc to skvěle zvládá. S extrémně silnou užitnou vrstvou širokou 0,7 mm můžete tento lepený vinyl použít prakticky kdekoli – od nejintenzivněji používaných místnosti v domácnosti a veřejných budovách až po velmi frekventované průmyslové prostory. Třída pro užití této lepené vinylové podlahy je díky této robustní konstrukci 23/34/43, což z ní dělá vskutku všestranné spolehlivé řešení všude. Další velkou výhodu je celková tloušťka, která je pouze 2,5 mm, veškerá manipulace je proto snadná a nevyžaduje žádnou speciální změnu stávajícího stavu.

Zvolte si ten pravý dekor z kolekce Tarkett iD Inspiration 70 a kupte si jej na eshopu Bricoflor

Kolekce lepený vinyl Tarkett iD Inspiration 70 byla navržená tak, aby splňovala nejnovější trendy a požadavky trhu. Dokonce i dnes značka „Made in Germany“ znamená výrazné know-how, kvalitní funkce a design, který společnost Tarkett skvěle kloubí dohromady do jediné kolekce a vytváří tak absolutně špičkový produkt. Projděte si celou řadu a vyberte si Váš oblíbený vzhled. Pokud si ještě nejste jistí, který přesně se budete hodit do Vašeho interiéru, využijte naší služby zasílání vzorků zdarma. V případě větší rekonstrukce nebo jiného projektu, nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám nachystáme nezávaznou nabídku na míru. Při tom všem také nezapomeňte na naši garanci nejlepší ceny. Náš zákaznický servis čeká na Váš kontakt prostřednictvím telefonu anebo e-mailu. Těšíme se na spolupráci.